Announcement

Collapse
No announcement yet.

BPI A50 Anabolic Elite

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: BPI A50 Anabolic Elite

    Originally posted by TESTO91 View Post
    A što se tiče tribestana osobno mogu reći da ne radi,pio sam ga kada mi je bila niska koncentracija testa i to u većim dozama,i prije i poslije vađenja krvi nalaz je bio isti,mislim na koncentraciju testa,a ono što sigurno podiže test su orašasti plodovi,vitamin C,cink i vitamin D3 i naravno dobri kolesterol bez kojeg nema sinteze testa. u organizmu
    Ja koda nas kupujem čaj babin zub (tribulus), a planiram kad odem za Bugarsku da kupim tamo njihov tribestan u apoteci... Navodno je skup, ali kažu da je extra...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #17
      Re: BPI A50 Anabolic Elite

      Originally posted by TESTO91 View Post
      A što se tiče tribestana osobno mogu reći da ne radi,pio sam ga kada mi je bila niska koncentracija testa i to u većim dozama,i prije i poslije vađenja krvi nalaz je bio isti,mislim na koncentraciju testa,a ono što sigurno podiže test su orašasti plodovi,vitamin C,cink i vitamin D3 i naravno dobri kolesterol bez kojeg nema sinteze testa. u organizmu
      Originally posted by TripleZ View Post
      vidim da si vec ozbiljan s tim i kad vec radis redovna testiranja i bas hoces da se normaliziras: probaj clomid

      ako vec neces na trt
      2014-10-25 09.29.17.jpg

      S tim da ovaj ukupni testo 11.7 je ovdje cak i visok s obzirom da sam 4 mj prije imao testiranja i bio je oko 10.2 imaju slike na temi koju sam otvorio pos slike članova ali sad nemogu naci tu temu.
      Last edited by Draven; 25-10-14, 09:58.
      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

      Comment


      • #18
        Re: BPI A50 Anabolic Elite

        Evo mog najnovijeg hormonalnog nalaza:

        LH - 4,51 mlU/mL - 1,0 - 5,3
        FSH - 12,8 mlU/mL - 1,3 - 8,1
        Prolaktin - 328 ml/U/L 38 - 337
        E2 - 171 pmol/L 55 - 173
        F TESTO - 128,3 pmol/L < 20god. 0,7 - 147,.....20 - 39god. 31 - 147
        TESTO - 32,8 nmol/L 9,3 - 35
        ACTH - 7,8 pmol/L 10,5
        KORTIZOL - 323 nmol/L 260 - 720
        SHBG - 25,4 nmol/L 9-55
        FT4 - 17,0 pmo/L 10 - 22
        FT3 - 3,53 pmol/L 1,9 - 5,7
        TSH - 3,277 mIU/L 0.46 - 4.68
        Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

        Comment


        • #19
          Re: BPI A50 Anabolic Elite

          Kod mene je sve prenisko iako mi doktor tvrdi da je to odlicno meni se cini da nije, bilo bi da sam u 45 -toj godini. Tvoj LH i testo ludilo naspram mog. Jesi sad na depo ili je ovo na cisto ?
          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

          Comment


          • #20
            Re: BPI A50 Anabolic Elite

            Gdje se moze napraviti ovakav hormonalni nalaz? Moze li se kod doktora opce prakse ili samo u odredenim klinikama? Hvala
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #21
              Re: BPI A50 Anabolic Elite

              Ja sam morao specijalisti onda me poslao na pretrage ova opce prakse nije imala pojma o cemu ja pricam.
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • #22
                Re: BPI A50 Anabolic Elite

                Originally posted by Draven View Post
                Jesi sad na depo ili je ovo na cisto ?
                Natural je,AAS nisam uzimao više od godinu dana,3mj prije vađenja krvi uzimao sam DHEA (prohormon) 6 tjedana u dozi od 400mg dnevno i to je to. Ovakav nalaz mi je već godinama takav nakon što sam imao problema sa niskim testom i visokim kortizolom, inače znao sam vaditi krv i nakon kure da vidim u kakvom mi je stanju hormonalni status i to nakon PCT-a Tada mi je razina testa bila nešto niža ali vratim ja to gore na staro
                Last edited by TESTO91; 25-10-14, 19:15.
                Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                Comment


                • #23
                  Re: BPI A50 Anabolic Elite

                  Originally posted by TESTO91 View Post
                  Natural je,AAS nisam uzimao više od godinu dana,3mj prije vađenja krvi uzimao sam DHEA (prohormon) 6 tjedana u dozi od 400mg dnevno i to je to. Ovakav nalaz mi je već godinama takav nakon što sam imao problema sa niskim testom i visokim kortizolom, inače znao sam vaditi krv i nakon kure da vidim u kakvom mi je stanju hormonalni status i to nakon PCT-a Tada mi je razina testa bila nešto niža ali vratim ja to gore na staro
                  Citao sam da se ljudima zna popravit slika sa testom nakon kontrolirane trt. Tko zna mozda za pol godine i skupim hrabrost svakako imam vec oko 2 i pol godine trenkanja za jos pola nemogu reci da sam novi u ovom. Jos sad citam nema galenike vise. Ali ja doma imam 2 paketica koja sam uzeo za nekog davno pred 1 god i ostala su kod mene gledam ih .
                  "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                  Comment


