Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stjep - Trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stjep - Trening

    1. dan
    Leđa
    zgibovi, 3x do odkaza, lat ispred glave, lat iza glave, veslanje. sve po 3 serije + jedna zagrijavanja
    trapez s bucicama samo

    2. dan Prsa
    ravni, kosi, kontrakosi benc. sve 3x, jedna serija zagrijavanja, letpir
    triceps potisak na celo i na crosu
    trbuh obicni trbusnjaci

    3. dan pauza

    4. dan noge
    1. Hack čučanj, Nožni potisak, Nožna ekstenzija, Iskorak, listovi
    biceps - Sjedeći pregib bučicama, Pregib na scott-ovoj klupi

    5. dan ramena
    Odručenje bučicama stojeći, Potisak dvoručnim utegom ispred glave, iza glave, Vučenje do brade (upright rows) dvoručnim utegom

    Sta kazate na to da zamjenim kontra kosi benc, s propadanjem ?
    Last edited by Stjep; 18-01-12, 23:53.

  • #2
    Re: Stjep - Trening

    Noge radi solo, biceps radi kada leđa i triceps radi kada radiš prsa. I još ti fali vježbi za zadnju ložu.
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • #3
      Re: Stjep - Trening

      Originally posted by MarkoPolo View Post
      Noge radi solo, biceps radi kada leđa i triceps radi kada radiš prsa. I još ti fali vježbi za zadnju ložu.
      a kada odradim leđa vec budem umoran, da ipak radim biceps tada ili da ga radim s nogama posebno ?

      Comment


      • #4
        Re: Stjep - Trening

        Originally posted by Stjep View Post
        a kada odradim leđa vec budem umoran, da ipak radim biceps tada ili da ga radim s nogama posebno ?
        Noge radi solo i kada radis noge ubaci jos trbuh. Noge su pola tijela i zato se rade same. Ako imas takav split biceps se radi sa leđima, mijenjaj iz tjedna u tjedan, mozes jedan tjedan napraviti 4 vjezbe za leđa, 2 biceps, pa 3 za leđa, 3 za biceps i tako u krug.
        "Your body is your biggest artwork."

        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

        Comment


        • #5
          Re: Stjep - Trening

          ne znam zasto svi forsiraju biceps s ledjima raditi, i triceps prsa
          inace nakon 12-15 serija ledja... biceps bude pomalo "izradjen", jer svi pullovi prema tijelu se rade sa bicepsom
          tako da nece imati biceps koji je odmoran i s kojim mozes kvalitetno odraditi trening
          radije bi isao ledja triceps... posto je iskljucen
          govorim o sebi kako je meni islo
          Originally posted by servantess
          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

          Comment


          • #6
            Re: Stjep - Trening

            zato sam ja maknio biceps, ne radim ga s ledima. a da radim biceps s ramenima ?

            Comment


            • #7
              Re: Stjep - Trening

              prestani se ogranicavati na to da moras ovo s ovim radit, radi kako ti pase, ako ti odgovara raditi biceps poslije ramena samo naprijed, ako ti odgovara poslije nogu odraditi biceps, samo naprijed, je da se noge rade zasebno, ali mozes uzeti 5 min. odmora nakon njih i odraditi manju skupinu, budi pametan u razmacima opterecivanja iste skupine, npr. ako radis leđa danas nemoj odmah sutradan raditi biceps ili cak i triceps koji se zna isto ukljuciti u radu leđa, odradi tada noge ili uzmi dan odmora, ako me kuzis, racunaj da i kada radis ramena dosta opterecujes i ruke jel su bic. i tric. stabilizatori kod odrucenja, potisaka itd. sto ti govori da mozes ruke odraditi sa ramenima, ali recimo samo odradis srednju glavu, zadnju ubacis sa leđima, puno opcija imas
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #8
                Re: Stjep - Trening

