Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bench press-napredak?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bench press-napredak?

    Originally posted by Demo
    .jucer radio prsa, bench press prva vjezba....zagrijavanje i 3 radne serije: 12x70 6x80 4x80+2(doziranje).....

    jest bio los dan, ali i na dobar, brojke nisu dosta vece...ugl bench mi je slabija strana..

    .uglavnom, prilicno dugo se tu to vrti bez nekog napretka...posto mi je napredak u snazi takodjer vazan, sta mi imate za predloziti, nesto sto ne mjenja citav program odmah?...
    ..sta mi je prije pomoglo je da zapisujem kilaze s kjima radim jedan trening i sljedeci trening samo d apokusam povecati ili kilazu ili broj ponavljanja...nesto novo bih pokusao takodjer ....

    hvala
    Što se tiče samog bencha pokušaj ovako mnogima je pomoglo primjer stavimo da je max težina koju možeš dignuti i spustiti na prsa 80kg.Trening prsa ako baš želiš ojačati bench bi išao ovako 1x20kgx20 zagrijavanje (odmor) 2x 50 x 7 (odmor) 3x 90 x 7 s time da zadnju treču seriju naravno nečeš spustiti na prsa nego vidjet češ i sam do kud ide, tako ideš mjesec dana i spuštaš sve niže i niže,u zadnjoj seriji obavezan spoter koji če ti pomoči da što više približiš šipku prsima. Nakon mjesec dana kreneš sve isponova samo dodaješ težine (uvjek 10+). Evo mjesec dana nije mnogo možeš probat i nečeš požalit. Ako ti bude mjesec premalo i misliš da neče moč dodat još težine uzmi si više vremena ali napredovat češ sigurno.Možeš trenirati prsa 2x tjedno sa razamkom od 4 dana, jedan dan si uzmeš ovako ,a drugi kako inače treniraš samo ne koristi bench.

    Comment


    • #17
      Re: Bench press-napredak?

      Originally posted by Frozen
      Što se tiče samog bencha pokušaj ovako mnogima je pomoglo primjer stavimo da je max težina koju možeš dignuti i spustiti na prsa 80kg.Trening prsa ako baš želiš ojačati bench bi išao ovako 1x20kgx20 zagrijavanje (odmor) 2x 50 x 7 (odmor) 3x 90 x 7 s time da zadnju treču seriju naravno nečeš spustiti na prsa nego vidjet češ i sam do kud ide, tako ideš mjesec dana i spuštaš sve niže i niže,u zadnjoj seriji obavezan spoter koji če ti pomoči da što više približiš šipku prsima. Nakon mjesec dana kreneš sve isponova samo dodaješ težine (uvjek 10+). Evo mjesec dana nije mnogo možeš probat i nečeš požalit. Ako ti bude mjesec premalo i misliš da neče moč dodat još težine uzmi si više vremena ali napredovat češ sigurno.Možeš trenirati prsa 2x tjedno sa razamkom od 4 dana, jedan dan si uzmeš ovako ,a drugi kako inače treniraš samo ne koristi bench.
      preporučaš mu da radi board press bez board-ova... a to nije baš najbolje rješenje
      prvo šta će ić po osjećaju šta se tiče visine, pogotovo kad postane teško - za to ti baš trebaju board-ovi (daske) da točno možeš pratit napredak...
      a drugo, ne mora značit da mu je triceps slaba karika pa da mu treba board press...
      možda mu zapinje odma sa prsa...

      Comment


      • #18
        Re: Bench press-napredak?

        pozz
        ja idem u teretanu 4 mj kad sam krenuo mučio sam se s 50 kg
        a sad radim serije 95X4...90X6 X2...80X8 X2 i onda napravim još jednu sa 70 kg po 10 ponavljanja...

        Comment


        • #19
          Re: Bench press-napredak?

          Originally posted by karlo16
          pozz
          ja idem u teretanu 4 mj kad sam krenuo mučio sam se s 50 kg
          a sad radim serije 95X4...90X6 X2...80X8 X2 i onda napravim još jednu sa 70 kg po 10 ponavljanja...
          pozzzz

          odlično! jesi na kuri možda?
          https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

          Overload Strength team

          Comment


          • #20
            Re: Bench press-napredak?

            nisam uzimam samo proteine a ja i moj frend se uvjek natječemo u benchu zato se i vide rezultati xD

            Comment


            • #21
              Re: Bench press-napredak?

              Originally posted by karlo16
              pozz
              ja idem u teretanu 4 mj kad sam krenuo mučio sam se s 50 kg
              a sad radim serije 95X4...90X6 X2...80X8 X2 i onda napravim još jednu sa 70 kg po 10 ponavljanja...
              jbg..ja dosta duze idem ali jendostavno napredak nenormalno spor na ovoj vjezbi
              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

              Comment


              • #22
                Re: Bench press-napredak?

                Originally posted by Dehydronator
                Originally posted by karlo16
                pozz
                ja idem u teretanu 4 mj kad sam krenuo mučio sam se s 50 kg
                a sad radim serije 95X4...90X6 X2...80X8 X2 i onda napravim još jednu sa 70 kg po 10 ponavljanja...
                pozzzz

                odlično! jesi na kuri možda?

                Comment


                • #23
                  Re: Bench press-napredak?

                  trebaš se terat i imat dobrog spotera iznad sebe da možeš uvjek izvuć ona zadnja 2

                  Comment

                  Working...
                  X