Announcement

Collapse
No announcement yet.

xplode007 - moj trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: xplode007 - moj trening

    opadajuce serije, to je dobro, no ne za svaki trening... svakih tolko ubacit je dobro...
    samo me zanima kako on tebi to mice na brzaka, jel za to vrijeme spustis sipku ili drzis ili kaj... ne kuzim bas al ok

    BTW to mozes raditi sa bilo kojom vjezbom... recimo biceps krenes sa 20kg, napravis 4-5 ponavljanja, nemres vise, pa uzmes i odma nastavis sa bucicama od 15kg, pa jos tolko napravis, pa razvalis do kraja sa 8kg... primjer tezina samo jel...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #17
      Re: xplode007 - moj trening

      neee, ne drzim sipku onda bi tek umro, kad napravim kolko ide stavim sipku natrag na stalak on skine utege i ond opet dignem i radim...

      a za biceps sam od frenda cuo da je dobro ovak, uzmem bucice i dizem kolko ide i onda kad vise nemrem uzmem manju kilazu i derem vjezbu koju ja zovem "čekićanje" valjd znas na sto mislim, drugciji naziv neznam

      Comment


      • #18
        Re: xplode007 - moj trening

        Originally posted by slatina_man
        Originally posted by xplode007
        jel ovo dosta za prsa sto inace radim: bench, bench press bucicama-kosa klupa, razvlacenje onim kabelom(kak to inace zovu-cross...nešto), svaku vjezbu po 3 serije do 10 ponavljanja, + jedna serija zagrijavanja prek 10 ponavljanja, bi trebalo dodat jos koju vjezbu...

        dosta je ali radi do otkaza svaku seriju a ne do 10 (da_maskova škola) djeluje
        jebo te da_mask

        ma nije bitno..moze i svaka da bude do 10 ali da je do otkaza...nije bitan broj ponavljanja, samo da se ne stane na pola.
        Naravno ne treba ni padati s ponavljanjima ispod 6...bar ja ne radim jer se vec tad kilavim..
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • #19
          Re: xplode007 - moj trening

          neznam di da pitam ovo pa cu pod svoj trening.

          bio sam danas kod dermatologinje i poslala me na analizu pa da bi mi dala roaccutane za pit.
          uglavnom na moje pitanje dal smijem pit proteine ko iz topa je rekla NE. onda mi je rekla da cak nije dobro uopce ic dok pijem taj roacc. jer kao nesto da nije za fizicke napore, tak nes nisam je dobro razumio.
          jel ima ko da je pio roacc i treniro istovremeno i sta za proteine. inace iso sam kod dr. sokol koja je navodno jako dobra dermatovenerologinja

          Comment


          • #20
            Re: xplode007 - moj trening

            Jel to neki lijek za prišteve.Zvuči mi poznato a nemrem se sjetit.

            Comment


            • #21
              Re: xplode007 - moj trening

              da i to vrlo jak

              Comment


              • #22
                Re: xplode007 - moj trening

                Pošto ga uzimaš oralno onda vjerovatno udara na jetru i bubrege.Moje je mišljenje je da ti doktorica kenja jer vjerovatno ni sam ne kuži na koje si ti "proteine" mislio.Jel po toj logici nebi smio jest niti proteine iz hrane a to nebi bilo dobro za tebe.Ona sigurno misli da ti misliš na steroide,odnosno pun kufer ekipe misli da su ti proteinski praškovi steroidi,da njih piješ i netrebaš vježbat,samo se napuhneš i naravno smanji ti se kita i ostale nebuloze

                Ali da bi bili sigurni,čekat ćemo da kolega Riss da svoj komentar odnosno da nebi čekali da on odgovori pošalji mu pitanje na PM.On ti je inače buduči doktor ali sa malo širim pogledima na svijet odnosno BB

                Comment


                • #23
                  Re: xplode007 - moj trening

                  ja ti pijem roaccutane vec godinu dana...
                  na wheyu sam, kreatinu, glutaminu, amino kiseline, bcaa, jedno vrijeme NO... ma sto god oces
                  i da, nis mi nije, osim sto je pristeva manje
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • #24
                    Re: xplode007 - moj trening

                    Manje???

                    šala mala Šima nhf

                    Comment


                    • #25
                      Re: xplode007 - moj trening

                      hehe, sve 5
                      uostalom sam si vidio kakvo je stanje
                      prije sam imo potkoznjake, uzas, sad je milina

                      nis ti ne brini, to kaj ti dermatologica kaze treba uzet s rezervom, nije to njeno podrucje... ako su nalazi ok, nema beda
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #26
                        Re: xplode007 - moj trening

                        odgovorih mu na pm... sad je shvatio zašto mu je to rekla i zašto može dalje nastavit trenirat kako je trenirao
                        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                        Comment


                        • #27
                          Re: xplode007 - moj trening

                          evo da napisem danasnji trening pa ispravite ak nes nevalja il treba dodat.

