Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

    Originally posted by Matej1996 View Post
    čini se super, probat cu obavezno

    Comment


    • #32
      Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

      Originally posted by George St-Pierre View Post
      Nevjerojatno kako se nepotrebno gubi vrijeme na te curlse,pregibe i ostale zenske vjezbe... + 15-20 serija za tako mali misic!
      Heroju umjesto da pametujes daj neki savjet ako si tako iskusan

      Comment


      • #33
        Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

        Aj ti lijepo citaj forum posto pametujem

        Lijepo sam ti reko da gubiš vrijeme s tim vjezbama,ne ti nego i svako ko ne razumije da tijelo voli rast proporcijalno. Znaci ako želiš osjetit biceps,ako želiš velik biceps radi puno zgibova,veslanja,deadlift također...

        Mozda ti se i ovaj post čini kao pametovanje,al prije nego sto mi napišeš da pametujem,probaj ove vjezbe pa vidi kako je. Na kraju mozes dodat neku seriju pregiba da čisto pogodi detaljnije mišić,ali ne cijelo vrijeme radit izolacijske vježbe bez ijedne složene
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • #34
          Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

          Originally posted by George St-Pierre View Post
          Aj ti lijepo citaj forum posto pametujem

          Lijepo sam ti reko da gubiš vrijeme s tim vjezbama,ne ti nego i svako ko ne razumije da tijelo voli rast proporcijalno. Znaci ako želiš osjetit biceps,ako želiš velik biceps radi puno zgibova,veslanja,deadlift također...

          Mozda ti se i ovaj post čini kao pametovanje,al prije nego sto mi napišeš da pametujem,probaj ove vjezbe pa vidi kako je. Na kraju mozes dodat neku seriju pregiba da čisto pogodi detaljnije mišić,ali ne cijelo vrijeme radit izolacijske vježbe bez ijedne složene
          Mogo si odma rec da radim previse izolacijskih i da ubacim zgibove i sl uz to... ne kuzim sta je tu bilo tesko?

          Comment


          • #35
            Re: biceps 0

            U pravu si

            al taj prvi post niej bio upucen direkt tebi,nego i svima koji to rade na isti nacin kao ti. Btw oba posta su mi bila dobronamjerna,a sad kako si ga ti shvatio ne znam
            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

            Comment


            • #36
              Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

              Originally posted by iggypop View Post
              Mogo si odma rec da radim previse izolacijskih i da ubacim zgibove i sl uz to... ne kuzim sta je tu bilo tesko?


              to su ti bar 5 puta rekli dok si stavio onaj 5x5 elliot hulse

              Comment


              • #37
                Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                Originally posted by jozo13 View Post
                to su ti bar 5 puta rekli dok si stavio onaj 5x5 elliot hulse
                yo elliot!

                Comment


                • #38
                  Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                  nađi kilažu bučica s kojima max možeš napravit 3 ponavljanja sa svakom rukom, kad si gotov odma se spusti na 2,5 kg manje i radi do otkaza, odma poslije toga uzimaj opet 2,5 kg manju kilažu i radi dok ti ruke ne otpadnu i možeš još jednom smanjit za 2.5 kg

                  fora je u tome da nemaš pauze između serija, a izmrcvariš biceps do kraja i ako ti to ne zaada upalu, takvi treninzi onda si fenomen

                  ako sam u krivu, neka me dača ispravi, ipak je puno iskusniji

                  Comment


                  • #39
                    Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                    bolje dobro istegni biceps i ja sam ima taj problem. Znaci prepletes ruke ispred pa istegnes, pa iza, pa naslonis dlan na zid pa pritisces. Radi to i izmedu vjezbi, mozda ti pomogne

                    Comment


                    • #40
                      Re: biceps 0

                      Hvala svima
                      Uveo sam promjene i napredujem

                      Comment


                      • #41
                        Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                        Takoder imam problem sa bicepsom ka i ovi tip radim ga al ka da ga ne pogađam ,mislim pogodin ono malo dok radim al kad odem ca iz teretane ka da ga i nisam radia

                        Comment


                        • #42
                          Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                          Biceps je takav misic koji se treba pogadjati vecim brojem izolacionih vjezbi i sto vecim tezinama. Medjutim, misljenja sam da treba kvalitetno veslati sto tezim sipkama i bucicama, raditi supinacione zgibove s opterecenjem, te izdvojiti nekoliko konkretnih izolacionih vjezbi i fokusirati se na intenzitet vise nego na volumen (iako mi se cini da je volumen prijeko potreban za ruke, ali sve se to da nadoknaditi kroz compound vjezbe i veslanja).

                          Comment


                          • #43
                            Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                            Imas li kakve savjete za vjezbe

                            Comment


                            • #44
                              Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                              Najbolje ti je da radiš neke vežbe za biceps...










































                              Last edited by Dača; 22-02-15, 01:17. Reason: bicps, bicsp, bicpse, bicesp......
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • #45
                                Re: biceps 0

                                Veslanja i siroki zgibovi no. 1
                                A mozes ubaciti biceps pregib ilihummer curls.. Imas milijun tih izolacijskih varijacija,samo potrazi
                                "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                                "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                                Comment

                                Working...
                                X