Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

    Originally posted by Josip aka Džoko
    dobro onda... nego jel bi mi mogao netko malo bolje objasniti zašto se kreatin ne miješa s mlijekom,nego samo s vodom??
    Ne pije se s mlijekom (zbog mlijecne kiseline) niti sokovima (zbog jabucne, octene i limunske kiseline). Sa svakim od tih spojeva kreatin se spaja u kreatinin, sto je bespotrebni spoj kojeg tijelo izluci (dakle ne iskoristi se). Takodjer ti nebi preporucio uzimanje mlijeka i sokova barem sat prije i sat poslije uzimanja kreatina. Isto vrijedi za kavu i alkohol.

    Comment


    • #17
      Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

      Bojim se da Scitec u sve svoje proteine i gainere
      stavlja ASPARTAM, i to solidnu količinu, zbog čega ću se
      morat prešaltat drugom proizvođaču.
      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

      Comment


      • #18
        Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

        istina,stavljaju dosta aspartama, ...dečki hvala na odgovorima još jednom...

        Comment


        • #19
          myomax

          Bok!Imam jedno pitanje..
          Ja sam cura i mislim da na svoju visinu od 168 cm imam premalo kila,znači 55 kg..Kupila sam Myomax od 500g i zanima me dali če mi pomoći da se udebljam ..meni bi trebalo u nogama i zato radim čučnjeve a i krećem u teretanu..Inače se to pije 3 puta dnevno po 5 mjerica a ja ga pijem oko 2-3 mjerice jedan do dva puta dnevno..nema mi baš nekog učinka,istina ne pijem ga redovito ali...

          Comment


          • #20
            Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

            tvoja cijela prehrana mora biti poslozena. myomax je samo jedan izvor UH i P. izracunaj koliko ti dnevno treba P, UH i M i od ukupne kolicine odbij kolicinu iz myomaxa i uzmi iz obicne hrane.
            od myomaxa se ne postaje velik!
            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

            Comment


            • #21
              Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

              Evo spojio sam sve teme o myomaxu pa pročitaj.
              Imaš ovdje sve o gainerima:
              viewtopic.php?f=36&t=6014

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: myomax

                Originally posted by maria3006
                Bok!Imam jedno pitanje..
                Ja sam cura i mislim da na svoju visinu od 168 cm imam premalo kila,znači 55 kg..Kupila sam Myomax od 500g i zanima me dali če mi pomoći da se udebljam ..meni bi trebalo u nogama i zato radim čučnjeve a i krećem u teretanu..Inače se to pije 3 puta dnevno po 5 mjerica a ja ga pijem oko 2-3 mjerice jedan do dva puta dnevno..nema mi baš nekog učinka,istina ne pijem ga redovito ali...
                pomoziteeeeee

                Comment


                • #23
                  Re: myomax

                  Originally posted by maria3006
                  Originally posted by maria3006
                  Bok!Imam jedno pitanje..
                  Ja sam cura i mislim da na svoju visinu od 168 cm imam premalo kila,znači 55 kg..Kupila sam Myomax od 500g i zanima me dali če mi pomoći da se udebljam ..meni bi trebalo u nogama i zato radim čučnjeve a i krećem u teretanu..Inače se to pije 3 puta dnevno po 5 mjerica a ja ga pijem oko 2-3 mjerice jedan do dva puta dnevno..nema mi baš nekog učinka,istina ne pijem ga redovito ali...
                  pomoziteeeeee

                  mislim da od tih 500 gr nece ti bit nekog ucinka...
                  ako zelis da se udebljas pojacaj dosta unos UH(riza,krompir, zobene) a i P(tunjevina,jaja,piletina).. i onda uzmes sebi nesto tako poput tog myomax-a il nekog gainera,.. ma da bi bilo bolje da uzmes whey .. isplatnije ti dodje, u gajnerima su ti dozeri i po 100 gr kad uzmes 1 kg samo 10 doza ti moze biti...
                  znaci whey i dex posle treninga i whey ujutro i pred spavanje i to je to.. i naravno ishrana i trening i bit ce ok sve...ima da prave mase nabacis
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

                    hvala ti probat ču i to ej a mogu li ja sama napraviti taj way recimo ko neki shake ok grožđanog šećera banane i još nekih sastojaka vi ste dečki vi to bolje znate

                    Comment


                    • #25
                      Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

                      Originally posted by maria3006
                      hvala ti probat ču i to ej a mogu li ja sama napraviti taj way recimo ko neki shake ok grožđanog šećera banane i još nekih sastojaka vi ste dečki vi to bolje znate
                      semamare - whey prije spavanja - ne
                      prije spavanje ti treba spori protein koji ce te opskrbljivati P cijelu noc - posni sir, kazein

                      mare - kupi si whey i za dorucak ga pojedi sa zobenim pahuljicama i 20ak g nekog susenog voca (cijela banana ce ti biti previse UH ukupno), poslije treninga whey sa dekstrozom (sto ti u biti je gainer, samo kaj u kupovnom gaineru 500g dekstroze platis 50kn, a ovako u DM-u ga imas za 11kn), a prije spavanja pojedi 200-250g posnog sira (ili ako ti financije dozvoljavaju, kupi kazein - ukusniji je od posnog sira)
                      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                      Comment


                      • #26
                        Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

                        Originally posted by t111
                        Originally posted by maria3006
                        hvala ti probat ču i to ej a mogu li ja sama napraviti taj way recimo ko neki shake ok grožđanog šećera banane i još nekih sastojaka vi ste dečki vi to bolje znate
                        semamare - whey prije spavanja - ne
                        prije spavanje ti treba spori protein koji ce te opskrbljivati P cijelu noc - posni sir, kazein

                        mare - kupi si whey i za dorucak ga pojedi sa zobenim pahuljicama i 20ak g nekog susenog voca (cijela banana ce ti biti previse UH ukupno), poslije treninga whey sa dekstrozom (sto ti u biti je gainer, samo kaj u kupovnom gaineru 500g dekstroze platis 50kn, a ovako u DM-u ga imas za 11kn), a prije spavanja pojedi 200-250g posnog sira (ili ako ti financije dozvoljavaju, kupi kazein - ukusniji je od posnog sira)
                        super probat ču čini se jednostavnim hvala dečki =))

                        Comment


                        • #27
                          Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

                          Mozel i meni neko dati prijedlog sta da uzemem od ova dva proizvoda
                          1.Weiderov - Whey protein
                          2.Weiderov - CFM whey protein (sadrzi visi procenat proteina ali .. gotovo nikako ugljikohidrata i masti nema)
                          sta uzeti od ova dva?? pozZ

                          Comment


                          • #28
                            Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

                            Originally posted by zvijerka
                            Mozel i meni neko dati prijedlog sta da uzemem od ova dva proizvoda
                            1.Weiderov - Whey protein
                            2.Weiderov - CFM whey protein (sadrzi visi procenat proteina ali .. gotovo nikako ugljikohidrata i masti nema)
                            sta uzeti od ova dva?? pozZ
                            hmm zar bas samo weidera mozes uzet
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

                              Moram brate .. trener mi samo njega preporucuje .. kao siguran 100 % i najbolji
                              pa ajde ti mi preporuci

                              Comment


                              • #30
                                Re: Što mislite o Scitec Nutrition MyoMax?

                                mora se samo umrijeti... znas to?

                                uzmi scitec izolat whey 4kg cca 660kn. vjerojatno najbolji odnos cijena/kvaliteta.
                                whey nije cudotvoran napitak od kojeg ces postati velik. on je samo jedan obrok od njih 6 u danu...
                                prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                                Comment

                                Working...
                                X