                          radio sam prsa i biceps.

                          PRSA:
                          1.bench
                          -prazna sipka(20kg) - 20 ponavljanja
                          -10kg utega sa svake strane - 10 ponavljanja
                          -2 serije po 20kg utega sa svake strane - 3 sam i 2 uz pomoć
                          -10kg - 9 sam i 2 uz pomoć ponavljanja
                          2. bench bucicama na kosoj klupi
                          -14kg - 10 pon.
                          -2 serije 18kg - 5 ponavljanja
                          -14kg- 9 ponavljanja
                          3.cross over a kosoj klupi (to je ono razvlacenje)
                          -10kg - 10 ponavljanja
                          -2 serije 15kg - 4 ponavljanja
                          -10kg - 8 ponavljanja
                          BICEPS:
                          1. šipka uski hvat
                          -5kg sa svake strane - 15 ponavljanja
                          -2 serije s 10kg - 5 ponavljanja
                          -5kg - 11 ponavljanja
                          2. "čekić" bučicama
                          -10kg - 12 ponavljanja
                          -12kg - 9 ponavljanja
                          -2 serije s 14 kg - 6 ponavljanja
                          3. ona mašina di se sjedne i moze pojedinacno i i obje ruke odjednom, ja sam pojedinacno
                          -3 serije s 35kg - 6 ponavljanja

                          svaka vjazba je do otkaza, osim prvih serija svake vjezbe koje su bile za zagrijavanje al skoro do otkaza.

                          riss mi je rekao da smijem pit proteine al da smanjim, ja sam ipak odlucio do proljeca prestat pit dok pijem antibiotik taj, pa sam si zadao mali izazov, doc do 85kg do 4 mj, bez ikakvih dodataka za prehranu, danas se vagao i imam 79,3kg.
                          jedem puno mesa, tune, sir posni....
                          iduci put postam trening nogu, ramena, tricepsa i trbuh ( jel to mozd previse)
                          pa ond stavljam od ledja i bicepsa i trbuha, pa opet svakih mjesec dana bas da vidim napredak u dizanju, kolko kila mogu više dić

                          Comment


                          • #28
                            Re: xplode007 - moj trening

                            danas brutalan trening bio.

                            radio noge, ramena, triceps i trbuh.

                            zapisat cu samo neke vjezbe da mogu pratit napredak ubuduce.

                            čučanj na smith mašini- prve 3 serije isprobavanja kolko mogu dic jer prvi put radio to, nakraju jos 2 serije s 20kg s svake strane po 5 ponavljanja
                            preša- 3 serije 200kg- 5 ponavljanja
                            shoulder press bučicama- 3 serije 14 kg- 6 ponavljanja

                            Comment


                            • #29
                              Re: xplode007 - moj trening

                              Originally posted by xplode007
                              čučanj na smith mašini- prve 3 serije isprobavanja kolko mogu dic jer prvi put radio to, nakraju jos 2 serije s 20kg s svake strane po 5 ponavljanja
                              preša- 3 serije 200kg- 5 ponavljanja
                              shoulder press bučicama- 3 serije 14 kg- 6 ponavljanja
                              1. zašto radiš smith čučanj?
                              2. ovaj leg press ti ne vjerujem, ili ideš jako plitko...

                              :P

                              Comment


                              • #30
                                Re: xplode007 - moj trening

                                danas sam angažiro jednog frenda koji je inaće profić u teretani, al bas pravi profić, bavi se teretanom prek 5 god, nabildan je do testisa.....

                                uglavnom njega sam danas malo angažiro pošto neam iskustva u treningu nogu da mi pokaže sta on radi za noge, ja sam inače i mislio radit čučanj na običnoj šipki, al eto reko mi je da probam na smith, njem je to bolje, a i meni se više to svidjelo.
                                što se tiče preše, on je stajao do mene i gledao je dal pravilno radim,no prešu sam i prije radio pa vec znam kak to ide, sprava ima nekih 40-etak kila i stavio sam sa svake strane 4 utega od 20kg, iznad nisam niš stavio, i dignuo sam i rekao je da dobro dižem.
                                uostalom vidjeh ekipu da diže prek 300kg, znaci da ovo moje i nije bog zna šta, a i inače imam jake noge, jer se inače bavim karateom 10etak godina i od silnog mlavinjanja po vreći i ludih kondiciskih treninga sam razvio noge.

                                Comment

                                Working...
                                X