Announcement

Collapse
No announcement yet.

Istezanje nakon radne serije?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: ISTEZANJE nakon radne serije

    znaci bolje se na kraju treninga kratko istegnut a prije treninga 5-10 min bicikla za zagrijavanje, ok hvala !

    Comment


    • #17
      Re: ISTEZANJE nakon radne serije

      Prije treninga lagano zagrijavanje i razgibavanje zglobova, a nakon treninga istezanje. Sve to prede u naviku i smanjuje rizik ozljede...
      Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

      Comment


      • #18
        Re: ISTEZANJE nakon radne serije

        e to sam trazio, hvala svima !

        Comment


        • #19
          Re: ISTEZANJE nakon radne serije

          mene zanima koliko vremenski nakon treninga se treba istezati... jedan lik u teretani mi rekao da ako vjezbam u teretani 60 min da se kasnije barem 30 min trebam istezati

          koliko se vi istežete i kad pijete PWM... za vrijeme ili nakon istezanja?

          ps. čemu služi kardio od 10 min prije utega? samo za prevenciju od ozljede ili još nečemu?

          Comment


          • #20
            Re: ISTEZANJE nakon radne serije

            Originally posted by nikollaa
            mene zanima koliko vremenski nakon treninga se treba istezati... jedan lik u teretani mi rekao da ako vjezbam u teretani 60 min da se kasnije barem 30 min trebam istezati

            koliko se vi istežete i kad pijete PWM... za vrijeme ili nakon istezanja?

            ps. čemu služi kardio od 10 min prije utega? samo za prevenciju od ozljede ili još nečemu?
            istezanje nakon treninga meni traje oko 5 min
            ja pwm pijem kroz cijeli trening i ne pridajem neku vaznost tome tako da kad je trening gotov obicno je pwm vec popijen (znaci dwm)
            kardio prije utega maloko koristi zato sta svi cuvaju energiju za utege ali ja ga radim obavezno da zagrijem tijelo na radnu temperaturu. tezm tome da me oblije znoj a tek onda se prebacujem na utege. i mislim da je bila neka fora sa zglobovima da su puni vode pa da je dobro prije treninga dobro se razgibat i zagrijat prije utega.
            Imam disleksiju

            Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

            Comment

            Working...
            X