Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stjep - Trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Stjep - Trening

    Originally posted by hardstyle91 View Post
    superserija cabble cross-a i propadanja FTW
    Najs! Samo kaj nemam kablove, ha, ha!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #17
      Re: Stjep - Trening

      Originally posted by PatrickStar View Post
      Stjep, ako treniraš od datuma pristupanja forumu, već bi si sam trebao znati posložiti kak' ti paše, ali dipsi su mi uvijek favorit pred kontrakosim.
      ma znanja nikada dovoljno. a karateom se inave bavim, ali sam znao ici dosta cesto u teretanu. sada nisam preko ljta nista trenirao. i krenio sam u teretanu, redovito. pa eto malo po malo skupljam informacije o treningu, isprobavam ono sto mi valja i tako

      Comment


      • #18
        Re: Stjep - Trening

        Originally posted by hardstyle91 View Post
        superserija cabble cross-a i propadanja FTW
        da propadanje radim kao prvu vjezbu za prsa ?

        Comment


        • #19
          Re: Stjep - Trening

          Originally posted by pavlek View Post
          Biceps radi ili sa tricepsom, ili sa ramenima, ili sa prsima. Izaberi kako ti najviše odgovara.
          Ne vrijedi ga radit s leđima zato što lat i ostale vježbe za leđa "istegnu" biceps, iscrpe ga i onda ne možeš biceps odraditi tako dobro kao kad bi ga radio npr sa ramenima. Odaberi kako ti najviše odgovara od onoga
          Ako imas problem sa leđima prvo radi biceps pa leda jer se opterecenje prenosi na biceps. Ja sam imao isti problem, i od kada tako radim leđa su doslovno eksplodirala.
          "Your body is your biggest artwork."

          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

          Comment


          • #20
            Re: Stjep - Trening

            Originally posted by MarkoPolo View Post
            Ako imas problem sa leđima prvo radi biceps pa leda jer se opterecenje prenosi na biceps. Ja sam imao isti problem, i od kada tako radim leđa su doslovno eksplodirala.
            Da to nije onda malo previše za biceps? :S
            Uvijek kad radim leđa, sutradan osjećam da sam malo istegnuo biceps.
            Za biceps radim barbell curls 4 serije, sjedeći pregib s bučicama sa međuserijom na kablu, i onda zadnja preached barbell curl sa nekom prihvatljivom kilažom zato što mi je to zadnja vježba. Baš ću jednom probat nakon toga leđa, valjda neću uništit biceps jer ga često znam istegnit kad radim leđa

            Comment


            • #21
              Re: Stjep - Trening

              Originally posted by pavlek View Post
              Da to nije onda malo previše za biceps? :S
              Uvijek kad radim leđa, sutradan osjećam da sam malo istegnuo biceps.
              Za biceps radim barbell curls 4 serije, sjedeći pregib s bučicama sa međuserijom na kablu, i onda zadnja preached barbell curl sa nekom prihvatljivom kilažom zato što mi je to zadnja vježba. Baš ću jednom probat nakon toga leđa, valjda neću uništit biceps jer ga često znam istegnit kad radim leđa
              Znači da previse opterecenja prenosis na biceps. Kada ga prvo umoris, pa kada budes radio leđa, on ce ti totalno biti iskljucen. Onda malo pokusaj raditi drugacije hvatove, npr palac ne ide obrnuto oko sipke od ostalih prstiju. Sada kada radim leđa, biceps mi je skoro pa iskljucen i ne osjetim ga, a prije kada sam radio leđa vise mi je biceps bio napumpan nego leđa. Ista stvar je ako sa prsima imas problema, prvo radis ramena, pa prsa..
              "Your body is your biggest artwork."

              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

              Comment


              • #22
                Re: Stjep - Trening

                Originally posted by MarkoPolo View Post
                Znači da previse opterecenja prenosis na biceps. Kada ga prvo umoris, pa kada budes radio leđa, on ce ti totalno biti iskljucen. Onda malo pokusaj raditi drugacije hvatove, npr palac ne ide obrnuto oko sipke od ostalih prstiju. Sada kada radim leđa, biceps mi je skoro pa iskljucen i ne osjetim ga, a prije kada sam radio leđa vise mi je biceps bio napumpan nego leđa. Ista stvar je ako sa prsima imas problema, prvo radis ramena, pa prsa..
                Pa vjerovatno, to mi je u 95 % slučajeva kad sam na lat spravi. Idem 60-70-80-90 kg, 4 serije i onda na ove zadnje 2 serije forsiram par zadnjih ponavljanja gdje mi se skroz biceps ukljući, i naginjem se malo pa ga istegnem ili vraćajući šipku gore ili zbog povlaćenja.
                Na ostalim vježbama za leđa nemam problema. Probat ću prvo biceps pa leđa, ionako slažem program koji mi odgovara već 2 tjedna zbog škole itd. U dane kad imam 7 sati kasno mi je ić u teretanu pa pokušavam srijedom i petkom stavit neke skupine za koje nemam puno vježbi, kao što je biceps itd. Prije sam ga radio s ramenima, no na ramena mi ode skoro 60 minuta pa još dok biceps... Previše mi je

