Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slikaj svoje suplemente!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Slikaj svoje suplemente!

    a iskreno nikad mi nije žao dati lovu za suplemente i prehranu, ovaj pump 250 mi je samo kutija, ali to mi je prvi suplement koji sma koristio i stvarno sam bio odusevljen pa sam sacuvao kutiju, ova dva maxa su puna,
    još ću ovih dana po glutamin i to je to

    a bome odkad ne pijem i ne častim kurve imam love za svu moguću suplementaciju
    Last edited by pekizggs; 18-02-12, 00:37.
    There is a price to pay for everything you gain.

    Comment


    • Re: Slikaj svoje suplemente!

      Originally posted by pekizggs View Post
      a iskreno nikad mi nije žao dati lovu za suplemente i prehranu, ovaj pump 250 mi je samo kutija, ali to mi je prvi suplement koji sma koristio i stvarno sam bio odusevljen pa sam sacuvao kutiju, ova dva maxa su puna,
      još ću ovih dana po glutamin i to je to

      a bome odkad ne pijem i ne častim kurve imam love za svu moguću suplementaciju
      pump 250 kazes ,jel dobra stvar planiram uzet neki pump uskoro
      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

      Comment


      • Re: Slikaj svoje suplemente!

        Originally posted by pekizggs View Post

        a bome odkad ne pijem i ne častim kurve imam love za svu moguću suplementaciju
        hahahaha slazem se

        +1

        Comment


        • Re: Slikaj svoje suplemente!

          Evo i moje kolekcije,ne bi mi virovali ali ovo je sve stalo u Renault Twingo,onaj prvi model.

          Cijena,s obzirom kakve su kod nas ispalo me je skoro duplo jeftinije.

          Obožavan našu carinu

          P.S. Ne bi bilo loše ni kupit novu televiziju,ovaj Telefunken je odavno triba bit pokojni al šta možeš kad mi je teško izdvojit šolde na nepotrebne *****rije poput televizije,bitno da ima praška i tableta njam njam

          Nije jedan već su pala oba,Hrvatska se Šibenikom diči...

          Comment


          • Re: Slikaj svoje suplemente!

            Ovo je nehumano...

            Comment


            • Re: Slikaj svoje suplemente!

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Ovo je nehumano...
              To ti je prijatelju Torcida Slovenija Ludi su ka granate,šta god triba hahaha
              Nije jedan već su pala oba,Hrvatska se Šibenikom diči...

              Comment


              • Re: Slikaj svoje suplemente!

                Slika nabija komplekse

                Comment


                • Re: Slikaj svoje suplemente!

                  Originally posted by TribulusBL View Post
                  Evo i moje kolekcije,ne bi mi virovali ali ovo je sve stalo u Renault Twingo,onaj prvi model.

                  Cijena,s obzirom kakve su kod nas ispalo me je skoro duplo jeftinije.

                  Obožavan našu carinu

                  P.S. Ne bi bilo loše ni kupit novu televiziju,ovaj Telefunken je odavno triba bit pokojni al šta možeš kad mi je teško izdvojit šolde na nepotrebne *****rije poput televizije,bitno da ima praška i tableta njam njam

                  Nevjerovatan si. Molio bi te ako mozes pojasnit koliko vas je islo preko granice po ovo, jeste li sve uzeli odjednom i koliko te izasla carina?
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: Slikaj svoje suplemente!

                    Kolega ja san sidija doma u Šibeniku a moji prijatelji iz Slovenije su lipo to uzeli,stavili u auto i direkt meni doma dovezli,ja san spremija teletinu ispod peke lipo smo pojili,popili,ošli na Hajduka i to je to,sve bez carine naravno.

                    Inače po osobi je legalno do 1000,00 kn uvesti u državu,njih svaki put ide četvero pa računaj koliko toga možeš kupit.

                    Zadnje tri godine u Hrvatskoj niti shaker nisan kupija,ode košta 35,00 kn a tamo ih dile...hehe
                    Nije jedan već su pala oba,Hrvatska se Šibenikom diči...

                    Comment


                    • Re: Slikaj svoje suplemente!

