Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

    dal je moguce da od whey dobijes probavne tegobe. naime sjetio sam se da dok sam jos prije neozbiljno krenuo trenirat sam pio sve sto mi se preporucilo, pio sam power gainer, ciwsti secer i imo sam proljevcinu, kasnije sam pio isto neki protein al se ne sjecam dal sam i od njega imo.

    sad evo treniram ozbiljno i mislim uzet whey i m-stak, dal je moguce da od wheya dobijes proljevcinu iliti kak ono kazu pristojni dijareju il kak vec

    ps trazio sam slicnu temu i nisam naso, ispricavam se ak vec postoji al mi je promakla

  • #2
    Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

    Jer piješ sa mlijekom ili vodom?
    Ako piješ sa mlijekom možda imaš problema sa razgradnjom laktoze?
    13

    Comment


    • #3
      Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

      s vodom, evo danas popio od sciteca whey od frenda i nakon 2 sata sam bio na wc, stolica mi je bila skroz nekako...neznam kak da opisem, nije proljev al nije ni kakva bi trebala bit, a bio sam vec prije teretane danas isto na wc i sve normalno.

      stavim mjericu wheya i negdje pol litre vode, budem jos koji put probao od frenda pa cu vidjet

      Comment


      • #4
        Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

        Kako reagiraš na mlijeko, whey je mliječni protein, možda si alergičan na mlijeko. Svaki dan je sve više alergija i ljudi su alergični na sve i svašta.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

          mljeko normalno mog pit, svako jutro za doručak jedem zobene s malomasnim mljekom i žlicu meda, ma vid cu, probat cu jos 2-3 puta od frenda uzet pa ak bude sve normalno super, ak ne probat cu se negdje jos posavjetovat

          Comment


          • #6
            Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

            Na forumu je jedna tema o Whey proteinima koji su bez dodataka kao što su okusi, umjetna sladila itd. Vrlo vjerojatno si alergičan na neki od sastojaka a manje vjerojatno na sami Whey. Kupi takav "čisti" whey i uvjeri se sam u čemu je problem.

            Comment


            • #7
              Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

              whey bez dodatnih sladila i itd. sta nije to isto onda ko ona sirutka(tekućina ne prah) sta ima za kupit za nekih 10etak kn u trgovini.

              Comment


              • #8
                Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

                haha, ne
                ta sirutka ima u sebi mozda 1% proteina
                whey je filtrirana kroz vise procesa i nije usporedivo
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • #9
                  Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

                  ok, jos nes dal je moguce da lose podnosim samo neke zaslađivaće, mislim, da npr. mi lose pašu neje arome a da druge mogu pit, sutra cu probat jos jedan drugi whey, neznam tocno koji je, moram pogledat u burazovoj polici kad ga nebude bilo doma da ne skuzi pa cu vidit kak taj podnosim, probat cu razne wheyove pa cu vidit, neki dan sam probao scitec whey od kojeg nisam imo proljev al i nije bilo bas sve kak spada.

                  *****u koje mene gluposti zapadnu, nemrem ni proteine ko covjek uzimat

                  Comment


                  • #10
                    Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

                    Teoretski ti može uzrokovat proljev whey. Ali ako je kvalitetan šanse su puno manje. Dekstroza npr. ima laksativno djelovanje kao i svi slični šećer tako da ne čudi što si imao proljev od gainera jer su oni puni navedenih šećera. Scitec whey je po meni jako loš i ima dosta šećera dodanih tako da je možda u tome problem. Probaj sa nekim whey izolatom nrp. od MVP sa ovog web shopa iako vjerujem da ti ništa lošiji neće biti ni koncentrat wheya od MVP-a.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #11
                      Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

                      da kazem... ne znam je li to bila slucajnost ili sta, dok sam uzimo twinlabov whey imao sam malo problematicnu probavu... mozda zavisi od metabolizma, ne bih znao...
                      uzmi kako je dalibor rekao, MVP ili neki u tom rangu pa vidi
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

                        probao bi neki od MVP, sam kad bi se dočepao nekog ko to pije da probam jednom da vidim kak ce mi pasat, da ne dam 400kn za kantu pa da onda trazim uokolo da je nekom uvalim za manje pare jer ne pašu, zna možda neko dal postoji mogućnost kupovine uzoraka da u vrećici ima za jedan šejk, nadam se da kuzite na sto mislim, u zagrebu

                        Comment


                        • #13
                          Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

                          Originally posted by Šimun
                          da kazem... ne znam je li to bila slucajnost ili sta, dok sam uzimo twinlabov whey imao sam malo problematicnu probavu... mozda zavisi od metabolizma, ne bih znao...
                          uzmi kako je dalibor rekao, MVP ili neki u tom rangu pa vidi
                          ti uzimas ON gold whey ako se dobro sjecam jelda? ja sam ga sad narucio, pa de mi reci jel imas kakvih problema s njim, ili sve 5?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

                            sve 6, ne 5 :P
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

                              Danas sam kupio Kreatin i Whey 100% od californija fitness...Kreatin sam popio odmah prije i poslije treninga,dok sam Whey popio tek kada sam kuci dosao...nakon dva sata imao sam stomacne tegobe nakon cega je uslijedio proljev ili proljevcina kako je kolega gore vec naveo Ovaj post pisem po treci put jer svaki put kad sjednem i taman pocnem pisat,natjera me na wc
                              No Pain,No Gain

                              Comment

                              Working...
                              X