Announcement

Collapse
No announcement yet.

Twinlab - dualtabs, uzeti uz doručak ili ručak...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Twinlab - dualtabs, uzeti uz doručak ili ručak...?

    vec duze vrijeme pijem ovaj multivitamin/mineral.

    s obzirom na to da sam na forumu na vise mjesta procitao da bi se vitamin trebao pit uz doucak, u nedoumici sam jer na ambalazi pise da ga je najbolje uzimati uz prvi veliki obrok, dakle rucak.

    mozete mi pojasniti koja je opcija bolja i zasto.
    hvala

  • #2
    Re: twinlab - dualtabs

    moje misljenje je da se vitamini piju nakon dorucka jer odmah ujutro dobijes potrebne vitamine,a vitamini su potrebni za rad tjela...
    LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

    Comment


    • #3
      Re: twinlab - dualtabs

      a ako se trenira ujutru ? ? imal razlike ?
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • #4
        Re: twinlab - dualtabs

        mislis cardio trening nataste? pa vitamini ti trebaju tokom cjelog dana i popijes ih ujutro da ih imas cjel dan. a i kasnije ih dobivas iz hrane...
        Napravi cardio nataste,doruckuj i popi vitamine...
        LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

        Comment


        • #5
          Re: twinlab - dualtabs

          Originally posted by fadeaway
          vec duze vrijeme pijem ovaj multivitamin/mineral.
          s obzirom na to da sam na forumu na vise mjesta procitao da bi se vitamin trebao pit uz doucak, u nedoumici sam jer na ambalazi pise da ga je najbolje uzimati uz prvi veliki obrok, dakle rucak.
          mozete mi pojasniti koja je opcija bolja i zasto.
          hvala
          Koliko ja znam doručak je prvi veliki obrok.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: twinlab - dualtabs

            slazem se da je, ali se iz konteksta dalo zakljucit da ne misle na dorucak

            Comment


            • #7
              Re: twinlab - dualtabs

              ne, nisu. mislili su na prvi veliki obrok. znači ne na prazan želudac ili nešto, nego uz doručak.

              Comment


              • #8
                Re: twinlab - dualtabs

                evo baš čitam malo o dualtabsima, stara mi ih je uzela prije jedno godinu dana...

                pio sam ih nekih mjesec dana, ali sam presto jer mi je mokrača postala florescentna, pa sam se zabrino, reko šta je sad ovo, al vidim na forumu da je to sve normalno,

                pa ako mi neko može reć dal ih mogu nastavit pit jer kolko sam skužio imaju nakrcano u sebi brdo vitamina i minerala? tražio sam po netu, ali nigdje baš neki konkretan odgovor vezan uz njih, osim ovih par riječi sa foruma... zanima me ako ih je neko duže vrijeme pio pa da baci svoje dojmove, ako nije problem...

                Comment


                • #9
                  Re: twinlab - dualtabs

                  Ma samo nastavi pit, dobri su... nema tu nekih posebnih dojmova. Neki kažu da nokti i kosa brže rastu ali ja nisam primjetio...
                  Jedino gdje sam uočio razliku je da su mi nestale bijele točkice sa noktiju koje su bile kao posljedica nedostatka cinka... tako da meni su po tome "vidljivo" pomogle.
                  Originally posted by Lazy
                  evo baš čitam malo o dualtabsima, stara mi ih je uzela prije jedno godinu dana...

                  pio sam ih nekih mjesec dana, ali sam presto jer mi je mokrača postala florescentna, pa sam se zabrino, reko šta je sad ovo, al vidim na forumu da je to sve normalno,

                  pa ako mi neko može reć dal ih mogu nastavit pit jer kolko sam skužio imaju nakrcano u sebi brdo vitamina i minerala? tražio sam po netu, ali nigdje baš neki konkretan odgovor vezan uz njih, osim ovih par riječi sa foruma... zanima me ako ih je neko duže vrijeme pio pa da baci svoje dojmove, ako nije problem...

                  Comment

                  Working...
                  X