                      Kralju, pa imas suplementacije za obskrbit manju vojsku!
                      Mislio sam otic slikat svoje, no vidjevsi ovo, prosla me zelja. xD

                      btw. dobar tabletić, paše uz zavjese.
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • Re: Slikaj svoje suplemente!

                        Originally posted by TribulusBL View Post
                        Kolega ja san sidija doma u Šibeniku a moji prijatelji iz Slovenije su lipo to uzeli,stavili u auto i direkt meni doma dovezli,ja san spremija teletinu ispod peke lipo smo pojili,popili,ošli na Hajduka i to je to,sve bez carine naravno.

                        Inače po osobi je legalno do 1000,00 kn uvesti u državu,njih svaki put ide četvero pa računaj koliko toga možeš kupit.

                        Zadnje tri godine u Hrvatskoj niti shaker nisan kupija,ode košta 35,00 kn a tamo ih dile...hehe
                        Bas namjeravan sledeci vikend kad idem u ZG, svratit do Slovenije s nekoliko prijatelja, znaci do 1000kn suplemenata po osobi i potrebni su racuni na carini?
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • Re: Slikaj svoje suplemente!

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          Bas namjeravan sledeci vikend kad idem u ZG, svratit do Slovenije s nekoliko prijatelja, znaci do 1000kn suplemenata po osobi i potrebni su racuni na carini?
                          Do 1000,00 kn da,računi su obavezni ali zamoli tipa šta radi u butigu da ti izda posebne račune ka da je svako za sebe uzima,usluga u dućanima je vrhunska tako da će bez problema to učiniti i još ćeš dobit i popusta i par poklona.

                          Šta ti opet ne daje garanciju da se neće naći neki brban od žandara koji će ''izbečit očur'ne'' kad vidi ''kol'ko ti to tableturina pajdo guniš'' Ja ti nemogu opisat torturu kad smo išli prošle godine u Sarajevo protiv Želje kad smo tribali igrat prijateljsku pa koliko nas je držalo na granici jer je meni u torbi od treninga u gepeku ostala torba sa praznon kutijon Aminokiselina di san ima protein umišan sa maltodextrinom,preciznu vagu i pakovanje od 1 kg ON Glutamina...2 ure su oni na granici sa BiH provjeravali šta je to glutamin...Horor!

                          Tako isto se ti pripremi psihički na naše vrle organe reda...
                          Nije jedan već su pala oba,Hrvatska se Šibenikom diči...

                          Comment


                          • Re: Slikaj svoje suplemente!

                            Originally posted by TribulusBL View Post
                            Do 1000,00 kn da,računi su obavezni ali zamoli tipa šta radi u butigu da ti izda posebne račune ka da je svako za sebe uzima,usluga u dućanima je vrhunska tako da će bez problema to učiniti i još ćeš dobit i popusta i par poklona.

                            Šta ti opet ne daje garanciju da se neće naći neki brban od žandara koji će ''izbečit očur'ne'' kad vidi ''kol'ko ti to tableturina pajdo guniš'' Ja ti nemogu opisat torturu kad smo išli prošle godine u Sarajevo protiv Želje kad smo tribali igrat prijateljsku pa koliko nas je držalo na granici jer je meni u torbi od treninga u gepeku ostala torba sa praznon kutijon Aminokiselina di san ima protein umišan sa maltodextrinom,preciznu vagu i pakovanje od 1 kg ON Glutamina...2 ure su oni na granici sa BiH provjeravali šta je to glutamin...Horor!

                            Tako isto se ti pripremi psihički na naše vrle organe reda...
                            Flexshop ili?
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: Slikaj svoje suplemente!

                              Uploaded with ImageShack.us
                              Quality

                              01012011033.jpg
                              Last edited by kelly; 11-03-12, 15:07.

                              Comment


                              • Re: Slikaj svoje suplemente!

                                Originally posted by bullx View Post
                                Uploaded with ImageShack.us
                                Quality

                                [ATTACH=CONFIG]11975[/ATTACH]
                                Mali update

                                Uploaded with ImageShack.us
                                Edituj i ovu Kelly, pa cu kasnije ako budu uploadat slike ispod 1024, sry sad

                                fotografija1899.jpg
                                Last edited by kelly; 12-03-12, 19:37.

                                Comment

                                Working...
                                X