Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suplementi za definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: uz vježbanje , što uzimati za smanjemnje masnih naslaga ???

    Mislim da niko nema više iskustva tu na forumu sa skidanjem sala od mene,pa bi prema tome preoručio.
    5-7 obroka dnevno,P dignut na 3gr/kg,UH smanjit,ja sam ih jeo samo ujutro u vidu zobenih i u obroku posle treninga.Pojačat unos zdravih masnoča(omega kapsule,laneno)
    Ovo sa UH je individualno,preporučam 2 puta tjedno(srijeda,nedjelja) odradit punjenje UH tj.taj dan malo pojačat unos,znači ubacit u još 2 obroka npr.Ponavljam sve je to individualno,nije isto ak neko radi u uredu ili npr.konobari,bauštela itd.Ali ključ je u smanjenju UH.
    Trening,odradit utege 45 minuta nakon toga lagani kardio (bicikl,brzo hodanje) u trajanju od 45 minuta.Kod kardia je bitno da se puls kreče od 65-85 max.otkucaja,znači na cca.125-140 otkucaja u minuti.
    Ili ovaj kardio ubacit ujutro ali OBAVEZNO na prazan želudac(ja ga nisam nikad koristio jer mi se neda ujutro)
    To je u globalu to,treba probat pa vidite kak ko reagira

    Comment


    • #32
      Re: uz vježbanje , što uzimati za smanjemnje masnih naslaga ???

      Originally posted by kelly
      Originally posted by saledmen
      sad trenutno tražim neke dodatke prehrani za smanjivanje masnoća !!!
      Originally posted by riss
      dobrodošao!

      i nemoj se zamarati s traženjem nekog sredstva za mršavljenje, tako što ne postoji, samo pravilna prehrana i povećana fizička aktivnost...
      kako ja imam dobre prijatelje na forumu, pa više ne trebam ni pisat, oni sami umjesto mene komentiraju

      cilj kod skidanja masnih naslaga, kao što je @Vladebisi rekao, stvorit kalorijski deficit (samanjit UH kao glavnog krivca za sve i povečat fizičku aktivnost, i u tome ustrajat...) i narano što prije prestat s fantazijama čarobnih napitaka... to su priče za malu djecu... molim ponašat se odraslo...
      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

      Comment


      • #33
        Re: uz vježbanje , što uzimati za smanjemnje masnih naslaga ???

        Ja sam cuo da je Carnitin (Karnitin) dobar za ubrzano topljenje masnih naslaga poZz

        Comment


        • #34
          Re: uz vježbanje , što uzimati za smanjemnje masnih naslaga ???

          Originally posted by zvijerka
          Ja sam cuo da je Carnitin (Karnitin) dobar za ubrzano topljenje masnih naslaga poZz
          L carnitin je bacanje novca vjeruj mi.
          Bolje uzet pola kile wheya nego carnitin!

          I kako to misliš ubrzano topljenje masnih naslaga???
          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

          Comment


          • #35
            Re: Suplementi za definiciju

            Originally posted by Vepar24

            I kako to misliš ubrzano topljenje masnih naslaga???
            Pa taj proizvod se uzima u apoteci ,a jednom kad sam se isao raspitivati zena koja tamo radi je rekla .. ovo ti je odlican proizvod ako treniras neki sport i zelis da istopis masno tkivo.. uzmes ovo i dodatno se znojis i gubis masne naslage.. ali moras povecati unos vode u organizam.

            A sad da li je djelotvorno nezz.. vrijedi probat

            Comment


            • #36
              Re: Suplementi za definiciju

              Originally posted by zvijerka
              Originally posted by Vepar24

              I kako to misliš ubrzano topljenje masnih naslaga???
              Pa taj proizvod se uzima u apoteci ,a jednom kad sam se isao raspitivati zena koja tamo radi je rekla .. ovo ti je odlican proizvod ako treniras neki sport i zelis da istopis masno tkivo.. uzmes ovo i dodatno se znojis i gubis masne naslage.. ali moras povecati unos vode u organizam.

