Announcement

Collapse
No announcement yet.

Elite Whey vs Gold Standarder Whey

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Elite Whey vs Gold Standarder Whey

    Zanima me koji je od ova dva proizvoda bolji,odnosno ucinkovitiji..Znam da je to sve isto,odnosno tu negdje,ali eto..Gold Standarder je skuplji,i ima ruzniji okus od elite-a..Ja koristim Elite-ov whey protein,i stvarno sam zadovoljan...Kanta mi je pred kraj,i razmisljam bil da kupim opet isti,ili da probam Gold Standard-ov protein,jer zadovoljnih je na milione kupaca..Jel neko od vas koristio ova dva preparata,i koji mu je bolje pomogao??..Takodje svaki odgovor i savjet bih mi dobro pomogao,jer ipak sam pocetnik..Hvala

  • #2
    Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

    Vjeruj mi - uzimao jedan ili drugi, nikakvu razliku u smislu bržeg dobivanja mišične mase nećeš osjetiti. Rukovodi se topivošću, pjenušanjem, okusom i učinkom na probavu te cijenom kao kriterijima.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

      Originally posted by PatrickStar
      Vjeruj mi - uzimao jedan ili drugi, nikakvu razliku u smislu bržeg dobivanja mišične mase nećeš osjetiti. Rukovodi se topivošću, pjenušanjem, okusom i učinkom na probavu te cijenom kao kriterijima.
      Da uzmem kretatin ?..Citao sam mnogo o njemu,i stvarno je sve pozitivno..Sada ne znam da li je problem u godinama jer to nigdje ne pise,s obzirom da imam 15 god..

      Comment


      • #4
        Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

        nije kretatin nego kreatin

        Comment


        • #5
          Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

          Originally posted by FEARiTseLF
          nije kretatin nego kreatin
          Hvala puno pametnjakovicu.

          Comment


          • #6
            Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

            i drugi put
            a sad lipo odes u pretraznik upises KREATIN a ne KRETATIN i imas topic o tome di je svako ovakvo pitanje odgovoreno 2500 puta

            Comment


            • #7
              Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

              Originally posted by FEARiTseLF
              i drugi put
              a sad lipo odes u pretraznik upises KREATIN a ne KRETATIN i imas topic o tome di je svako ovakvo pitanje odgovoreno 2500 puta
              Ne mori vise na ovu temu pls,ili neka moderator zakljuca.

              Comment


              • #8
                Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

                Originally posted by riaad
                Zanima me koji je od ova dva proizvoda bolji,odnosno ucinkovitiji..Znam da je to sve isto,odnosno tu negdje,ali eto..Gold Standarder je skuplji,i ima ruzniji okus od elite-a..Ja koristim Elite-ov whey protein,i stvarno sam zadovoljan...Kanta mi je pred kraj,i razmisljam bil da kupim opet isti,ili da probam Gold Standard-ov protein,jer zadovoljnih je na milione kupaca..Jel neko od vas koristio ova dva preparata,i koji mu je bolje pomogao??..Takodje svaki odgovor i savjet bih mi dobro pomogao,jer ipak sam pocetnik..Hvala

                hahahahahhahahhahaahhaAHAHAHHA HAHAHAHAHAHAHAH
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • #9
                  Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

                  1. Odeš ovdje: viewforum.php?f=2
                  2. Nađeš temu o kreatinu, saznaš ono što te zanima i stvar riješena.
                  "Neuspjeh nije opcija."

                  Comment


                  • #10
                    Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

                    stvarno ne znas vise cemu bi se smijao
                    Originally posted by servantess
                    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                    Comment


                    • #11
                      Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

                      a baš to..
                      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                      Comment


                      • #12
                        Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

                        Men nisu jasni ljudi koji odgovaraju na temu ovih padobranaca pred lito koji nisu sposobni se potrudit.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Elite Whey vs Gold Standarder Whey

                          viewtopic.php?f=36&t=3207

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment

                          Working...
                          X