Announcement

Collapse
No announcement yet.

vjezbe umjesto hack cucnja i noznog potiska

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vjezbe umjesto hack cucnja i noznog potiska

    pozz znaci poceo sam radit jucer po sais programu te je danas red na noge. no u teretani nemam sprave, koja je alternativa ovim vjezbama? tnx
    TRAIN HARD OR GO HOME.

  • #2
    Re: vjezbe umjesto hack cucnja i noznog potiska

    Ne zezaj, nemate šipku i utege?
    Hack sq.: http://www.youtube.com/watch?v=6vQ7fqP7meQ Možeš se nasloniti i na pilates loptu, noge malo ispred tebe, pa ti je zamjena za press. Ali hack, front i obični čučanj odrade posao i više nego dobro. S nogama nema puno filozofije. Ako ti je to najteži trening, onda radiš dobro.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: vjezbe umjesto hack cucnja i noznog potiska

      to mi je super vjezba ali kao neki finiser ili u nekom trisetu/giga setu...

      Comment


      • #4
        Re: vjezbe umjesto hack cucnja i noznog potiska

        ahaa, a tam su bile prikazane vjezbe na spravama pa gledam wtf. inace hvala :P
        TRAIN HARD OR GO HOME.

        Comment


        • #5
          Re: vjezbe umjesto hack cucnja i noznog potiska

          radi iskorak sa bucicama(ova vjezba je "beton" ako se pravilno izvodi)...pa onda iskorak sa sipkom na ramenima(moze ona kojom radis biceps pregib) a sa tom sipkom mozes i neku vrstu cucnja da radis....a moze cucanj i sa bucicama da se radi..uzmi bucice nasloni ih na rame ..stav za cucanj i radi....kad vec nemozes cucanj da radis kako treba......

          Comment


          • #6
            Re: vjezbe umjesto hack cucnja i noznog potiska

            Originally posted by Songoku View Post
            to mi je super vjezba ali kao neki finiser ili u nekom trisetu/giga setu...
            Potpisujem, u suprotnom je teško postići otkaz kvada, barem meni, jer npr., ako je staviš prvu - mora biti veća težina, a onda otkaže sve drugo, osim kvada!
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment

            Working...
            X