Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening prsa Celer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening prsa Celer

    Imam dva treninga za prsa, koja koristim kako mi dođe, odnosno kakvog sam raspoloženja.
    Kosi bench
    1. Zagrijavanje 20x40
    2.60x12
    3.80x6
    4. 100x3
    5.80x15(tu dolazi spoter i pomaze od kad zapne)
    6.80x12(spoter)
    7.60 x15(spoter)
    8.60x12(spoter)
    Ravni benc
    1. 80x12(spoter kad nemoze vise, al moraju bit sva ponavljanja)
    2. 60x12(spoter)
    3. 60x12(spoter)
    4. 50 do otkaza

    Ukrstenje kablovima
    1. 35x10
    2. 40x10
    3.45x10
    4. 45 do otkaza
    ovo je jedna varijacija treninga, koji meni odgovara, mnogima ne, ja sam si slozio takav trening jer mi odgovara
    2 varijacija
    Potisak s bucicama
    1. 20x20( u svakoj ruci)
    2. 30x12(u svakoj ruci)
    3.35x10(u svakoj ruci)
    4. 40x12( svakoj ruci)
    5. 40x12( u svakoj ruci)
    6.40x do otkaza (u svakoj ruci)

    Fly na kosoj klupi
    1.20x12(svakoj ruci)
    2. 22.5 x12( u svakoj ruci)
    3. 27.5 x10 ( u svakoj ruci)
    4. kao 3.
    5. 27.5x do otkaza

    Propadanja
    4 serije x15 repsa

    Ukrstenje kablovima(odradim ako iam filing da nisam pogodio prsa)
    3 opadajuce serije koje izgledaju ovako
    1.40x10
    35x10
    30x10
    25x10
    i tako tri serije.

  • #2
    Re: Trening prsa Celer

    cek cek. Guras 100x3 na kosom benchu?
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #3
      Re: Trening prsa Celer

      Jup ..snaga se doslovno lijepi na mene

      Comment


      • #4
        Re: Trening prsa Celer

        smrade daj podjeli malo!!
        Dont drink, dont smoke just eat and work

        Comment


        • #5
          Re: Trening prsa Celer

          brutalno stari.
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • #6
            Re: Trening prsa Celer

            Originally posted by Mir7a
            brutalno stari.
            hvala

            Comment


            • #7
              Re: Trening prsa Celer

              Trening je neobican, intenzivan i velikog obima i zbog toga mi se neobicno svidja

              Iako ja bih neke stvari izmjenio. Recimo ja bi sve pocetne serije (do maksimalne tezine u zadnjoj seriji) smanjio na 6 ponavljanja ili manje, znaci da budu bas cisto zagrijavanje za ono sto slijedi. Na taj nacin vjerujem da bi tezinu u zadnjoj seriji podignuo vise puta nego sada, a pump ces ionako dobiti u opadajucim serijama koje slijede, gdje ces vjerojatno isto vise ponavljanja odraditi no sto sada radis.

              Znaci nista ne gubis, samo preraspodjeljujes

              Comment


              • #8
                Re: Trening prsa Celer

                3 serije na crossu.
                Postaviš se u pretklon i saviješ laktove. Cilj ti je da ti kablovi stalno budu uz lakat. Kada ne možeš više ponavljanja, stavljaš šake između koljena i koljenima si pomažeš da napraviš još 2-3 takva ponavljanja.

                3 serije giljotine.
                Ravni benč sa spuštanjem šipke na vrat. Lopatice spojene na leđima.

                3 serije dipsa
                S opterečenjem, pa bez opterečenja, pa samo negativna ponavljanja i onda se još nakon zadnjeg negativnog istežeš u donjem položaju(ja čak i vratim ovaj uteg s kojim sam radio s opterečenjem da me bolje istegne)

                SVAKA serija do otkaza
                Prva serija s najviše kila.

                Probaj ovo pa javi

                Comment


                • #9
                  Re: Trening prsa Celer

                  Originally posted by Victor
                  3 serije na crossu.
                  Postaviš se u pretklon i saviješ laktove. Cilj ti je da ti kablovi stalno budu uz lakat. Kada ne možeš više ponavljanja, stavljaš šake između koljena i koljenima si pomažeš da napraviš još 2-3 takva ponavljanja.

