Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

    Originally posted by t111
    mora se samo umrijeti... znas to?

    uzmi scitec izolat whey 4kg cca 660kn. vjerojatno najbolji odnos cijena/kvaliteta.
    whey nije cudotvoran napitak od kojeg ces postati velik. on je samo jedan obrok od njih 6 u danu...
    ma jooj znam ja to sve .. al nisam nikad prije weidera uzimo pa cu sad da vidim kakav je .. al ako je neko upoznat sa njihovim proizvodima ,da mi kaze koji je bolji.. jer dosta su skupi da bi se sad zeznuo i kupio nesto sto mi nece trebat .. kontas?

    Comment


    • #32
      Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

      ako kupis weider u startu si kupio nesto sto ti nece trebati (po toj cijeni)
      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

      Comment


      • #33
        Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

        sve ti to teba, ali i drgi će ti bit OK pa kupi povoljniji
        Da je barem zimska salama zdrava...

        Comment


        • #34
          Myo Max

          Najprodavanijiproizvod u 10mj!
          Iskustva i sl.?!


          Ja sam ga isto uzeo par dana prije nego sam naletio na ovu vijest, koristio ga je jedan prijatelj davno i jako je zadovoljan bio a i rezulatati su se zaista pokazali!

          Cijena: cca 435kn/5kg
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #35
            Re: Myo Max

            Jel to gainer?
            A gde su noge?

            Comment


            • #36
              Re: Myo Max

              Malo me iznenadilo Igore kad ti to pitaš.Gainer ko gainer.Ja sam probao vaniliju,nisam kupovao,samo jednu mjericu onako random,ukusna je
              A gde su noge?

              Comment


              • #37
                Re: Myo Max

                Što ne bih pitao? Ajte malo da prićamo, nisu svi gaineri isti neki jesu kvalitetni ali preskupi što opet izađe da i nisu baš best buy

                NIsam nikad ibračao pažnju na cijenu ovog gainera, a i sastav je solidan!
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • #38
                  Re: Myo Max

                  435kn/5kg = 87kn/kg

                  NV(100gr):
                  21,5gr P
                  71,6gr UH
                  1gr M

                  377kcal

                  100gr praska = 8,7kn. Od toga samo 21,5gr proteina.
                  Ne da je neisplativo kupiti, vec mi je totalno nelogicno da bi netko dao 435kn za to.
                  To sto je najprodavaniji ne znaci nista. Imas gomilu ljudi koji zbog neznanja kupuju.
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Myo Max

                    Ja opet mislim da je ovaj best buy! Uvijek sa bio protiv gainera ali ovaj ču probati, mislim da se isplati!
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #40
                      Re: Myo Max

                      Originally posted by igor
                      Ja opet mislim da je ovaj best buy! Uvijek sa bio protiv gainera ali ovaj ču probati, mislim da se isplati!
                      Pa na kraju krajeva na tebi je.
                      Ono sto ti ja pokusavam reci je sljedece:

                      U 100gr praha imas 21,5gr P.
                      Na kg= 10x21,5 = 215gr P

                      Gledaj sad ljepote:
                      215gr proteina iz gainera platis 87kn!!!
                      Za iste novce si mogao dobiti:

                      Pileca prsa(brazil) = 27kn/1kg = 3,2kg piletine u kojoj imas = 704gr P (racunao sam na bazi 22gr P/100gr piletine)!!!

                      Posni sir = 10kn/500gr = 20kn/1kg. U prosjeku 12gr P / 100gr sira. = 4,35kg sira = 522gr P

                      Ne da mi se sada racunati,ali BILO sto drugo da uzmes ispadne te jeftinije.
                      Cak i cisti whey da uzmes i dodas dextrozu,ili uzmes zobene doci ce te nekoliko puta jeftinije.
                      Moja je poanta da kupovina gainera nije isplativa.
                      Naravno,tvoj novac pa ces napraviti s njim sto te volja,ali ga mozes utrositi na milijune boljih stvari.
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Myo Max

                        Ma razumijem te, ali ovih dana imam stvarno slab apetit i nemam toliko vremena jesti s obzirom na to da radim 9h dnevno+1h put=10h!

                        Prabam ovako pa čemo vidit! Hvala ipak...
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Myo Max

                          Cudi me da si pribjegao gaineru kao zamjenskom obroku.
                          Mogao si to fino iskombinirati sa nekim drugim izvorom proteina: kakav slow release,kazein,milk ili egg protein,bjelanjak u prahu,whey...
                          Imas jako puno opcija za obrok u prahu,a svi odreda jeftiniji i bolji.
                          Ono,znam kako ti je jer sam i ja vecinom 12h van kuce i zbilja mi mrsko padne priprema i zvakanje obroka i uvijek smiksam nesto za pojest na brzinu.Samo sto mi gainer nije bio cak niti zadnja opcija(radije pojedem junk ).
                          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Myo Max

                            Ma ko ga j....Nisam u tolikooj stisci sa novcem! Budem idući put detalnjnije razlučio dobre i loše strane! Uzeo sam ga onako ne razmišljajuči!
                            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Myo Max

                              Cim je Sci Tech, ne valja.
                              There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Myo Max

                                Pa dobro,ajde,moj frend je popio skoro 4 kg toga i dobio je jdno 5-6 solidnih kg mišića bez pravilne prehrane.Ma ***** ti ja genetiku
                                A gde su noge?

                                Comment

                                Working...
                                X