Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jel isplativo varat kod podizanja npr. poput zabacivanja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel isplativo varat kod podizanja npr. poput zabacivanja?

    nisam znao di da postam temu pa ako sam pogriješio, sorry prebacite ju dalje
    glavni problem je kod visokih ljudi oni preko 190+ što imaju te duguljaste mišiće pa ne mogu podnijet teret ko niži ljudi jer imaju manje mišiće, eh sad znam da sam negdje po netu čitao da je navodno isplativo varat kod podizanja većih utega npr. poput zabacivanja malo i tako to...koje je vaše mišljenje o tome?
    jel to valja radit, pošto onda neide po PSu trening i pravilno dizanje pa dolazi do ozlijeda ili se varam?

  • #2
    Re: varanje

    Ja osobno mislim da to nema veze s visinom i ako misliš da varaš onda rađe smanji težinu.

    Comment


    • #3
      Re: varanje

      Originally posted by www123
      Ja osobno mislim da to nema veze s visinom i ako misliš da varaš onda rađe smanji težinu.

      ma čuo sam kao da je problem kod visokih ljudi što ne mogu dizati veliku masu radi tih mišića jer su duguljaste građe, pa zato pitam za ta zabacivanja...

      Comment


      • #4
        Re: Jel isplativo varat kod podizanja npr. poput zabacivanja?

        Mislim da je to u redu ako prvih nekoliko ponavljanja odradiš pravilno, kad nemas vise snage za pravilno odraditi pokret onda koristi zabacivanje ali onda barem se potrudi da negativni dio pokreta bude kontroliran i da sporo spuštaš uteg...

        Comment


        • #5
          Re: Jel isplativo varat kod podizanja npr. poput zabacivanja?

          S vremena na vrijeme valja i ubacit cheating liftove u trening.Treba znat i varat,i varanje ima svoju svrhu
          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • #6
            Re: Jel isplativo varat kod podizanja npr. poput zabacivanja?

            Šta ti to znači varat ''? Pa ne razvijaš ego nego mišić,bolje dignit 5 puta sa manjom težinom pravilno nego 1 nepravilno.....Kakve veze ima jel neko visok ili nije šta se tiče težina,osim ako ne misliš na dizanje utega ala Pešalov u tom sportu ima veze ali ovo ostalo i ne bas.....
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #7
              Re: Jel isplativo varat kod podizanja npr. poput zabacivanja?

              ma naravno da ne mislim razvijati ego već mišiće, nisam onaj tip osobe ajmo stavit 100 kg na bench a idući dan nemožeš micat ruke, već sam čitao u nekom članku o tome pa sam htio čut mišljenja, jer kao problem je mišića da ne mogu podnijet veliki teret...

              Comment

              Working...
              X