Announcement

Collapse
No announcement yet.

pavlek - trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: pavlek - trening

    ne
    10 znakova

    Comment


    • #17
      Re: pavlek - trening

      Originally posted by FEARiTseLF View Post
      ne
      10 znakova
      cega se sramis? :P

      Comment


      • #18
        Re: pavlek - trening

        @ pava rekoh od sutra krećem s ovim -.- čitaj malo :P

        @archiver, ja sam DL izbacio, bio je DL i zgibovi sa opterećenjem, a zgibove radim da se zagrijem za leđa tako da sam i to izbacio iz glavnog treninga... bio je shoulder press sa šipkom ali sam izbacio i zamjenio sa bučicama jer više nekako osjetim ramena kad tako radim nego sa šipkom, onda me vrat boli ne znam zašto..

        @fear kakve to ima veze? u pitanju je trening a ne on, i trening je super samo što sam ja izbacio i dodao ono što meni više odgovara.. ne razumijem sad da ga moja baka radi ak je dobar i ak se baba bode u guzicu zašt ga ja nebi radio?, ak je dobar? xD
        btw nabaci koju sličicu u pp da te vidim

        Comment


        • #19
          Re: pavlek - trening

          inace mos me ovako nesto i na chat/private pitat a ne momku temu spamovat
          slike ne stavljan jer ne zelin

          @pavlek nemoj me krivo svatit al neko tvog staza + jos natural nema koristi od ovog masinvog broja vjezbi tipa 16 serija za triceps

          Comment


          • #20
            Re: pavlek - trening

            ja bi ti preporučio 6 seria po mišiću znam da mi je trener savjetovo da neidem prek toga
            ti probaj ovako kako si naumio al nemoj zaboravit izvjestit rezultate bili oni loši il dobri
            sretno

            Comment


            • #21
              Re: pavlek - trening

              @fear to su 9 serija za biceps, kakvih 16
              i prije sam tako radio, prosli mjesec, ovo mi je drugi mjesec teretane i po njemu cu ovako, 80% ovih vježbi sam vec radio po planu, sad sam samo dodao nešta i izmjenio redosljed i to je to.. ovo mi nije puno i ne razumijem zasto da radim 2 vjezbe za biceps po 3 serije?
              6 serija? više bi drkajući opteretio biceps nego sa 6 serija u tolikoj teretani..

              sad da ja upotrijebim te riječi što ti koristiš, @ fear nemoj me krivo shvatiti ali podcjenio si me, to što imam 72 kg na ovoliku visinu ne mora značit da moram radit ko pič ka (s oproštenjem) u teretani i da ne dajem maksimum sebe na treningu kao što i treba za masu..
              hvala fear umjesto da pomogneš ko i inaće i kažeš šta je nepotrebno, šta bi trebalo ubacit.. dali je trening uopce dobar i to ti odeš na neku sasvim drugu stvar s čime se ja ne zamaram (6 serija za biceps)

              Comment


              • #22
                Re: pavlek - trening

                ja prican o tricepsu, daj nauci citat

                TRICEPS:
                - 3x close grip bench press, 8-10
                - 4x cable pulldowns, 8-10
                - 3x skullcrushers (Z šipka), 8-10
                - 3x dumbell tric. exst. (bučica iza glave), 8-10
                - 3x jednoručni kickback, 8-10 (ovo mi najviše odere tricu)
                to je 16 a to je previse
                a inace triceps reagira na manji ali intezivniji broj ponavljanja bolje, baren po mon iskustvu a mislin i generalno

                ubaci deadlift u trening...e i da, nauci citat
                Last edited by FEARiTseLF; 09-10-11, 21:54.

                Comment


                • #23
                  Re: pavlek - trening

                  Originally posted by pavlek View Post
                  @fear to su 9 serija za biceps, kakvih 16
                  i prije sam tako radio, prosli mjesec, ovo mi je drugi mjesec teretane i po njemu cu ovako, 80% ovih vježbi sam vec radio po planu, sad sam samo dodao nešta i izmjenio redosljed i to je to.. ovo mi nije puno i ne razumijem zasto da radim 2 vjezbe za biceps po 3 serije?
                  6 serija? više bi drkajući opteretio biceps nego sa 6 serija u tolikoj teretani..

                  sad da ja upotrijebim te riječi što ti koristiš, @ fear nemoj me krivo shvatiti ali podcjenio si me, to što imam 72 kg na ovoliku visinu ne mora značit da moram radit ko pič ka (s oproštenjem) u teretani i da ne dajem maksimum sebe na treningu kao što i treba za masu..
                  hvala fear umjesto da pomogneš ko i inaće i kažeš šta je nepotrebno, šta bi trebalo ubacit.. dali je trening uopce dobar i to ti odeš na neku sasvim drugu stvar s čime se ja ne zamaram (6 serija za biceps)
                  Ovdje ti je neki prioritet napretka stavljen na ruke?

                  Neće to ruke napredovat ako ćeš ih tolko radit, suprotno.

                  U tvom slučaju mi se čini posšto nisi na kemiji da ćeš biti pretreniran i da će maksimalni napredak izostati.

