Announcement

Collapse
No announcement yet.

kaze-trening program za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: kaze-trening program za masu

    Još jedno pitaje koje nije vezano za trening, al da ne pišem negdje drugdje. Da li grožđani šečer sa vodom proširuje krvne žile?

    Comment


    • #17
      Re: kaze-trening program za masu

      ne vidim korelaciju ta dva pojma iskreno
      ne znam kojom logikom bi secer sirio krvne zile?
      mozda se varam , mozda i ima neka veze
      Originally posted by servantess
      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

      Comment


      • #18
        Re: kaze-trening program za masu

        Samo pitam jer sam cuo diskutacije u teretani o tome, a to mi baš i nema neke logike, pa pitam

        Comment


        • #19
          Re: kaze-trening program za masu

          ja stvarno ne znam
          ako ima i da netko zna
          molio bi da objasni
          hvala
          Originally posted by servantess
          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

          Comment


          • #20
            Re: kaze-trening program za masu

            1. prsa+triceps
            2. leđa+triceps? možda si se zabunio u pisanju

            zašto tric. 2 dana uzastopno?
            zašto nemaš ni jednu vježbu za zadnje rame?
            trening prsa ima previše ravnih potisaka, kosi i kontra kosi se nigdje ne spominju
            previše vježbi za leđa i nelogično poredana, teška dizanja izvodi prva
            prije treniga nogu (bar ja) ubacio bi 10min lagane vožnje na sobnom biciklu i 6-7 min istezanje nogu baš kao što DY uči
            triceps dosta loše
            bicepsu bi dodo jednu izolaciju
            nemaš nigdje trapez

            jedino što si dobro napravio je podjela treninga n miš skupine i šablon teninga 2on 1off
            dosta si miš. skupina naabaco vježbama a neke si potpuno zanemario...trapez, podlaktica, zadnje rame...
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #21
              Re: kaze-trening program za masu

              da, krivo sam napiso. Ide prsa+biceps, leđa+triceps.
              Jel bi mi mogo rec neku izolacijsku vjezbu za biceps i neku vjezbu za zadnje rame?

              Comment


              • #22
                Re: kaze-trening program za masu

                hahah e momak ideš 2 tjedna u teretanu i ti bi već 5 puta tjedno i jos kažeš program za masu,pa ti bi trebo ič 3 puta tjedno za početak i za masu bi trebo radit složenije vježbe najvise treba poradit na mrtvom dizanju,benchu i čućnju i trening da netraje duže od sat vremena i pravilna prehrana i eto ti mase..

                Comment


                • #23
                  Re: kaze-trening program za masu

                  Originally posted by bbmonster
                  hahah e momak ideš 2 tjedna u teretanu i ti bi već 5 puta tjedno i jos kažeš program za masu,pa ti bi trebo ič 3 puta tjedno za početak i za masu bi trebo radit složenije vježbe najvise treba poradit na mrtvom dizanju,benchu i čućnju i trening da netraje duže od sat vremena i pravilna prehrana i eto ti mase..

                  slažem se s tobom, ali nema mi baš smisla zasto nebi isao 5 puta tjedno. Odmoran sam, dovoljno spavam, prehranu imam skroz sređenu. Tako da cu rađe ici u teretanu nego doma sjedit za kompom ako mogu. A i kako sam cito forum i ostale portale shvatio sam da trening bas i ne utjece na masu, nego najveci dio je kuhinja.

                  Comment


                  • #24
                    Re: kaze-trening program za masu

                    Ako si radio triceps prvi dan sto ga ubijas i drugi dan, pusti da odmara ..

                    Comment

                    Working...
                    X