Announcement

Collapse
No announcement yet.

Horse Power!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Horse Power!!!!

    Na našima 'balkanskim' forumima ga strasno hvale,ljudi su doslovno podivljali za njim.

    evo linkić pa da cujem vase refleksije i mišljenja

    http://www.teretana.ba/forum/viewtopic. ... c8b0104ef4



    ps-procitaj sve tri stranice
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

  • #2
    Re: Horse Power!!!!

    Comment


    • #3
      Re: Horse Power!!!!

      Originally posted by Marijan
      pobaj sa slovima izrazit misljenje ako ga imas,jer ovak znam sta sam i znao!
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #4
        Re: Horse Power!!!!

        jel ti stvarno treba netko drugi da bi ti reko da je to gomila sranja?

        suplement ko svaki drugi...

        Comment


        • #5
          Re: Horse Power!!!!

          Originally posted by Marijan
          jel ti stvarno treba netko drugi da bi ti reko da je to gomila sranja?

          suplement ko svaki drugi...
          pa ok,al ono ne kuzim u cemu je onda takva zbrka nastala,ne samo na ovom forumu koji sam post-o,vec na vise njih.

          na kraju krajeve zato sam i otvorio topic da vidim vasa misljenja
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #6
            Re: Horse Power!!!!

            Ja ga namjeravam probati, tek dok potrosim staru zalihu kreatina.
            Za *Horse Power pise sve naj-naj, vidim da tu ima mjesavine vise vrsta kreatina,
            zatim pise da brzo obnavlja rezerve glikogena te omogucuje brzi oporavak nakon treninga i td.. i td; samo sto ima jedna nejasnoca: Moze li doista *Horse Power zamijeniti neke suplemente kao sto su Glutamin i BCAA.. Mislim, povrh svega nahvaljenog
            nakon nekog vremena uzimanja trebao bi osjecat se jacim,kao imati npr: †100 konjskih snaga?
            Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

            Comment


            • #7
              Re: Horse Power!!!!

              Originally posted by KeLavra
              Na našima 'balkanskim' forumima ga strasno hvale,ljudi su doslovno podivljali za njim.

              evo linkić pa da cujem vase refleksije i mišljenja

              http://www.teretana.ba/forum/viewtopic. ... c8b0104ef4



              ps-procitaj sve tri stranice
              Danas svi znaju sve, teško je povjerovati da je jedan proizvod toliko bolji od svih drugih.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Horse Power!!!!

                Originally posted by kelly
                Danas svi znaju sve, teško je povjerovati da je jedan proizvod toliko bolji od svih drugih.
                'Ajmo se ušlagirati tom Konjskom snagom
                i poslije se napuhavati kaj baloni.

                Šalim se;
                U svakom slučaju i obzirom na cijenu i težinu proizvoda ja ga prvi uzimam:
                http://www.building-body.com/shop/product/horse_power/
                Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                Comment


                • #9
                  Re: Horse Power!!!!

                  Bas sam mu gledao sastav...
                  Cini mi se strasno opasnim za jetru

                  Comment


                  • #10
                    Re: Horse Power!!!!

                    Originally posted by Nikola
                    Bas sam mu gledao sastav...
                    Cini mi se strasno opasnim za jetru
                    Zato ga smiju uzimati "samo zdravi" ljudi.
                    Budući da mi nismo alkoholičari, slobodno jetru riskiramo na "drukčiji način"
                    ( Jedna mjerica -> 20 grama, puuno naspram obicnom kraetinu koji se dnevno uzima do 5 grama)
                    Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                    Comment


                    • #11
                      Re: Horse Power!!!!

                      Originally posted by Todd_the_Wraith
                      Ja ga namjeravam probati, tek dok potrosim staru zalihu kreatina.
                      Za *Horse Power pise sve naj-naj, vidim da tu ima mjesavine vise vrsta kreatina,
                      zatim pise da brzo obnavlja rezerve glikogena te omogucuje brzi oporavak nakon treninga i td.. i td; samo sto ima jedna nejasnoca: Moze li doista *Horse Power zamijeniti neke suplemente kao sto su Glutamin i BCAA.. Mislim, povrh svega nahvaljenog
                      nakon nekog vremena uzimanja trebao bi osjecat se jacim,kao imati npr: †100 konjskih snaga?
                      također sam ga planirao uzet,prvenstveno zato sto ga drugi korisnici hvale,znaci nebi trebao biti markentriski trik,uostalom 330kn za kilu

                      probat cu pa cemo vidjet
                      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Horse Power!!!!

                        Originally posted by KeLavra

                        također sam ga planirao uzet,prvenstveno zato sto ga drugi korisnici hvale,znaci nebi trebao biti markentriski trik,uostalom 330kn za kilu

                        probat cu pa cemo vidjet
                        Pa imas proteina koji kostaju i vise od 330kn,a dobijes manje u pakiranju. Npr. ISO 100 od dymatizea Nije nuzno da cijena odredjuje kvalitetu.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Horse Power!!!!

                          dali se horse power uzima samo za u teretanu ili se moze uzest i za kosarku npr.i dali je to bolje od whey i od koliko god se moze uzimat
                          there is NO limit

                          Comment


                          • #14
                            Re: Horse Power!!!!

                            Koliko ja znam, horse power i whey nisu isti preparati. Horse power ima ucinak i djelovanje kreatina a whey je protein. Znaci da se ta dva preparata ne mogu usporedjivati

                            Comment


                            • #15
                              Re: Horse Power!!!!

                              Originally posted by Sinisa
                              Originally posted by KeLavra

                              također sam ga planirao uzet,prvenstveno zato sto ga drugi korisnici hvale,znaci nebi trebao biti markentriski trik,uostalom 330kn za kilu

                              probat cu pa cemo vidjet
                              Pa imas proteina koji kostaju i vise od 330kn,a dobijes manje u pakiranju. Npr. ISO 100 od dymatizea Nije nuzno da cijena odredjuje kvalitetu.
                              ...nisi me skuzio,mislio sam 330kn (to je malo para!!!)

                              horse power nije whey nego mješavina 5 kreatina,tako da nema usporedne.
                              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                              Comment

                              Working...
                              X