Announcement

Collapse
No announcement yet.

cardio i Hiit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: cardio i Hiit

    Originally posted by PatrickStar
    VJ: “Ako odstupimo mnogo od svog postotka tjelesne masti, i ustrajemo u tome dovoljno dugo, tijelo će se na početku boriti da zadrži stari postotak tjelesne masti, ali će kasnije novi (MANJI!) postotak masti početi smatrati normalnim i tijelo će se samo boriti, svojim regulacijskim mehanizmima, da održi novi (MANJI!) postotak masti!“

    Znači, što polakše prema dole i kad se krena gore (polako), nema jo-jo efekta.
    To je to eee ak sad nekome nije jasno nek ode na neki drugi forum
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • #17
      Re: cardio i Hiit

      Originally posted by Soner
      Originally posted by mcurak
      Znaci ako sam shvatio, 4x radim utege te lagani kardio nakon, 2x jutarnji i 1x hiit sa laganin kardiom?
      samo to jos lipo rasporedit.
      Naravno jos prehrana i jos nesto malo off topic da ne stvaram novu temu:
      imam masu, ne veliku al imam i masti, ne puno, dovoljno da prikrije te misice i sad, jel mi bolje prvo smršavit ne pazeći na smanjenje misica pa udrit po masi ili obrnuto?
      Ako sam ja dobro shvatio ti si početnik koji se hoće dovest u red, jel tako?

      Ajde znači ovako, šta se tiče li cardia na tašte, ne treba ti to, em smara em je lijepo odspavat sat vremena duže. Li kardio radi na taj način da tokom dana odeš staroj platit račune u poštu pješke, nemoj ić busom jer su gužve i smrdi sve na penzionere nego prošetaj 5-6 stanica, idi u lidl u kupovinu pješke, napravi nešto korisno i usput odradi kardio. 2 muhe jednim udarcem. E da, i lijepo je vrijeme pa to iskoristi za 'odanje preko dana.

      Šta se tiče hiit treninga, ne treba ti sad. Rađe ubaci jedan il dva hiit treninga kad staneš s gubljenjem salenceta, znači tamo za mjesec-dva. Za početak sredi prehranu kako spada, ubaci ovaj korisni kardio svaki dan i idi u teretanu 4-5 puta tjedno. I da, nipošto nemoj ić prenisko s kalorijama na početku, sjebat ćeš se kasnije kad ne budeš imao od kud spuštat kalorije
      treniram boks, tamo imam par šipki, utega, bench, jedna mašina i za zgibove i probadanje, planiram kupiti jos par bučica da mogu i kod kuće nešto, znači za anaerobne san u stanju samo parne dane, dikod neparne al rijetko

      imam formu, aktivan sam, pazim na prehranu samo san se načita svačega na forumu, tako i ovoga za jutarnji cardio, cardio nakon utega i Hiit te njihove prednosti, nisam baš totalni početnik pa valjda mogu počet sa ovim prijenavedenim jer mi je sve ovo šta si ti navea poznato, odavno

      Comment

      Working...
      X