Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šta kupiti: Prioritet mi je BCAA, Kreatin ( mohohidrat ), Omega 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta kupiti: Prioritet mi je BCAA, Kreatin ( mohohidrat ), Omega 3

    Iskreno, nisam mogao naci temu di su savjeti sta kupiti pa eto ja cu je otvorit ( gledao pod stickye i prvu stranu ).
    Evo ovako, whey ne planiram uzimat ( Prvo sam mislio my protein - 5 kg - 500 kn ali necu ) jer njega mogu tj P iz hrane vadit. Prioritet mi je 1. BCaa
    2. Kreatin ( mohohidrat )
    3. Omega 3.

    Moze koji savjet u vezi toga? Dali je to ispravna kupovina ili ne? Evo slika da vidite koji proizvodac pa mozda ako postoji nesto kvalitetnije a malo skuplje pa slobodno stavite. Prvi put kupujem suplemente

    2012-09-30_111107.png

  • #2
    Re: Šta kupiti - topic

    imas ovakvih 100 tema.

    Comment


    • #3
      Re: Šta kupiti - topic

      Bilo bi dobro kad sam vec otvorio da mi odgovoris a ne svoje vrijeme potrosit na pisanje da postoje. Svjestan sam da je sigurno netko pitao slicno sto i ja ali nemam bas vremena previse istrazivat jer forum je stvarno ogroman.

      Comment


      • #4
        Re: Šta kupiti - topic

        Kupovina je ispravna, faliti neces sigurno...

        Comment


        • #5
          Re: Šta kupiti - topic

          Originally posted by WTF View Post
          Kupovina je ispravna, faliti neces sigurno...
          Hvala na odgovoru Posto trenutno imam 200 kn Sta bi mi bilo bolje uzet prvo, BCAA ili kreatin? Omega bi uzeo na kraju skroz. I koja je razlika izmedu ova 2 kreatina? Oba su monohidrati no razlika u cijeni i ovaj skuplji je malo manji pa pitam.

          Comment


          • #6
            Re: Šta kupiti - topic

            Prvo i osnovno je uzeti dobar multiVM, nakon toga možeš kreatin a bilo bi dobro uzeti whey i riblje ulje ako ne jedeš često ribu.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Šta kupiti - topic

              Originally posted by kelly View Post
              Prvo i osnovno je uzeti dobar multiVM, nakon toga možeš kreatin a bilo bi dobro uzeti whey i riblje ulje ako ne jedeš često ribu.
              Multivitamin? Imam doma one sumece tablete, Multivitamin, Zeljezo, Kalcij, Vitamin D, C, Magnezij...
              Mislio sam nesto drugo prvo uzet jer proteine iz hrane uzimam a puno jedem, dosta sam citao pa sam mislio da bi bilo dobro uzet BCAA jer ga iz hrane nemogu bas toliko unjet koliko bi iz ovog suplementa, a kreatine poslje njih.

              Comment


              • #8
                Re: Šta kupiti - topic

                1. Whey 2.Kreatin 3.Omega3 4.Glutamin 5.Vitamini 6.ostalo....

                Comment


                • #9
                  Re: Šta kupiti: Prioritet mi je BCAA, Kreatin ( mohohidrat ), Omega 3

                  uzmi whey ako samo jednu stvar biras..

                  one sumece tablete su smece ali ako nemas nist drugo onda moze i to proc..

                  bcaa i glutamin imas vec u proteinima tako da po meni je to sve jedan marketinski trik.

                  ono sto ja preporucam je whey kreatin i multivitamini,mozete uzeti i neki preworkout ako zelite ali tu je dostatan obican kofein.

                  ja osobno uzimam whey,kreatin i omegu3 .. plus prehrana,nista bez nje,vjezbanje i prehrana plus suplementi dat ce vam rezultate

                  kreatin monohydrat je ono sto zelite,kreatin je kreatin,ovi napredniji kreatini citam da nisu nista bolji od obicnog kreatina mono,pa razmislite..oni vam moraju nesto prodati novo,na tome se okrecu pare..

                  Comment

                  Working...
                  X