Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

    ja se s igyem slazem... ne pretjerujte da je tak los...
    ja sam uzimo isolat i nit me napuhivo ni nis... i korektno se topi, nije super, ali korektno... okus super, udio proteina super za te pare...
    ne sumnjam da budem jos koj put uzo
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #32
      Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

      ja sam pio anabolic whey od sciteca i okus mi se jako svidio... i nisam imao nikakih problema s njim... trenutno pijem izolat i taj nije ni malo sladak, tako da mi se okus bas i ne svida.. al puno bolje se topi... koncentrat mi je isto ok

      Comment


      • #33
        Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

        Izolat od Sciteca je druga stvar u odnosu na koncentrat. On može proći i ne napuhuje.

        A naravno koncentrat ne mora napuhivati svakoga ali dobar dio korisnika napuhuje. Ali iskereno ne može biti toliko kvalitetan kad je onako sladak. Jednostavno ima previše sladila i šećera u sebi što nije dobro. Očito s tim proteinom ovi iz Sciteca su igrali na kartu dobrog ukusa da bi ga što bolje prodali. Ali zapamite. Proteini i dodaci se ne piju zbog okusa nego zbog svoje svrhe. Ako vam je do okusa kupite si neki sok ili šta već.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #34
          Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

          Pozdrav svima, evo i ja imam probavne tegobe kada pijem Whey. Pijem sve kako je propisano ali uvijek mi se sjebe probava da je to nevjerojatno. Mozda mi ne lezi sirutka a mozda ova sladila tipa aspartam, sukraloza itd.

          Mislim da je ovo drugo definitivno jer uvijek dobijem proljev kada pijem puno onog IsoSporta od Vindije koji je krcat aspartamom.

          Sada sam kupio izolat sojinog proteina VegeFuel marke Twinlab. Bez tih sladila i okusa. Vjerojatno je gadan ko smrt ali ako mi bude dobar pomucit cu se piti ga.

          I da prvi put sam kupio Glutamin, treba mi nesto za regeneraciju i da nemam upalu misica nakon treninga. Teta mi je to preporucila. Kaze da pijem dva puta po 5g dnevno u 1dl vode. Jel to ok ?

          I kakva su vasa iskustva sa tim sojinim proteinom VegeFuel ? Jel ga koristi netko ? Dosta je skup mamu mu njegovu, 187kn za 535g. Ali kupio sam ga u nekoj trgovini, jel se moze narucit od njihovih dobavljaca ? Valjda bi me nesto jeftinije izaslo ?

          Comment


          • #35
            Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

            ako ti je bez okusa i mirisa > super onda
            ^^
            kupis glukozu i to je to
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment


            • #36
              Re: Jel moguće da od whey-a dobiješ probavne tegobe?

              Takoder isti simptomi nakon treninga.Pijem whey oko 2 god. i do pred mjesec dana nisam nikad imao problem sa napuhnutosti nakon proteina. Probao pit weiderove i dymatizove i opet isto. To me lagano nervira...

              Comment

              Working...
              X