                  3 serije giljotine.
                  Ravni benč sa spuštanjem šipke na vrat. Lopatice spojene na leđima.

                  3 serije dipsa
                  S opterečenjem, pa bez opterečenja, pa samo negativna ponavljanja i onda se još nakon zadnjeg negativnog istežeš u donjem položaju(ja čak i vratim ovaj uteg s kojim sam radio s opterečenjem da me bolje istegne)

                  SVAKA serija do otkaza
                  Prva serija s najviše kila.

                  Probaj ovo pa javi
                  Kao da čitam Jakšića...dobar si Victore.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trening prsa Celer

                    celer meni je to nekako jako puno serija za prsa
                    i nešto se puno baziraš na benchu, kak to? mislim da se prsa puno bolje daju odradit sa bučicama
                    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trening prsa Celer

                      Originally posted by xpress
                      celer meni je to nekako jako puno serija za prsa
                      i nešto se puno baziraš na benchu, kak to? mislim da se prsa puno bolje daju odradit sa bučicama
                      Mozda decku stvarno lezi taj bench.
                      Kod mene je naprimjer slicna situacija.
                      BP-om sam naucio jako dobro pogoditi prsa i bucice mi ne fale toliko. Ubacim uvijek jednu ili dvije vjezbe bucicama,ali osnova mi je BP i dipsi.
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trening prsa Celer

                        Originally posted by IgyBoy
                        Originally posted by xpress
                        celer meni je to nekako jako puno serija za prsa
                        i nešto se puno baziraš na benchu, kak to? mislim da se prsa puno bolje daju odradit sa bučicama
                        Mozda decku stvarno lezi taj bench.
                        Kod mene je naprimjer slicna situacija.
                        BP-om sam naucio jako dobro pogoditi prsa i bucice mi ne fale toliko. Ubacim uvijek jednu ili dvije vjezbe bucicama,ali osnova mi je BP i dipsi.
                        vrlo lako moguće puno toga ovisi o položaju ramena, jakosti ruku, načinu izvođenja, položaju prilikom izvođenja.... al eto opet nekak puno serija za prsa.... mislim ako ih ne možeš kvalitetno pogodit sa manje serija onda mora da nešto krivo radiš
                        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Trening prsa Celer

                          Svatko od nas ima vjezbe koje bolje odrade posao i njih se trebamo drzati. Isto vrijedi za plan treninga. Ja sam recimo nervozan ako udjem u gym i razvlacim se po spravama, moje pauze izmedju serija i vjezbi su kratke i trening uvijek maksimalno intenzivan. Nekome vise odgovara par serija i duzi odmori, sve je to individualno i nemoze se ocijeniti s dobro ili lose generalno, vec dobro ili lose za mene/vas.

                          Trening za prsa koji je naveden meni savrseno odgovara i rekao bih da je vrlo slican onome sto ja radim. Vjerojatno autor topica, kao i ja, ne radi takav trening bas svaki puta vec ponekad odradi "normalan" trening. Ali sve i da radi, nema veze ako daje rezultate tj. ako se tijelo sposobno oporaviti od takvog treninga.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Trening prsa Celer

                            ma slažem se da bi svako trebao raditi ono što mu najviše odgovara i daje rezultate, ali opet ima po meni previše serija, al ajd
                            meni jedna od najboljih kombinacija:
                            bp - 4 serije(cca 70/80/90/70% 1RMa, svaka 3 tjedna probaš max)
                            potisak bučicama - 3 serije(sa bučicama kojim u tom trenutku mogu nekih 6 ponavljanja a možda i više)
                            dipsi - 2 serije(na pojas stavim četiri ploče od 5kg - drop set 20/15/10/5 x2, u teretani imamo neki pojas sa kukicama tako da samo zamolim nekog da stoji pored i samo skida ploče jednu po jednu)
                            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Trening prsa Celer

                              Originally posted by xpress
                              ali opet ima po meni previše serija, al ajd
                              meni jedna od najboljih kombinacija:
                              O ovome se radi, sve si time rekao. Svatko sebi treba pronaci najbolju kombinaciju i ne obazirati se sto drugi predlazu jer njima odgovara. Probati da, ali nikako ne prihvacati kao nesto sto se mora tako jer je netko tako rekao.

                              Comment

                              Working...
                              X