Announcement

Collapse
No announcement yet.

Air alert - vježbe za odraz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Air alert - vježbe za odraz

    aa mi je bio preporucen od strane trenera jednom,inace sam imao jako dobar skok u to vrijeme,ali je visina za kosarku bila pa amo reci na granici da bi se njome kvalitetno bavio.trener je upirao za taj program,ja sam pokusao slusati njegai poceo odradivati aa,iskreno skok se je povecavao tj skocni odraz,ali bol u kolinima,zglobovima je postala ogromna...ja pitam drugog trenera inace jednoga koji je vodio prvu ekipu splita jedno vrijeme moj dobar poznanik i kaze mi on za skocni odraz teretana sa primjerenim vjezbama(svi znate kojima) i jednostavno kaze prijatelju ispod kosa i skaci do table i obruca poslije treninga stanes ispod kosa i samo lagano dodirujes tablu,kada to postaje sve lakse pocnes dirati obruc kosa i nastavljas dalje,meni inace to odmah izgledalo malcice saljivo,ali aa me unistio reko idem probati i kunem vam se momci,skok se je puno brze i kvalitetnije poboljsao od tada,a bolovi su nestali...aa ne preporucujem nikome!makar on moze dati rezultate,ali ljudi moji dragi za koju cijenu?zdravlje vase je na prvome mjestu...ako treba kome savjet kakav za skocni odraz neka se javi na pm,imam kod sebe nekih starih vlastitih savjeta za povecanje odraza,a neke stvari sa neta mogu upaliti ali bolje je ici na sigurno sa obziorm da se radi o zglobovima koji ako jednom satares koliko ja znam nema povratka tako lako...

    Comment


    • #47
      Re: Air alert - vježbe za odraz

      http://rapidshare.com/#!download|297tg| ... e.rar|1554

      VJB
      Originally posted by servantess
      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

      Comment


      • #48
        Odraz

        dali zna netko vježbe za odraz(list), osim ovih klasičnih calf raide i tih

        Comment


        • #49
          Re: ODRAZ

          hodanje na traci na najvecoj kosini 30-60 min.
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • #50
            Re: Odraz

            aha, a malo sam tražia po netu i sjetio se onoga programa za odraz air alert...
            to sam počeo radit prošle godine al sam stiga do 8 tjedna...
            ali pošto sam sad na definiciji dali se to može trčanje može zamjenuti s tim programom?

            i ako je netko radia po tom programu neka da svoje iskustvo

            Comment


            • #51
              Re: Air alert - vježbe za odraz


              cuj trcanje . . .
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • #52
                Re: Air alert - vježbe za odraz

                http://rapidshare.com/files/204776832/C ... xe_new.rar
                evo vam TVP
                nemojte mi spominjati vise AA3 najezim se
                Originally posted by servantess
                Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                Comment


                • #53
                  Re: Air alert - vježbe za odraz

                  dali ima ovaj probram na hrv jeziku :/

                  Comment


                  • #54
                    Re: Air alert - vježbe za odraz

                    StrongerTeam.com

                    sto se tice fizicke pripreme za kosarku i ostalog ljudi pokidali xD

                    Comment


                    • #55
                      Vježbe za odraz u pubertetu

                      Imam 14 godina, 167cm, oko 50kg, igram košarku i sad ne znam da li bi probao onaj program air alert za napredak u odrazu? Pošto bi trebao narasti još najmanje 15cm, hoće li mi ove vježbe usporiti rast? Je li prerano za taj program?

                      Comment


                      • #56
                        Re: Vježbe za odraz u pubertetu

                        ja doso do 13 tjedna i koljena otisla u *****... samo trci brate, skaci, radi cucnjeve, cucnjeve sa skokom, jacaj noge i doce to samo... i sa 18 ak ne budes zadovoljan to radi... to je brutalan program... u 13tom tjednu je stvarno neizdrzivo za tvoje godine..kani se corava posla

                        Comment


                        • #57
                          Re: Vježbe za odraz u pubertetu

                          Dakle, preporučuješ mi skakanje preko onog užeta i to?

                          Comment


                          • #58
                            Re: Vježbe za odraz u pubertetu

                            konopac ti je jako dobar al nije dovoljan... radi sve vjezbe iz air alerta slobodno one su super al ne u onoj mjeri... radi s tegovima al ne s velikim tezinama... iskorake, cucnjeve, ono dizanje na prste na stepenici za listove. a konop ti je super za kordinaciju... radis sa jednom nogom naizmjenicno i osmice il duple skokove ako mozes

                            Comment


                            • #59
                              Re: Air alert - vježbe za odraz

                              Samo da pitam, koliki vam je odraz u cm po rukama? Znači prvo izmjerite sa ispruženim rukama, a onda sa skokom?

                              Comment

                              Working...
                              X