Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slikaj svoje suplemente!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Slikaj svoje suplemente!

    Vendetha, jesi razmišljao da otvoriš shop doma? Ma zezam se.. jel ovo cijela kolekcija ili ima i jedan proizvod koji ti fali da bi to upotpunio??
    If you can't take the pain don't play the game

    Comment


    • #62
      Re: Slikaj svoje suplemente!

      e editovao sam post..pa procitaj...

      a jes li pod tim ''jos jednim'' suplementom mislio na nesto specijalno..ili pitas onak bezveze...

      napisao sam fali tu glutamin.. i novi prostar wey
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • #63
        Re: Slikaj svoje suplemente!

        Ma nisam mislio na nešto specijalno, nego vidim da tu nema šta nema pa eto da pitam...
        A nije to ni loše, više se isplati naručivat u većim količinama i miran si neko vrijeme..
        If you can't take the pain don't play the game

        Comment


        • #64
          Re: Slikaj svoje suplemente!

          Ne narucivam ja na vece kolicine..i to ja ne pijem..ja se drzim whey-a i kreatina uglavnom, nista mi vise i ne treba,..ostatak para dajem za ishranu..
          poslacu ti PP u vezi preparata..da se od strane administratora ne shavti pogresno.
          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

          http://www.staying-fit.net/

          Comment


          • #65
            Re: Slikaj svoje suplemente!

            evo moje "kemije",više nepijen ovaj gejner,taman san danas istrošija ova sn whey,sad iman gold standard nepiju mi se ni ove amino više,a u sredini je moje srce-pure creatine
            Attached Files
            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

            Comment


            • #66
              Re: Slikaj svoje suplemente!

              Originally posted by Robijaš
              Jbt kad vidim vasu suplementaciju dodje mi da odustanem od teretane hahahaha shalim se...Ja najvise sto sam ima bio je whey + kreatin
              NIje bitna suplementacija previše! Victor je ako se nevaram rekao da koristi Whey i glukozu a pogle dečka kako izgleda!
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #67
                Re: Slikaj svoje suplemente!

                istina slazem se s tobom nije bitna tolika kolicina proteina.ja uzimam whey optimum gold 100% i amino kiseline i mislim se sada uzeti bsn no-explode,samo ja zivim u becu pa imam sve sto mi srce pozeli od proizvoda a ne kao kod nas dolje nema nista bas toliko,i ovdje je puno jeftinije imam cak i 20 posto kad uzmem malo vise stvari.pozz

                Comment


                • #68
                  Re: Slikaj svoje suplemente!

                  Originally posted by maky25
                  istina slazem se s tobom nije bitna tolika kolicina proteina.
                  nije on to rekao...rekao je da suplementi nisu toliko bitni..a proteini su i to kako bitni.
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • #69
                    Re: Slikaj svoje suplemente!

                    ovo je sve što imam i koristim...
                    Attached Files

                    Comment


                    • #70
                      Re: Slikaj svoje suplemente!

                      evo još i moje malenkosti ;
                      [attachment=1:4toxqyhg]IMG_1406.jpg[/attachment:4toxqyhg]
                      i još par stvari iz podruma
                      [attachment=0:4toxqyhg]IMG_1405.jpg[/attachment:4toxqyhg]
                      u Whey posudama su Whey i kazeini od myproteina (naravno )
                      Attached Files

                      Comment


                      • #71
                        Re: Slikaj svoje suplemente!

                        najgora tema u forumu... za p.pizditi dokle idu ljudi da bi prodavali praškove... što je sljedeće?! strava....

                        Eto mojih "praškova" kojim postižem sigurno više nego Vi...
                        Attached Files
                        Mene je Bog stvorio jer zna što je lijepo, a tebe jer ima smisla za humor!

                        Comment


                        • #72
                          Re: Slikaj svoje suplemente!

                          Originally posted by AnfrA
                          evo još i moje malenkosti ;
                          [attachment=1:20nalo7x]IMG_1406.jpg[/attachment:20nalo7x]
                          i još par stvari iz podruma
                          [attachment=0:20nalo7x]IMG_1405.jpg[/attachment:20nalo7x]
                          u Whey posudama su Whey i kazeini od myproteina (naravno )
                          Stari moj, zar imaš cijeli dućan doma? Pa koliko sve to zajedno košta?

                          Comment


                          • #73
                            Re: Slikaj svoje suplemente!

                            badava, myprotein je bagatela!
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • #74
                              Re: Slikaj svoje suplemente!

                              Evo kako je do prije par mjeseci izgledala lepeza proizvoda, prije koji mjesec sam odlučio potpuno izbaciti sve dodatke i vjerovali ili ne ni grama nisam izgubio a i dalje sam sve bolji i bolji s tim da mi ostaje svaki mjesec 200€ u džepu više.........

                              Trenutno sam preko mjesec dana na nekih 90g proteina dnevno i jest da nisam dobio na mišićima ali nisam apsolutno niš ni propao, računicu sami zaključite
                              Attached Files

                              Comment


                              • #75
                                Re: Slikaj svoje suplemente!

                                zasto drzis unos P tako nisko?
                                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                                Comment

                                Working...
                                X