Announcement

Collapse
No announcement yet.

Improvizacije suplemenata- Vaši prijedlozi, sugestije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Improvizacije suplemenata- Vaši prijedlozi, sugestije

    Originally posted by ajacoub View Post
    ne zelim da me se krivo shvati. Suplementi kao dodaci ali kao dodaci koje zelimo improvizirati ako nemamo za kupnju.
    pa kako nemas za kupnju kada je whey najeftiniji, mozes nabaviti ON gold za 4kn mjericu 30g ...

    Comment


    • #17
      Re: Improvizacije suplemenata- Vaši prijedlozi, sugestije

      misli se na ljude koji zele trenirati a nisu u financijskoj mogucnosti kupovati suplemente
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment


      • #18
        Re: Improvizacije suplemenata- Vaši prijedlozi, sugestije

        Originally posted by Newbie View Post
        pa kako nemas za kupnju kada je whey najeftiniji, mozes nabaviti ON gold za 4kn mjericu 30g ...
        To su vjerovatno predpostavljam one vrecice sa razlicitim okusima ? MIslim da dodje 30 vrecica u paketu po 30g. Onda tih 30 vrecica ce izaci 120kn ? Jel imas negdje link od nekog shopa gdje imaju to ?

        Comment


        • #19
          Re: Improvizacije suplemenata- Vaši prijedlozi, sugestije

          Originally posted by ajacoub View Post
          misli se na ljude koji zele trenirati a nisu u financijskoj mogucnosti kupovati suplemente
          ti si koliko ja vidim otvorio temu po pitanju kako zamjeniti suplemente sa "normalnom" hranom radi financija ja sam ti napisao zasto mjenjati nesto jeftinije sa necim skupljim ako imas problema sa financijama ... dao ti za primjer cijenu wheya ..

          evo ovdje ti kosta 100% Whey Protein - 2,3kg 415kn znaci mjerica je 5.4kn i trebalo bi biti 24g proteina u njoj a to ti je jednako 6 bjelanja od jajeta cca 60g ... racunica je jednostavna .... a da ne govorim ako si malo snalazljiv i nabavis jeftinije jos whey.

          Comment


          • #20
            Re: Improvizacije suplemenata- Vaši prijedlozi, sugestije

            Originally posted by bullx View Post
            To su vjerovatno predpostavljam one vrecice sa razlicitim okusima ? MIslim da dodje 30 vrecica u paketu po 30g. Onda tih 30 vrecica ce izaci 120kn ? Jel imas negdje link od nekog shopa gdje imaju to ?
            nisu to vrecice nego kanta od 2.3kg podjeljena sa brojem mjerica radi racunice ... u sloveniji su takve cijene ...

            Comment

            Working...
            X