Announcement

Collapse
No announcement yet.

SCITEC kontroverza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SCITEC kontroverza

    O Scitecu sam vise zapamtio losih i negativnih komentara i misljenja nego iceg dobrog. Da o Biotech-u ne govorim. Osobno sam koristio Scitec proteine kad su se tek pojavili u nas i sjecam se samo da nisam nesto bio odusevljen, ali nisam ni Twinlabom. No, u zadnje vrijeme citam da su na Scitec suplementima radjeni testovi koji pokazuju samo lose ili kastastroficne strane tog proizvodjaca. Ne znam tocno koje, ali s time sam osobno odlucio da ne zelim kupovati njihove proizvode.

    Gdje je realnost, da li se radi samo o nekom propagandnom ratu ili je Scitec uistinu tako los. Vidim na nekim je listama kao sponzor u nas (ne znam sad tocno kojim natjecanjima), a iako ga nema ni navedenog kao proizvodjaca na nekim vanjskim BB portalima, volio bih cuti necije misljenje o tom brandu, ali sto objektivnije.

    Naime razlog je pokretanja ovog topica i samog upita, je tzv. test lab njihovih proizvoda na stranici Hr distributera

    http://www.sciteconline.com/language...n_analysis.php

    Da li je realno?
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

  • #2
    Re: SCITEC kontroverza

    svi pricaju nesto u zadnje vrijeme samo lose o shiteku ovaj scitecu
    stay jdm

    Comment


    • #3
      Re: SCITEC kontroverza

      ha cuj, jos uz sve vidim taj aspartam.
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment


      • #4
        Re: SCITEC kontroverza

        Iskreno ne kužim zašto je na lošem glasu.

        Od svih priča nikad nisam vidio konkretnu analizu koja bi ga doista popljuvala. A sam koristim puno nepoznatije i neprevjerenije brendove pa sam uvijek bio jednako zadovoljan kao kad bih koristio Optimum i sl.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: SCITEC kontroverza

          Ali na losem je, zar ne? Bar se sjecam da na sve strane kao samo najgore. Ne apsolutno, ali velika vecina ljudi.
          Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

          Comment


          • #6
            Re: SCITEC kontroverza

            Hmm,ja nisam čuo iskreno ništa loše o njima,ali ako je loš zašto ga koriste Jadran,Klančir,Međugorac... Dali je zbog sponzorstva ili zbog nečeg drugog?

            Comment


            • #7
              Re: SCITEC kontroverza

              Zato me zanima uoravo ovdje od Vas iskusnih ljudi, da dadnete objektivno misljenje. Oslanjanje na medije ili sto vec, besmisleno je, a i razni forumi s tko zna kime, tko pljuje. Tu je ta analiza, pa me sad buni da ipak onda nije Scitec tako los, odnosno da je u pitanju subjektivnost
              Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

              Comment


              • #8
                Re: SCITEC kontroverza

                Ja osobno koristim Mega Daily One i MyoMax od SCITEC-a i zadovoljan sam !! Planiram uzeti Whey Isolate (SCITEC) od 4kg kad potrosim Optimum Gold Standard whey.
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #9
                  Re: SCITEC kontroverza

                  Moramo se jednostavno pomiriti sa time da su svi suplementi manje više ista stvar, dok je jedino razlika u okusima, marketingu i cijeni. Ovo je ista stvar kao da raspravljamo čija je roba bolja, Adidas ili Nike. Netko tko voli Nike će pljuvati po Adidasu i obrnuto.. Zbilja nema prevelike razlike između suplemenata. Jednostavno je neki proizvođač nekome drazi od drugog. Oni koji ocekuju da ce se "nabildati" od wheya i takvi tulipani njihovo misljenje jednostavno ne vrijedi jer samim time dokazuju koliko zapravo znaju o dodacima prehrani. Ja sam ih promijenio masu i koristim sada ili Gaspari ili Optimum jer mi okusi najbolje pašu, a ne jer sam dobio magičnih 5 kila od proizvoda. Dok mi je onaj whey maxx blagi užaš, od okusa do topljivosti.

                  Sciteca ima najviše kod nas, odnosno puno ljudi koji krenu u teretanu krenu koristiti njihove proizvode, pa naravno kada ne dobiju 5 kila misica za mj dana (kao sto pise na kutiji) odmah pljuju po proizvodu, a naravno radi se samo o marketingu. Mislim raspravljati o ovome je totalno nepotrebno i smijesno.
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #10
                    Re: SCITEC kontroverza

                    tih 30 g dnevno proteina u jednom sejku, dali ce vrijediti stvarno kao tih 30 g proteina, ili 5 g "slabije", stvarno se nebi trebali zamarati. na unos od 200 g dnevno to je 2,5% proteina manje(ili losijih uneseno).


                    kupi sitec i pojedi zlicu vise posnog i na miru si. ako si natjecatelj, onda uzimas optimum, dymatize, ... ovisno o buđetu, no radje razliku u parama potrosit na hranu.

                    iako uvijek sam za zlatnu sredinu kod suplemenata, ne niti bulk, ali ne niti optimum 3x skuplji.
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • #11
                      Re: SCITEC kontroverza

                      tocno to staragarda..
                      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: SCITEC kontroverza

                        Osobno pijem Scitecov glutamin. Njihov Whey isolate nije loš. S druge strane whey koncentrat je za mene užas. Napuhuje, podriguje se od njega i užasno je sladak. Njega ne preporučam. Druge Scitecove proizvode nisam probao.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #13
                          Re: SCITEC kontroverza

                          Ja trenutno koristim Scitek Jumbo vanilija i zadovoljan sam

                          Comment


                          • #14
                            Re: SCITEC kontroverza

                            Scitec je solidna firma, ima boljih ali ima i lošijih, a i cijena je prihvatljiva...
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: SCITEC kontroverza

                              ehh mene sad jedino zanima, uzet neki protein al da ne nepuhuje i da ne radi probleme kod probave.

                              jer za sada sam popio 4 kg whey od nutrixa, i scitec 4 kg. i uvijek sam imao probavne smetnje(proljev).

                              sta biste preporucili.
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment

                              Working...
                              X