Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slikaj svoje suplemente!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Slikaj svoje suplemente!

    Primjetio sam da mi se tijelo za tako malog unosa nije ništa nagore promjenilo pa ne vidim razlog zašto bi ganjao 300g, uglavnom spremam jedan tekst u kojem ću bolje pojasniti te stvari tako da ne bi sad ulazio u raspravu.

    Comment


    • #77
      Re: Slikaj svoje suplemente!

      iskreno da kažem i ja sam trenutno na nekih 92kg i dnevno dernem svega 100g proteina isključivo iz mesa(pretežno crvenog) a ostatak je whey(nekih 30-50g) sve zajedno ~130 g proteina, tak već nekih desetak dana, i nikakve promjene ne vidim, nit sam slabiji nit kataboliram, bubrezi su manje opterećeni, a i ja sam manje opterećen sa unosom proteina
      držat ću tak još nekih desetak dana, možda opadnem, a možda i ne
      daj kizo taj tekst stavi negdje na forum pa da svi pročitamo
      počinjem nekak sumnjat u taj famozni dnevni unos proteina
      al ajd vrijeme će pokazat
      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

      Comment


      • #78
        Re: Slikaj svoje suplemente!

        trenutno whey protein i maltodekstrin i tako 90% vremena,tu i tamo kreatin
        nemam kaj uopce za slikati posebno
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #79
          Re: Slikaj svoje suplemente!

          Originally posted by mali priest
          trenutno whey protein i maltodekstrin i tako 90% vremena,tu i tamo kreatin
          nemam kaj uopce za slikati posebno

          a kazein

          Comment


          • #80
            Re: Slikaj svoje suplemente!

            Originally posted by Kizo
            Primjetio sam da mi se tijelo za tako malog unosa nije ništa nagore promjenilo pa ne vidim razlog zašto bi ganjao 300g, uglavnom spremam jedan tekst u kojem ću bolje pojasniti te stvari tako da ne bi sad ulazio u raspravu.
            Aj i mene ovo zanima,mada ja sam siguran da bi nakon nekog vremena počelo dolaziti do pada mišične mase,bez obzira na suplemente ovdje pričamo o unosu P od 1 gr po kg tjelesne težine i manje u tvom slučaju a iskreno misliš da stvarno nebi svi bilderi jeli tako male količine P,to bi definitvno promjenilo krvnu sliku bankovnih računa mnogih.U tvom slučaju je stvar da ti tijelo još uvijek nije shvatilo u potpunosti kaj se događa i pošto ga bombardiraš redovito treninzima još uvijek ima potrebu da te mišiče zadrži ali će na kraju i u tim naporima izgubiti bitku.To je moje osobno mišljenje.

            Comment


            • #81
              Re: Slikaj svoje suplemente!

              Originally posted by Stjep
              Originally posted by mali priest
              trenutno whey protein i maltodekstrin i tako 90% vremena,tu i tamo kreatin
              nemam kaj uopce za slikati posebno

              a kazein
              e i to sam zaboravio navesti
              ali i njega ne u tolikoj mjeri ,ako imam dovoljno mesa radije pojedem mesa nego kazein
              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

              Comment


              • #82
                Re: Slikaj svoje suplemente!

                unost proteina nije za svaku osobu potreban da bude isti.ako si mesomorph bude dovoljno i 1g po kg,ectomorphima je potrebno npr čak i do 3.5g prot po kg tako da to nema veze koliko ko uzima.važno je da upoznaš svoje tjelo i šta ti je potrebno.
                ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                Comment


                • #83
                  Re: Slikaj svoje suplemente!

                  ne bih se bas slozio sa time
                  proteina nikad dosta ,barem sto se tice definicije na masi ih ne mora toliko biti ali opet su bitni
                  samo nisu toliko bitni suplementi koliko je bitna prehrana
                  npr ja pojedem na pripremama 1.kg pilecih prsa na dan i dva puta whey po dvije mjerice
                  znaci unio sam 210g proteina preko piletine i 100g proteina iz wheya
                  a i da ne unosim whey opet bih imao itekako dovoljan unos proteina
                  naravno ovo moram imati u tolikoj mjeri u pravilu u danima kad je veca restrikcija ugljikohidrata i masti ,a u svemu gledam kalorije pa cu onda radije unijeti kalorije iz proteina nego iz ugljikohidrata koji mi dizu inzulin ili navlace vodu
                  TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                  Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                  Comment


                  • #84
                    Re: Slikaj svoje suplemente!

                    Originally posted by Kizo
                    Primjetio sam da mi se tijelo za tako malog unosa nije ništa nagore promjenilo pa ne vidim razlog zašto bi ganjao 300g, uglavnom spremam jedan tekst u kojem ću bolje pojasniti te stvari tako da ne bi sad ulazio u raspravu.