                  • #24
                    Re: BPI A50 Anabolic Elite

                    Originally posted by neuk View Post
                    Gdje se moze napraviti ovakav hormonalni nalaz? Moze li se kod doktora opce prakse ili samo u odredenim klinikama? Hvala
                    Jednostavno,odeš kod doktorice opće prakse i kažes da imaš slabi seksualni nagon,umor,depresija,gubljenje misićne mase....ugl sve simtome nabrojiš niskog testa i tražiš od doktorice pregled kod endokrinologa,znači endokrinologu isto ispričaš i tada će ti dati uputnicu za vađenje hormona,spolnih hormona,eventualno kortizol,štitnjača....sve je besplatno. Druga varijanta ti je slična samo što nejdeš kod endo. nego samo kod doktorice opće prakse,ali ta varijanta se plaća.
                    Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                    Comment


                    • #25
                      Re: BPI A50 Anabolic Elite

                      Originally posted by Draven View Post
                      Ali ja doma imam 2 paketica koja sam uzeo za nekog davno pred 1 god i ostala su kod mene gledam ih .
                      Čuvaj galeniku rok trajanja je 5 god. ima vremena za bockanje,2 kutije,znači 10 ampula,to ti je malo ako budeš htio odraditi npr 8-10 tjedana po 500mg tjedno,e sad iskustva sa manjim dozama od 500mg osobno nemam niti znam ikoga tko je uzimao manje. pošto ti je test nizak kontam da bi ti možda odradilo dobro i 250mg tjedno,tada možeš ići 10 tjedana,eventualno ubaciti možda još neki oral,ali to je tvoj izbor. Meni je solo test super radio
                      Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                      Comment


                      • #26
                        Re: BPI A50 Anabolic Elite

                        Originally posted by neuk View Post
                        Gdje se moze napraviti ovakav hormonalni nalaz? Moze li se kod doktora opce prakse ili samo u odredenim klinikama? Hvala
                        Odeš kod lekara i kažeš da pokušavaš već neko vreme da napraviš dete i da vam ne uspeva, da imaš erektivnu disfunkciju,da izbaciješ malu količinu ejakulata, pa bi hteo da se proveriš tipa hormoni, spermorgram ovo ono, kao imaš u planu vantelesu is sl...

                        Ta fora pali, dobićeš upute za besplatne preglede.....
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • #27
                          Re: BPI A50 Anabolic Elite

                          Originally posted by Draven View Post
                          Citao sam da se ljudima zna popravit slika sa testom nakon kontrolirane trt. Tko zna mozda za pol godine i skupim hrabrost svakako imam vec oko 2 i pol godine trenkanja za jos pola nemogu reci da sam novi u ovom. Jos sad citam nema galenike vise. Ali ja doma imam 2 paketica koja sam uzeo za nekog davno pred 1 god i ostala su kod mene gledam ih .
                          Brate, to je sad suvo zlato.... Kažu da u Nemačkoj ampula ide i do 7 €... I to dok nije bila nestašica, a sad je možda i skuplje...


                          Kod nas se na crno kreće oko 3 €, trenutno i to je pitanje da li je original....

                          Izvinjavam se zbog cena, znam da nije praksa pisati ih javno, ali računam, radi se o leku iz legalne prodaje....

                          Tako da se uglavnom sad koriste Sustanon labovi, koji isto nisu loši, ali uvek ti se provlači ona sumnja kroz glavu, da li je fake... A sa depooom si bio načisto, znao si da ako nešto ne ide, da nije do njega....
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • #28
                            Re: BPI A50 Anabolic Elite

                            Originally posted by TESTO91 View Post
                            Čuvaj galeniku rok trajanja je 5 god. ima vremena za bockanje,2 kutije,znači 10 ampula,to ti je malo ako budeš htio odraditi npr 8-10 tjedana po 500mg tjedno,e sad iskustva sa manjim dozama od 500mg osobno nemam niti znam ikoga tko je uzimao manje. pošto ti je test nizak kontam da bi ti možda odradilo dobro i 250mg tjedno,tada možeš ići 10 tjedana,eventualno ubaciti možda još neki oral,ali to je tvoj izbor. Meni je solo test super radio
                            Dve kutije su "ciklus"... Uz neki metan, u prvih četiri sedmice i uz recimo Decu, imao bi odličnu 10-nedeljnu kuru, a od polovine cilusa ubaci neki proviron za oštrinu, a obzirom na njegove treninge, ishranu, konstituciju i ono što sam uspeo da ispratim, dečko bi bio zver....
                            Last edited by Dača; 25-10-14, 21:59.
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #29
                              Re: BPI A50 Anabolic Elite

                              Originally posted by TESTO91 View Post
                              Natural je,AAS nisam uzimao više od godinu dana,3mj prije vađenja krvi uzimao sam DHEA (prohormon) 6 tjedana u dozi od 400mg dnevno i to je to. Ovakav nalaz mi je već godinama takav nakon što sam imao problema sa niskim testom i visokim kortizolom, inače znao sam vaditi krv i nakon kure da vidim u kakvom mi je stanju hormonalni status i to nakon PCT-a Tada mi je razina testa bila nešto niža ali vratim ja to gore na staro
                              zasto godinu dana nista ? skidas se skroz ili nisi imao vremena ?
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • #30
                                Re: BPI A50 Anabolic Elite

                                Originally posted by TripleZ View Post
                                zasto godinu dana nista ? skidas se skroz ili nisi imao vremena ?
                                Počela je da ga provaljuje okolina da je mnogo naraso i da pije sterojide...

                                Ne možeš više da se sakriješ posle dva ciklusa....
                                Last edited by Dača; 26-10-14, 00:08.
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X