Announcement

Collapse
No announcement yet.

Intenzitet viježbanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Intenzitet viježbanja

    Ok, hvala ljudi.
    Budem probao pa se čujemo za mjesec dva.

    Comment


    • #17
      Re: Intenzitet viježbanja

      ja imam isti program treninga več 1 god i samo povečavam kilažu na utezima i kad mi nešto pukne u glavu i odlučim napravit duplo više serija nego inače da vidiš šta se znojiš ugl ja skoro pa uvjek radim do otkaza dok nemogu više ni ruku podič i to dobro dođe kad ideš na neko veče povečanje kilaže nabiješ snage kroz te vježbe probaj tako
      http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

      Uploaded with ImageShack.us

      Comment


      • #18
        Re: Intenzitet viježbanja

        Originally posted by darios View Post
        ja imam isti program treninga več 1 god i samo povečavam kilažu na utezima i kad mi nešto pukne u glavu i odlučim napravit duplo više serija nego inače da vidiš šta se znojiš ugl ja skoro pa uvjek radim do otkaza dok nemogu više ni ruku podič i to dobro dođe kad ideš na neko veče povečanje kilaže nabiješ snage kroz te vježbe probaj tako
        Godinu dana? Probaj malo minjat rutinu, nije bas dobro da navikavas misic na uvik isto, program se minja svako dva tri miseca. Ne moraju to bit tektonske promjene, jednu vjezbu ubacis, jednu izbacis, prominis raspored vjezbi, ubacis koju super seriju, nesto odradis pod drugacijim kutem, male improvizacije cine veliku razliku

        Comment


        • #19
          Re: Intenzitet viježbanja

          U ta dva tri mjeseca radiš non stop istim ritmom i iste viježbe? Tj. nastojiš u istim vježbama povećati kilažu, a samim time i rast. Pa onad nakon 2-3 mjeseca malo šok rutine?

          Comment

          Working...
          X