                  Comment


                  • #24
                    Re: pavlek - trening

                    zar nisi reko za biceps?

                    "- 3x dumbell tric. exst. (bučica iza glave), 8-10" - izbacujem, i to sam vec rekao
                    i to je 13, odma već manje smanjim cabal puldowns na 3 serije i to je 12, meni prihvatljivo..
                    znam kak mi trica funkcionira i tream je sabit da imam upale, kad bi radio sitno jednostavno nebi ni osjetio da sam napravio..
                    najmanje upale budu na bicepsu i triceps, ramena jako slabo, dok prsa najviše udare kao i leđa.. zato sam povećao malo za triceps

                    Comment


                    • #25
                      Re: pavlek - trening

                      ocito nisan reka biceps ako pise triceps

                      baljezgas puno, daleko si ti od toga da znas sta ti odgovara...za to treba godine treninga
                      ne raste misic zato jer je upaljen niti upala ima ikakve veze s misicnin raston

                      Comment


                      • #26
                        Re: pavlek - trening

                        Originally posted by pavlek View Post
                        @fear to su 9 serija za biceps, kakvih 16
                        i prije sam tako radio, prosli mjesec, ovo mi je drugi mjesec teretane i po njemu cu ovako, 80% ovih vježbi sam vec radio po planu, sad sam samo dodao nešta i izmjenio redosljed i to je to.. ovo mi nije puno i ne razumijem zasto da radim 2 vjezbe za biceps po 3 serije?
                        6 serija? više bi drkajući opteretio biceps nego sa 6 serija u tolikoj teretani..

                        sad da ja upotrijebim te riječi što ti koristiš, @ fear nemoj me krivo shvatiti ali podcjenio si me, to što imam 72 kg na ovoliku visinu ne mora značit da moram radit ko pič ka (s oproštenjem) u teretani i da ne dajem maksimum sebe na treningu kao što i treba za masu..
                        hvala fear umjesto da pomogneš ko i inaće i kažeš šta je nepotrebno, šta bi trebalo ubacit.. dali je trening uopce dobar i to ti odeš na neku sasvim drugu stvar s čime se ja ne zamaram (6 serija za biceps)
                        moj pavlek moš ti radit 100 serija ni uopče bed pitanje da li radiš do totalnog zamora il odradiš po nekoj svojoj procijeni moš ti krepat nakon 6. ponavljanja a moš nakom 50. ponavljanja i ne podcijenjuj 6 serija

                        Comment


                        • #27
                          Re: pavlek - trening

                          sori onda krivo sam pročitao

                          s upalom barem znam da sam ga dobro odradio, uostalom ako nevalja reci sta bi izbacio i šta bi dodao i ja sretan

                          Comment


                          • #28
                            Re: pavlek - trening

                            smanji broj serija za tric i onda radi ovako 2-3 miseca , ako budes rasta onda super, ako ne mijenjaj

                            Comment


                            • #29
                              Re: pavlek - trening

                              evo finalni, malo sam izabacio necega, sutra krecem ovako :

                              Ponedjeljak :
                              PRSA:
                              - 3x bench press, 8-10
                              - 3x incline dumbell press, 8-10
                              - 3x incline flies, 8-10
                              - 3x chest dips, do iznemoglosti XD

                              BICEPS:
                              - 3x barbell curls, 8-10
                              - 3x hammer curl, 8-10
                              - 3x preached curls s bučicom, 8-10 nakon toga spustit za 50% kilažu i do otkaza

                              Utorak:
                              NOGE:
                              - 3x squats, 8-10
                              - 3x lunges, 8-10 (s bučicama)
                              - 3x leg curl, 8-10 (za zadnju ložu)
                              - 3x nožna presa, 8-10
                              - 3x leg extension, do otkaza

                              Srijeda:
                              LEĐA:
                              - 3x lat pulldowns, 8-10
                              - 3x veslanje, 8-10
                              - 3x dumbell rows, 8-10
                              - 3x bent over rows, 8-10 (sa šipkom)
                              - 3x deadlift, 8 reps (nisam skoro nikako radio dl tako da cu morat prvo polako)

                              TRAPEZ:
                              - 3x podizanje bučica, 8-10 (znate na šta mislim) xD
                              - 3x podizanje na smithu, 8-10

                              Četvrtak:
                              RAMENA:
                              - 4x shoulder press, 8-10
                              - 3x upright rows, 8-10 i nakon toga 1 serija lateral raise do otkaza
                              - 3x front raise, 8-10
                              - 3x lying rear delt raise, 8-10 (ležeće letenje za zadnje rame)

                              TRICEPS:
                              - 3x close grip bench press, 8-10
                              - 3x cable pulldowns, 8-10
                              - 3x skullcrushers (Z šipka), 8-10
                              - 3x jednoručni kickback, 8-10 (ovo mi najviše odere tricu)



                              to bi bilo to

                              Comment


                              • #30
                                Re: pavlek - trening

                                deadlift prvi u treningu...3x5

                                Comment

                                Working...
                                X