Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

    ma znam da je bolje ali creatin me izaso 180kn a whey nevjerujem da bi našao ispod 400kn..
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #32
      Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

      Ako već ne piješ whey onda barem popij glukozu (s tim kreatinom) nakon treninga.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #33
        Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

        Mislim da dečko zna što radi.
        Ako ide bez suplemenata, onda super. Čini se da ipak ide.
        Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

        Comment


        • #34
          Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

          Originally posted by Todd_the_Wraith
          Mislim da dečko zna što radi.
          Ako ide bez suplemenata, onda super. Čini se da ipak ide.
          Ma ide prijatelju donekle.. Vidit čemo dokle ide samo s creatinom!!! Ako ne bude dosta onda Definitivno prelazim na Whey...Ne želim biti pre masivan, nego nešto srednje sa Finom definicijom naravno
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #35
            Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

            ja zelim isto sto i ti samo sto ja moram bez suplemenata :S

            Comment


            • #36
              Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

              Originally posted by AlBundy
              ja zelim isto sto i ti samo sto ja moram bez suplemenata :S
              Šteta je što ne možeš barem whey piti. Ako ti roditelji daju da piješ cedevitu reci im da je whey iz mlijeka još prirodnije dobijen nego što je c vitamin u cedeviti dobijen iz naranče.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

                Originally posted by kelly
                Originally posted by igor
                Ja mase hvala Bogi dragom imam, a kad ponestane drkenit ču koju kantu whey-a i idemo dalje...
                Znamo da si mrcina, pa imaš preko 60 kg žive vage...

                Originally posted by sthooligan

                Nemoj molim te kresnit kantu wheya u sebe jer ces toliko narast da ces bit OGROMAN i svi ce te se u selu bojat
                Ma već ga se svi u selu boje, ako rokne kantu wheya i mi ćemo se svi sa foruma razbježat od straha...

                :P :P :P :P :P
                Ako odmah rokne kantu wheya crvi ce imat posla moze sam sebi odmah iskopat grob da se drugi ne muce a sto se tice wheya treba uzimat ali pomalo i vjezbat puno u pravu je onaj sto rece da se razguze znam momka koji je trenirao samo jednu ruku vjerujte u pocetku je to bilo smijesno ali sad je tuzno pogledat momka sa jednom napuhanom a drugom osusenom rukom :P

                Comment


                • #38
                  Re:

                  Bok ljudi...nadam se da vas neću razljutiti,ali unatoč onim svim silnim kvalitetnim i vjerodostojnim objašnjenjima moj otac i dalje ne vjeruje...Ja imam 15 godina,80 kila,181 cm visok, igram rukomet,isključivo obrambenog igrača...uglavnom,ponekad mi je jako teško čuvati vanjske igrače koji su brži i prodorniji makar izgledam malo jače jer sam se prije bavio i plivanjem...Tada sam krenuo tražiti rješenje i našao ga u dizanju utega...imam točno složen program vježbanja(3x na tjedan,pravilna vježba svih dijelova tijela)i jedem u umjereno u 4 obroka na dan...Međutim , ne mogu nikako dokazati svojem ocu da proteiinska smjesa,ANABOLIC WHEY, nije štetna ni u kom pogledu već da će naprotiv,pojačati moju snagu i brzinu..Molim vas,otac je rekao da će pročitati i uzeti u obzir pametan članak sa vjerodostojnim objašnjenjem,a ovo mi je ljudi jako bitno zato vas najiskrenije molim:POMAGAJTE sa pametnim prijedlozima...
                  A gde su noge?

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

                    Mackiel, imaš puno tekstova o wheyu i na portalu i na forumu, pa pokaži starom, imaš jedan i na početku ove teme od Miloša Šarčeva.
                    Whey je protein iz mlijeka, samo što je očišćen od laktoze i masnoća iz mlijeka.
                    Najbolje odite kod nekog nutricionista ili ga nazovite pa ćete čuti da je whey zdrav i poželjan u prehrani svih ljudi, ili ako imate neke sportaše prijatelje, danas svi sportaši uzimaju suplemente pa tako i whey.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #40
                      Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

                      Originally posted by SlySter
                      Obožavam ljude kao što su Gosp. Miloš.
                      Tolika količina znanja i zdravog razuma.
                      Odličan članak.
                      Ma lik je zakon i posve je u pravu ali znate i sami starci danas ne puše takve priće!!
                      DOKAZANO
                      bolje je potajno!
                      Jer mi znamo što je najbolje ! ! !

                      Comment


                      • #41
                        Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

                        tak ja moram
                        doma mi stara pizdi cim vidi da imam uteg u ruci, kamoli jos da nes uzimam
                        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

                          Originally posted by MTF*
                          tak ja moram
                          doma mi stara pizdi cim vidi da imam uteg u ruci, kamoli jos da nes uzimam
                          pitaj je bili joj bilo draze da imas cigaretu,alkohol ili iglu i ruci nego uteg.
                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment


                          • #43
                            Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

                            mah, ona misli da cu ja s tog prec na nes jace, da ocu bit ko arnold, da ocu cudoviste od sebe napravit i takve brige...fkt je ne kuzim, ono, jedem fkt zdravo i jos se ljuti na mene da je to skupo!
                            di ovaj svijet ide...
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

                              Originally posted by MTF*
                              mah, ona misli da cu ja s tog prec na nes jace, da ocu bit ko arnold, da ocu cudoviste od sebe napravit i takve brige...fkt je ne kuzim, ono, jedem fkt zdravo i jos se ljuti na mene da je to skupo!
                              di ovaj svijet ide...
                              Moraš puno razgovarati sa starom...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #45
                                Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

                                Originally posted by kelly
                                Originally posted by MTF*
                                mah, ona misli da cu ja s tog prec na nes jace, da ocu bit ko arnold, da ocu cudoviste od sebe napravit i takve brige...fkt je ne kuzim, ono, jedem fkt zdravo i jos se ljuti na mene da je to skupo!
                                di ovaj svijet ide...
                                Moraš puno razgovarati sa starom...

                                E da i ja tako mislim,ali razgovorom se neće rješit ništa dugotrajno!!
                                Uhvati se teretane i problem riješen!
                                Ni slućajno ne govorit ako što piješ(whey,Mega mass....itd.)to ti je danas za starce sve droga popizdit ćeju.!Ak već nešt piješ kažeš da ti kupe mljeko u prahu pa ga popiješ i u tu kutiju stavi whey.!To sam ćuo na forumu ovdje lik je domišljat!!
                                Jer mi znamo što je najbolje ! ! !

                                Comment

                                Working...
                                X