Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

    Originally posted by erotika
    Originally posted by riss
    ja mislim da ako ti išta od ovog treba za koncentraciju, da se bolje ne patiš s faksom već odeš kopat kanale... kljukat se sa lijekovima da bi prošao ispit?! pa jel to ičeg vrijedno?? treba se prije svega preispitat motivacija za učenje tj. što s tim učenjem dobivaš i jel taj tvoj budući posao ono što te stvarno zanima da bi to mogao radit do mirovine, pa ako si stvarno motiviran onda će i koncentracija doći, ako nisi, đaba se patiš s knjigom...
    komentar nije upućen nikom osobno, već generalno na temu...
    Ne bih se složio...

    Mnogi ljudi imaju problema s koncentracijom iz xy razloga, a moguće su i bolesti. Manjak koncentracije ne znači nužno i manjak motivacije. Obrnuto, postoje ljudi koji uopće nisu motivirani za neki posao (recimo, učenje) pa bez problema nauče nešto što ih uopće ne zanima, ili bez problema rade posao koji ih niti najmanje ne zanima.

    Koncentracija, želja, volja, motivacija nisu povezane stvari.

    Naravno, ako osoba ima kronični nedostatak koncentracije, internet nije mjesto za rješavanje tih problema, već odlazak doktoru, a i postoje lijekovi kojima se to može tretirati.
    ako neko nema koncentraciju zbog bolesti onda će se liječit uzrok, organski ako postoji ili psihički... i u nijednoj situaciji ne preparatima i lijekovima koje u prethodnom postu navodiš
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • #17
      Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

      Originally posted by riss
      ako neko nema koncentraciju zbog bolesti onda će se liječit uzrok, organski ako postoji ili psihički... i u nijednoj situaciji ne preparatima i lijekovima koje u prethodnom postu navodiš
      Znači, ako netko ima problema s koncentracijom u nekoj blažoj varijanti, ti mu ne preporučuješ l-tirozin, omegu 3 ili da pije čaj od mente?! Lijepo sam razlučio kategorije. Prve dvije kategorije su mainstream *****rije koje mogu pomoći, malo te prodrmati, smanjiti napetost, omogućiti da lakše radiš posao... Treća kategorija spada u rang narkotika, efikasne stvari s teškim nuspojavama. E sad hoće li se netko zajebavati s time- ja ne znam, niti želim dijeliti savjete. Ja znam da ja neću. Mislim da mi jedan ispit nije vrijedan toga da postanem narkoman i ovisnik o amfetaminima. S druge strane, to su lijekovi koji prolaze duple recepte (prvo od doktora, zatim od HZZO-a) jer su uistinu- opasni.

      Dakle, ako netko ima light problema s memorijom, koncentracijom, fokusom, prva ili druga kategorija su dobre stvari koje mogu pomoći. Naglasak je na MOGU, jer nije riječ o hardcore stvarima, već o čistim suplementima.

      Comment


      • #18
        Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

        Originally posted by erotika
        Originally posted by riss
        ako neko nema koncentraciju zbog bolesti onda će se liječit uzrok, organski ako postoji ili psihički... i u nijednoj situaciji ne preparatima i lijekovima koje u prethodnom postu navodiš
        Znači, ako netko ima problema s koncentracijom u nekoj blažoj varijanti, ti mu ne preporučuješ l-tirozin, omegu 3 ili da pije čaj od mente?! Lijepo sam razlučio kategorije. Prve dvije kategorije su mainstream piz.....e koje mogu pomoći, malo te prodrmati, smanjiti napetost, omogućiti da lakše radiš posao... Treća kategorija spada u rang narkotika, efikasne stvari s teškim nuspojavama. E sad hoće li se netko zaj....ati s time- ja ne znam, niti želim dijeliti savjete. Ja znam da ja neću. Mislim da mi jedan ispit nije vrijedan toga da postanem narkoman i ovisnik o amfetaminima. S druge strane, to su lijekovi koji prolaze duple recepte (prvo od doktora, zatim od HZZO-a) jer su uistinu- opasni.

        Dakle, ako netko ima light problema s memorijom, koncentracijom, fokusom, prva ili druga kategorija su dobre stvari koje mogu pomoći. Naglasak je na MOGU, jer nije riječ o hardcore stvarima, već o čistim suplementima.
        Bi li bila prevelika opasnost tu trecu kategoriju koju navodis da se osjecas ki na misiji pomjesat s neki preW kao sto je Jacked ili u najgorem slucaju s EC stackom?

        Comment


        • #19
          Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

          Originally posted by Wolfey
          Bi li bila prevelika opasnost tu trecu kategoriju koju navodis da se osjecas ki na misiji pomjesat s neki preW kao sto je Jacked ili u najgorem slucaju s EC stackom?
          Jesam li te dobro shvatio, misliš konzumirati ritalin/adderall sa jack3d/efom? Računaj da su i ritalin i adderall amfetamini, dakle, čisti narkotici u punom smislu te riječi. U to područje ne ulazim, niti znam kako se ponašaju u kombinaciji s ostalim lijekovima ili suplementima.