                Originally posted by Mario1707 View Post
                ne znam zasto svi forsiraju biceps s ledjima raditi, i triceps prsa
                inace nakon 12-15 serija ledja... biceps bude pomalo "izradjen", jer svi pullovi prema tijelu se rade sa bicepsom
                tako da nece imati biceps koji je odmoran i s kojim mozes kvalitetno odraditi trening
                radije bi isao ledja triceps... posto je iskljucen
                govorim o sebi kako je meni islo
                da, i meni. ali posto je desko pocetnik, za pocetak bi mu to bilo cisto ok i odlicno.
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • #9
                  Re: Stjep - Trening

                  Originally posted by hardstyle91 View Post
                  prestani se ogranicavati na to da moras ovo s ovim radit, radi kako ti pase, ako ti odgovara raditi biceps poslije ramena samo naprijed, ako ti odgovara poslije nogu odraditi biceps, samo naprijed, je da se noge rade zasebno, ali mozes uzeti 5 min. odmora nakon njih i odraditi manju skupinu, budi pametan u razmacima opterecivanja iste skupine, npr. ako radis leđa danas nemoj odmah sutradan raditi biceps ili cak i triceps koji se zna isto ukljuciti u radu leđa, odradi tada noge ili uzmi dan odmora, ako me kuzis, racunaj da i kada radis ramena dosta opterecujes i ruke jel su bic. i tric. stabilizatori kod odrucenja, potisaka itd. sto ti govori da mozes ruke odraditi sa ramenima, ali recimo samo odradis srednju glavu, zadnju ubacis sa leđima, puno opcija imas
                  Ja mu hocu olaksati, a ti se odmah izfilozofiras.
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #10
                    Re: Stjep - Trening

                    Originally posted by Stjep View Post
                    zato sam ja maknio biceps, ne radim ga s ledima. a da radim biceps s ramenima ?
                    Dakle, onda ćemo tako. Samo radi onako kako tebi najviše i najbolje paše. Oni što sam ja primjetio da ti gore fali triceps i zadnje loža, te obavezno kod ramena ubaci vjezbe i za zadnje rame. Čak bi za ramena mogao odraditi 6 vježbi, dvije za prednje, dvije srednje i dvije zadnje. Ja ću ti i dalje reci da noge radis same jer su pola tijela i njima se moras jako puno posvetiti, tako bi bilo dobro da se na tom treningu onda samo posvetis nogama, a da se ne zamaras ostalim skupinama, u tvom slucaju bicepsom. Kada bi se radile finese, onda bi ti preporucio takav trening.
                    "Your body is your biggest artwork."

                    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                    Comment


                    • #11
                      Re: Stjep - Trening

                      Biceps radi ili sa tricepsom, ili sa ramenima, ili sa prsima. Izaberi kako ti najviše odgovara.
                      Ne vrijedi ga radit s leđima zato što lat i ostale vježbe za leđa "istegnu" biceps, iscrpe ga i onda ne možeš biceps odraditi tako dobro kao kad bi ga radio npr sa ramenima. Odaberi kako ti najviše odgovara od onoga

                      Comment


                      • #12
                        Re: Stjep - Trening

                        Originally posted by MarkoPolo View Post
                        Ja mu hocu olaksati, a ti se odmah izfilozofiras.
                        Ma to je onaj trenutak: hocu bit pametan i kul pa sam se raspisao
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • #13
                          Re: Stjep - Trening

                          hvala svima. poslusat cu vase savjete i vidjeti sta meni najbolje odgovara.
                          a sta kazete da kontrakosi benc zamjenim s propadanjem ?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Stjep - Trening

                            Stjep, ako treniraš od datuma pristupanja forumu, već bi si sam trebao znati posložiti kak' ti paše, ali dipsi su mi uvijek favorit pred kontrakosim.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Stjep - Trening

                              superserija cabble cross-a i propadanja FTW
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment

                              Working...
                              X