Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tribulus Terrestris (Tribestan)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

    ovako imam jedno pitanje jos...znaci ok jedni kazu da mi netreba tribu x drugi vele da malđi ljuti također mogu imati problema sa testom...e sad jedno pitanje...znaci ako je manja razina testa i veca etrogena onda dolazi do pojave masnih naslaga na kukovima itd itd...e sada moj je problem sto ne zelim smrsaviti jer me onda stvarno nebi bilo a imam problema sa masnim naslagama na kukovima...da li je moguce ako mi je testo nesto nizi da uz suplementacijom koja dize testo uspijem stati na kraj masnom tkivu na kukovima...imam problema i sa kostima pa me zanima da li bi testo supl. pomogla i oko toga. hvala

    Comment


    • #77
      Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

      svaki put kad krenem pit ovaj shit nakon prvog tjedna mi izbaci akne...fuck this shit
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #78
        Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

        Tribulus je oke stvar,osobno sam ga pio,urolog mi je preporučio zbog određenih zdravstvenih problema,kako redovno pratim svoje hormonalno stanje,pa tako i testosteron,nakon terapije vadio sam krv i razina testosterona je porasla skoro za duplo,ali moj testosteron je prije terapije bio na donjoj granici,znači djelovalo je isto tako popravio mi se i spermiogram.
        Tribulus podiže testosteron,u slučaju samo ako je nizak ili na nekoj srednjoj granici,tako da ga se ne isplati uzimati,ako osoba ima testosteron na gornjoj granici,jel ako je testosteron prilicno visok tada neće doći do djelovanja tribulusa.
        Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

        Comment


        • #79
          Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

          Bacam li ja pare ako s 16 godina to uzmem...

          Comment


          • #80
            Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

            Da........

            Comment


            • #81
              Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

              Ne isplati s uzimati tribulus sa 16 god.,zato što u tim godinama dolazi do prirodnog povećanja testosterona,a tribulus neće djelovati,ako je već prirodna razina testosterona dovoljno visoka....
              Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

              Comment


              • #82
                Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                Nabavio sam i ja , trib sa cak 95 % saponia , 3 x 300 mg kontam uzimat, pa kako da rasporedim to,
                mislio sam
                - jednu tabl odma ujutro na prazan stomak,
                - jednu prije trneinga,
                - jednu posle podneva
                ... tako da ostane koncentracija u tijelu tokom cijelog dana, negdje sam procitao da ostaje do 8 h ...
                sta velite
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #83
                  Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                  Pozdrav ljudi, evo mene nakon dosta vremena i sa nesto vise znanja. Jos koji dan pa idem vadit hormonsku sliku, i ako se ispostavi da je sve koliko toliko ok idem na tribulus. Kupio od Sci Musclea Testorage. Mozda ko probo?

                  Comment


                  • #84
                    Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                    Pozdrav svima

                    Ovako da skratim .

                    18 godina , uzeo sam Testorage .

                    Nikad prije nisam pio mislio sam da su to kapsule kao tablete da se piju, ali vidim da se prah treba razjediti s vodom.

                    Odvartno je ali nema veze , samo recite kako se pije s koliko vode , kako vi pijete , itd .

                    I molim vas bez sranja u tim ti godina to ne treba , imas dovoljno testosterona, itd, itd .

                    Hvala !
                    You can have results or
                    you can have excuses .
                    You cannot have both .

                    Comment


                    • #85
                      Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                      Originally posted by sportsman View Post
                      Pozdrav svima

                      Ovako da skratim .

                      18 godina , uzeo sam Testorage .

                      Nikad prije nisam pio mislio sam da su to kapsule kao tablete da se piju, ali vidim da se prah treba razjediti s vodom.

                      Odvartno je ali nema veze , samo recite kako se pije s koliko vode , kako vi pijete , itd .

                      I molim vas bez sranja u tim ti godina to ne treba , imas dovoljno testosterona, itd, itd .

                      Hvala !
                      Novci = bačeni u vjetar
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #86
                        Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                        HAHAHAHHAHA .

                        Sta jesam li te novce trebao ulozit u hranu, da kupim fieltica i 300 grama sira ? HAHAHAHHA
                        You can have results or
                        you can have excuses .
                        You cannot have both .

                        Comment


                        • #87
                          Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                          Originally posted by sportsman View Post
                          HAHAHAHHAHA .

                          Sta jesam li te novce trebao ulozit u hranu, da kupim fieltica i 300 grama sira ? HAHAHAHHA
                          je u pravu si, mi smo svi budale šta lovu ulažemo u piletinu i posni tribamo kupit testorage jer od toga samo rastu mišići ne od proteina.. daj imaš godina ka i ja, diže ti se svako 20 min šta će ti još ovo.. jedi normalno i pij whey, glukozu, kreatin -eventualno a ne ovo... šta ćeš tek uzimat sa 25 onda...
                          when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                          Comment


                          • #88
                            Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                            Originally posted by ThornNox View Post
                            je u pravu si, mi smo svi budale šta lovu ulažemo u piletinu i posni tribamo kupit testorage jer od toga samo rastu mišići ne od proteina.. daj imaš godina ka i ja, diže ti se svako 20 min šta će ti još ovo.. jedi normalno i pij whey, glukozu, kreatin -eventualno a ne ovo... šta ćeš tek uzimat sa 25 onda...


                            Idu mi na ku*** savjeti kupi hranu ono ,ovo .

                            Nisam neko deriste da mi se to treba govorit, pa to mi je nacin zivota .

                            Whey , creatin , prehrana , *****i alkohol i cigare koji nisam tako zadnjih godina .

                            Pitam vas za ovaj proizvod , tko je strucan neka odgovori a vi maloumni sto se pravite pametni nastavite .
                            You can have results or
                            you can have excuses .
                            You cannot have both .

                            Comment


                            • #89
                              Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                              Pravi si genijalac Kupuješ proizvod koji ne znaš kako koristit ajd se još malo rasplači i razveseli sve one koji ovo čitaju
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • #90
                                Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                                Haha a showa...

                                Premijume super ti je potpis.

                                Comment

                                Working...
                                X