          Comment


          • #20
            Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

            Originally posted by erotika
            Originally posted by riss
            ako neko nema koncentraciju zbog bolesti onda će se liječit uzrok, organski ako postoji ili psihički... i u nijednoj situaciji ne preparatima i lijekovima koje u prethodnom postu navodiš
            Znači, ako netko ima problema s koncentracijom u nekoj blažoj varijanti, ti mu ne preporučuješ l-tirozin, omegu 3 ili da pije čaj od mente?! Lijepo sam razlučio kategorije. Prve dvije kategorije su mainstream piz.....e koje mogu pomoći, malo te prodrmati, smanjiti napetost, omogućiti da lakše radiš posao... Treća kategorija spada u rang narkotika, efikasne stvari s teškim nuspojavama. E sad hoće li se netko zaj....ati s time- ja ne znam, niti želim dijeliti savjete. Ja znam da ja neću. Mislim da mi jedan ispit nije vrijedan toga da postanem narkoman i ovisnik o amfetaminima. S druge strane, to su lijekovi koji prolaze duple recepte (prvo od doktora, zatim od HZZO-a) jer su uistinu- opasni.

            Dakle, ako netko ima light problema s memorijom, koncentracijom, fokusom, prva ili druga kategorija su dobre stvari koje mogu pomoći. Naglasak je na MOGU, jer nije riječ o hardcore stvarima, već o čistim suplementima.
            kao što sam i ranije rekao l-tirozin, omega i menta ti mogu pomoći koliko i hladna voda...

            lijekovi koji idu na recept idu sa razlogom na recept i njih poropisuju liječnici koje fala bogu nije potrebno učit kad će što propisat...
            ako ćeš te lijekove nabavljat ilegalno onda je to ravno drogiranju...

            kao što rekoh za koncentraciju je najbitnije preispitat motivaciju, a ako postoji ozbiljniji problem onda liječniku koji će pokušat pronaći organski ili psihički uzrok i propisat adekvatnu terapiju za određeno stanje ili bolest
            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

            Comment


            • #21
              Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

              Originally posted by riss

              kao što sam i ranije rekao l-tirozin, omega i menta ti mogu pomoći koliko i hladna voda...

              lijekovi koji idu na recept idu sa razlogom na recept i njih poropisuju liječnici koje fala bogu nije potrebno učit kad će što propisat...
              ako ćeš te lijekove nabavljat ilegalno onda je to ravno drogiranju...

              kao što rekoh za koncentraciju je najbitnije preispitat motivaciju, a ako postoji ozbiljniji problem onda liječniku koji će pokušat pronaći organski ili psihički uzrok i propisat adekvatnu terapiju za određeno stanje ili bolest
              Generalno se slažem, samo što mislim da i tirozin i omega mogu biti korisni.

              Comment


              • #22
                Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

                Originally posted by erotika
                Originally posted by Wolfey
                Bi li bila prevelika opasnost tu trecu kategoriju koju navodis da se osjecas ki na misiji pomjesat s neki preW kao sto je Jacked ili u najgorem slucaju s EC stackom?
                Jesam li te dobro shvatio, misliš konzumirati ritalin/adderall sa jack3d/efom? Računaj da su i ritalin i adderall amfetamini, dakle, čisti narkotici u punom smislu te riječi. U to područje ne ulazim, niti znam kako se ponašaju u kombinaciji s ostalim lijekovima ili suplementima.
                Strah me stoga nista od toga, radje cu se drzat dzeka i kofeina koji su legalni.

                Comment


                • #23
                  Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

                  Originally posted by Wolfey
                  Originally posted by erotika
                  Originally posted by Wolfey
                  Bi li bila prevelika opasnost tu trecu kategoriju koju navodis da se osjecas ki na misiji pomjesat s neki preW kao sto je Jacked ili u najgorem slucaju s EC stackom?
                  Jesam li te dobro shvatio, misliš konzumirati ritalin/adderall sa jack3d/efom? Računaj da su i ritalin i adderall amfetamini, dakle, čisti narkotici u punom smislu te riječi. U to područje ne ulazim, niti znam kako se ponašaju u kombinaciji s ostalim lijekovima ili suplementima.
                  Strah me stoga nista od toga, radje cu se drzat dzeka i kofeina koji su legalni.
                  Jack3d je sasvim dovoljan za fitness i fokus pri vježbanju. Ritalin i Adderall imaju sasvim drugačiju i funkciju i sasvim drugačije utječu na organizam. To nije za vježbanje.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

                    jel moze ko nabavit ritalin?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

                      to se ne pita na forumu
                      Originally posted by servantess
                      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                      Comment


                      • #26
                        Re: Suplementacija: za koncentraciju - pusac i pijem puno kave?

                        Izbaci kavu i cigarete i vratit će se koncentracija. "u zdravom tijelu zdrav duh"

                        Comment

                        Working...
                        X