                Comment


                • #23
                  Re: Stjep - Trening

                  Originally posted by pavlek View Post
                  Pa vjerovatno, to mi je u 95 % slučajeva kad sam na lat spravi. Idem 60-70-80-90 kg, 4 serije i onda na ove zadnje 2 serije forsiram par zadnjih ponavljanja gdje mi se skroz biceps ukljući, i naginjem se malo pa ga istegnem ili vraćajući šipku gore ili zbog povlaćenja.
                  Na ostalim vježbama za leđa nemam problema. Probat ću prvo biceps pa leđa, ionako slažem program koji mi odgovara već 2 tjedna zbog škole itd. U dane kad imam 7 sati kasno mi je ić u teretanu pa pokušavam srijedom i petkom stavit neke skupine za koje nemam puno vježbi, kao što je biceps itd. Prije sam ga radio s ramenima, no na ramena mi ode skoro 60 minuta pa još dok biceps... Previše mi je
                  Ono isto sto mnogi grijese je da nije u potpunosti bit bilo koje vjezbe raditi sa maksimalnom mogucom kilazom. Ako se ti forsas npr sa 90 kila, previse ti je, nikako ne radis i odradis vjezbu pravilno, zapravo nista nisi ni postigao. Bolje radi sa kilazom sa kojom mozes izvuci npr 10 ponavljanja ali da radis u potpunosti PRAVILNO, da osjetis misic i da se misic koji radis pri tome i aktivira.
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #24
                    Re: Stjep - Trening

                    Originally posted by MarkoPolo View Post
                    Ono isto sto mnogi grijese je da nije u potpunosti bit bilo koje vjezbe raditi sa maksimalnom mogucom kilazom. Ako se ti forsas npr sa 90 kila, previse ti je, nikako ne radis i odradis vjezbu pravilno, zapravo nista nisi ni postigao. Bolje radi sa kilazom sa kojom mozes izvuci npr 10 ponavljanja ali da radis u potpunosti PRAVILNO, da osjetis misic i da se misic koji radis pri tome i aktivira.
                    A eto, u nekim vježbama vrijedi forsirat za onaj pump, ali na latu nema smisla. Jer kad gledam tih 90 kg napravim 4 normalna ponavljanja i onda još 3-4 se krenem naginjat i silovito spuštat i dizat, kud istegnem biceps, kud mogu sjebat spravu xD, a i lat se baš ne uključi sa takvim ljuljanjem..
                    Imaš pravo, smanjit ću onda na 50-60-70-80, to mi je prva vježba pa volim nju dobro odradit (4 serije )
                    Hvala markec na savjetima ! Još uvijek imam neke glupe početničke pogreške, npr. to forsanje koje stvarno nema smisla :S

                    Comment


                    • #25
                      Re: Stjep - Trening

                      Originally posted by pavlek View Post
                      A eto, u nekim vježbama vrijedi forsirat za onaj pump, ali na latu nema smisla. Jer kad gledam tih 90 kg napravim 4 normalna ponavljanja i onda još 3-4 se krenem naginjat i silovito spuštat i dizat, kud istegnem biceps, kud mogu sjebat spravu xD, a i lat se baš ne uključi sa takvim ljuljanjem..
                      Imaš pravo, smanjit ću onda na 50-60-70-80, to mi je prva vježba pa volim nju dobro odradit (4 serije )
                      Hvala markec na savjetima ! Još uvijek imam neke glupe početničke pogreške, npr. to forsanje koje stvarno nema smisla :S
                      Forsas se samo u vjezbama snage.
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • #26
                        Re: Stjep - Trening

                        @stjep

                        savjet za ramena samo
                        zadnje rame radi prvo
                        pa srednje
                        pa prednje
                        Originally posted by servantess
                        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                        Comment


                        • #27
                          Re: Stjep - Trening

                          ok. a da propadanje ubacim kao prvu vjezbu za prsa, mjesto kontra kosog ili da radim ravni benc, kosi benc, propadanje pa leptir

                          Comment


                          • #28
                            Re: Stjep - Trening

                            propadanje je više za triceps...ubaci pullover ili razvlačenje...

                            Comment


                            • #29
                              Re: Stjep - Trening

                              Originally posted by Armani View Post
                              propadanje je više za triceps...ubaci pullover ili razvlačenje...
                              Postoje dva tipa propadanja, za prsa i triceps, nemoj pisati nešto što nije točno.
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment


                              • #30
                                Re: Stjep - Trening

                                to je onda ono propadanje kad se nagneš prema napred??

                                Comment

                                Working...
                                X