              A sad da li je djelotvorno nezz.. vrijedi probat
              Proizvod se može nabaviti di kod oćeš, ne samo u apoteci!
              Ja sam ga koristio i nisam imao nikakvih posebnih učinaka tj ubrzanog topljenja masti
              Moje iskustvo u vezi topljenja potkožnog masnog tkiva je super sređena prehrana i cardio niskog intenziteta ujutro natašte, nikakvi karnitini ti ne mogu pomoći ako to ne središ,imaš par postova prije sve lipo objašnjeno pozz
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • #37
                Re: Suplementi za definiciju

                apsulutno se slazem , prehrana je najbitnija, al ako hoces da to ubrzas ,
                kakav kvalitetan fat burner ce pomoc da se odradi posao , npr [Sci-Mentor] Therm-X
                pravo dobar tu ti ima i karnitin i zeleni caj kofein i jos potrebnih stvari al nista bez prehrane,
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #38
                  Preporuka suplemenata za definiciju

                  Što bi preporučili od fat burnera?
                  Labrada Charge ASP ili efedrin + kofein? Nešto treće?
                  Naravno, sve to uz sređenu prehranu (lagani deficit), 3-4 puta tjedno anaerobni trening i bar jednom tjedno aerobni.
                  Radi se o 15ak kg viška
                  Zagreb u <3

                  Comment


                  • #39
                    Re: Preporuka suplemenata za definiciju

                    Originally posted by Kempo
                    Što bi preporučili od fat burnera?
                    Labrada Charge ASP ili efedrin + kofein? Nešto treće?
                    Naravno, sve to uz sređenu prehranu (lagani deficit), 3-4 puta tjedno anaerobni trening i bar jednom tjedno aerobni.
                    Radi se o 15ak kg viška
                    Fat burner od Sci - Mentora jer ima ISO 9001 i ISO 17025. Ako ne mozes taj nabaviti uzmi neki drugi. Nabavi CLA ( Conjugated Linoleic Acid ) i Pyruvate. Mozes i Acetyl L - Carnitine, ali nisam siguran da li djeluje.
                    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Preporuka suplemenata za definiciju

                      L-carnitine - mislim da je svima već jasno da on ne topi salo, isplati ga se uzimat zbog srca, ako i zbog toga...

                      ISO-*****rije -

                      Što fali Charge-u (osim kaj nema ISO) - nigdje nisam naišao na lošu kritiku?

                      Da li je ef-kof varijanta najefikasnija, ili da se držim charge-a?

                      CLA i Pyruvate moram istražit, pa se javim kasnije na temu toga

                      Hvala ti Wolf
                      Zagreb u <3

                      Comment


                      • #41
                        Re: Preporuka suplemenata za definiciju

                        Mislim da su presudna prehrana i treninzi:
                        viewtopic.php?f=62&t=3657

                        A efedrin nemoj uopće uzimati, malo si pročitaj o njemu: viewtopic.php?f=17&t=3736
                        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                        Comment


                        • #42
                          Re: Preporuka suplemenata za definiciju

                          Originally posted by Kempo
                          L-carnitine - mislim da je svima već jasno da on ne topi salo, isplati ga se uzimat zbog srca, ako i zbog toga...

                          ISO-piz.....e -

                          Što fali Charge-u (osim kaj nema ISO) - nigdje nisam naišao na lošu kritiku?

                          Da li je ef-kof varijanta najefikasnija, ili da se držim charge-a?

                          CLA i Pyruvate moram istražit, pa se javim kasnije na temu toga

                          Hvala ti Wolf
                          Hajde nije ni Labrada los.
                          There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Preporuka suplemenata za definiciju

                            Originally posted by dizajner
                            Mislim da su presudna prehrana i treninzi:
                            http://www.building-body.com/forum/view ... =62&t=3657

                            A efedrin nemoj uopće uzimati, malo si pročitaj o njemu: http://www.building-body.com/forum/view ... =17&t=3736
                            Da, svjestan sam da je prehrana osnova, isto tako i treninzi. Ali ako se već to može malo ubrzat, zašto ne..

                            A kaj se efa tiče, u jednom razdoblju života sam tolko speeda "inhalirao" u sebe da je to strašno, valjda mi niš nebu od koje table efa
                            Zagreb u <3

                            Comment


                            • #44
                              Re: Preporuka suplemenata za definiciju

                              Kempo stari, ja sam prvu dijetu napravio na piletini, rizi + l carnetine i fat burneru. skinuo sam 10-12kg u mjesec i pol, svako jutro l carnetine i fat burner prije aerobnog na prazan zeludac. a kasnije sam vec preso na efedrin i ostale slatkise, tak da probaj sa nekim fatburnerom, imas onaj muscletech hydroxycut hardcore ili nutrex lipo 6 neces pozaliti, ima vremena za efkace stari
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment


                              • #45
                                Re: Preporuka suplemenata za definiciju

                                Originally posted by Kempo
                                Da, svjestan sam da je prehrana osnova, isto tako i treninzi. Ali ako se već to može malo ubrzat, zašto ne..

                                A kaj se efa tiče, u jednom razdoblju života sam tolko speeda "inhalirao" u sebe da je to strašno, valjda mi niš nebu od koje table efa
                                Mislim Kempo, pa u čem je onda problem?! Crta - dvije, pravac do OTVa i cijelonoćni Low Int. kardio!
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X