                    Ja rijetko kad predjem 1,5g/kg ... nikad se nisam drzao nekih teorija tpa minimum 2g.
                    A neznam jesam li i 10, dana bio na 2 ili vise g po kg. To odradim ponekad, kad udvostrucim unos P taj dan.

                    Zasto unositi neke velike kolicine, kad moze i sa manje...dugo sam bio na maksimalno 1g..a napretka je uvijek bilo...najlakse je povecavati unos P ako bude potrebno.
                    A sto se whey-a tice, najvise iz finansijskih razloga ga unesem iskljucivo nakon treninga jednu mjericu... u dane odmora ga i ne uzimam, eventualno pola mjerice ujutro, ako mi je tesko zvakati jaja.
                    Zgrozim se kad vidim da je neko krenuo u teretanu, i kao pocetnik naredao arsenal sups-a i digao unos P na 2g+ ...kao pocetnik ce napredovati i sa dosta manje..

                    i da...jedva cekam taj tekst,..bas me zanima..
                    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                    http://www.staying-fit.net/

                    Comment


                    • #85
                      Re: Slikaj svoje suplemente!

                      Kizo svaka čast sviđa mi se tvoj pristup bodybuildingu i vidi se da imaš iskustva i sada malo eksperimentiraš i ispituješ svoje tijelo ajde baci tekst i mene zanima
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • #86
                        Re: Slikaj svoje suplemente!

                        i ja isto jedva cekam tekst, nadam se da ce uskoro

                        Comment


                        • #87
                          Re: Slikaj svoje suplemente!

                          Originally posted by Stjep
                          i ja isto jedva cekam tekst, nadam se da ce uskoro
                          +1

                          Comment


                          • #88
                            Re: Slikaj svoje suplemente!

                            Otkako sam poceo vjezbati,vjerujem da bi mogao na prste nabrojiti dane kada sam imao unos proteina veci od 2gr/kg - obicno sam na cca 180gr dnevno(na kilaze od 92-99kg).

                            Buraz je duze u BB-u od mene i definiraniji je od mene,a ne trosi suplemente i drzi unos P-a na 100-140gr dnevno na kilazu od 94kg i tako vec pola godine-godinu i nije nista izgubio.

                            Whey uzimam samo nakon treninga dvije mjerice,sto znaci svaki drugi dan po 50gr.
                            4kg WHEY-a mi traje i po 3-4mjeseca.
                            Kreatin uzmem isto tako: 5gr poslije treninga.
                            Jedina stvar koju uzimam svakodnevno su multivitamini,dok buraz niti to ne trosi,vec jede gomile povrca i voca.

                            Bojka ste dobrano ispljuvali,ali u svemu sto je on rekao ima dobrim djelom i istine.
                            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                            Comment


                            • #89
                              Re: Slikaj svoje suplemente!

                              Slažem se s tobom Iggy a i ostala ekipa koja je barem neko vrijeme u ovom sportu je vjerojatno shvatila da je vrlo upitna iskoristivost velike količine proteina (bez aas jelda ). Drugi par rukava je opet kako koja osoba reagira na UH ili na P. Da bi se npr. "održavao" ili napredovao rabiš unositi određeni broj kcal u tijelo, to kao prvo i osnovno. Ako po sebi sudim znam da ako u tom broju unešenih kalorija unesem veču količinu u obliku proteina manja je mogučnost da ču se usvinjiti jer jednostavno imam takav organizam i tijelo mi bolje "podnosi" proteine.
                              Kruta odn svježa hrana je zakon i niti jedan suplement se joj nemože postaviti uz bok ali nema smisla kao Bojko, skakati od posta do posta, koji ima neke veze o suplementima i tamo ljudima soliti pamet. Svatko barem malo pametan ili malo iskusniji zna da tako neče ništa postiči osim ako mu nije cilj i želja svađati se s ostalima.
                              Mislim da su rijetki oni koji nemaju želju probati neke "čarobne" praške i jedini način na koji če se uvjeriti da tu nema ništa čarobnog je da ih i probaju . Mene je isto tako zanimalo i dobra stvar što postoji myprotein, da sam mogao za male pare isprobati neke stvari koje sigurno više neču nikada konzumirati. Dok 80% tih stvari koje sam fotografirao samo smeta u ormaru, ostalih 20% mi pomaže da održavam svoje zdravlje i tjelesnu spremnost na zavidnom nivou.

                              Comment


                              • #90
                                Re: Slikaj svoje suplemente!

                                pa ja tjekom treninga pijem tekuce aminokiseline, i nista ih ne osjetim.... tako da kad popijem ovo sto imam ne cu vise kupovat..... znaci samo whey glukoza, i kazein prije spavanja. a kad popijem kazein, onda cu opet jest sir dok mi ne dosadi... i da kreatin ee 5g prije treninga..

                                Comment

                                Working...
                                X