Announcement

Collapse
No announcement yet.

niger-trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: niger-trening

    Originally posted by rxownz
    Originally posted by Niger
    Originally posted by rxownz
    Originally posted by Niger
    eo friska prije nekoliko minuta ...tu se sve vidi srednje rame fali ...a i kukove malo mozete vidjet ...:/a da i ledja fale ....mada radim po 10/ 6-8 ponavljanja serija vratila ...radio sam GVT ...ojacao strasno ali na izgled se ne primjete neke promjene..
    povećaj intezitet (smanji odmor, povećaj volumen) i još više sredi prehranu.
    aham ...sada je domor nekih 70_80 sec ..ocu smanjit na 60 ? ...
    radi 3 tjedan odmor 60 sekundi, znači ~53 sek ti je teg već u rukama i spremaš se za sljedeću seriju. Onda radi 3 tjedna 30 sekundi odmor, ~23 sek priprema pa onda radi 90 sekundi 3 tjedna. na ~83 sek priprema.

    Za gurtne uzmi veću pripremu ~17 sekundi.
    aha ok danas odmah smanjujem ...hvala brate
    Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

    Comment


    • #32
      Re: niger-trening

      Originally posted by Niger
      Originally posted by rxownz
      Originally posted by Niger
      Originally posted by rxownz
      Originally posted by Niger
      eo friska prije nekoliko minuta ...tu se sve vidi srednje rame fali ...a i kukove malo mozete vidjet ...:/a da i ledja fale ....mada radim po 10/ 6-8 ponavljanja serija vratila ...radio sam GVT ...ojacao strasno ali na izgled se ne primjete neke promjene..
      povećaj intezitet (smanji odmor, povećaj volumen) i još više sredi prehranu.
      aham ...sada je domor nekih 70_80 sec ..ocu smanjit na 60 ? ...
      radi 3 tjedan odmor 60 sekundi, znači ~53 sek ti je teg već u rukama i spremaš se za sljedeću seriju. Onda radi 3 tjedna 30 sekundi odmor, ~23 sek priprema pa onda radi 90 sekundi 3 tjedna. na ~83 sek priprema.

      Za gurtne uzmi veću pripremu ~17 sekundi.
      aha ok danas odmah smanjujem ...hvala brate
      nema problema, nemoj zaboravait trenirat noge, njih najbolje radi od čučnjeva i mrtvog ćeš dobit biceps
      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

      Comment


      • #33
        Re: niger-trening

        e imam pitanje...poceo sam radit po onom klasicnom programu svaka grupa za sebe kako je patrick rekao .....jeli dovoljno za ruke (tric i bic ) 7 superserija sam max kilazom i odmorom od 60 sekundi ?

        islo bi 4 serije
        french press-stojeci pregib sipkom

        3 serije
        potisak prema dole na lat spravi i hammer pregib

        stim da bi broj ponavljanja za triceps povecao na 10, dok bi bic smanjio na 5 ili 6 ...jer sam vidio ta tako mogu da ubijem uke kvalitetno
        imali neko primjedbi ?
        Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

        Comment


        • #34
          Re: niger-trening

          ljeto vrucine, a ja radim *****u masu...
          htio sam malo da ubacim izmjene kaj se treninga tice...
          radim klasicno 4 x sedmicno, ruke, ramena, ledja i prsa...

          noge ne radim jer nemam uslova za radit cucanj, press-u, extanziju i tako to ...
          pa sam kontao da ubacim kao neki kardio 3-4 x sedmicno kako bi se noge razvile, jer su masivne ali zaostaju :S ...naravno ostao bih na masi i i dalje drzao unos UH na 350-400 dnevno naravno to varira nekad 250, nekad 300, opada pa raste ...
          da li je uredu da ubacim trcanje ujutro na prazan stomak, iako sam na masi, nekih 35 minuta joggiranja laganog...4 km?
          Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

          Comment


          • #35
            Re: niger-trening

            ak oces masu,nemoj nataste trcat,to ti je ubitacno sa misice :c

            Comment

            Working...
            X