Announcement

Collapse
No announcement yet.

Guardian trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Guardian trening

    Sta kazete na ovo?

    Ne obracajte previse pozornost na nazive vjezbi jer neke necete skuzit o kojima se radi

    http://slike.hr/slike/1_659bc.jpg.html

  • #2
    Re: Guardian trening

    Kak' da ti netko komentira ako se ne kuži o čemu se radi? Inače, previše serija za ruke, noga uopće nema, a onaj zadnji dan totalno nepotreban.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Guardian trening

      Nisu vjezbe ni bitne nego dani kojima šta radim. Vježbe sam čisto radi sebe pisao.
      Za ruke uopce nije problem, mogu smanjit, a što se tiče nogu nisu mi toliko ni bitne, radio bi ih subotom a trčim 5 puta tjedno tako da ne trebam više radit na nogama.

      Dal bi me ovaj program dovodio do pretreniranosti zbog subote cijelog tijela?

      Comment


      • #4
        Re: Guardian trening

        Originally posted by guardian
        a što se tiče nogu nisu mi toliko ni bitne, radio bi ih subotom a trčim 5 puta tjedno tako da ne trebam više radit na nogama.
        Nemoj ni trčati, svaki dan hodaš i to je sasvim dovoljno da imaš noge kao Cutler.

        Pa ja ne mogu vjerovati odkud ovakve idiotarije ljudima padaju na pamet...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Guardian trening

          al ja ne zelim imat noge kao cutler ! ja uopce ne zelim imat nabildane noge ! nit bi zelio ikad izgledat kao on, previše je previše

          Comment


          • #6
            Re: Guardian trening

            ma rasporedis sebi trening 3 dana sedmicnoonrsa i biceps, srijeda:ledza i triceps,pet:ramena noge i tacka!!

            Comment

            Working...
            X