Announcement

Collapse
No announcement yet.

Youtube video vježbe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Youtube video vježbe

    Već je stavljen link ovdje ali da se podsjete ljudi. Naravno treba znat engleski da bi se skužio opis vježbe.

    http://www.youtube.com/user/passion4profession#g/p
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Youtube video vježbe

    nemojte me krivo shvatit, radio sam po njihovom BW programu i od onog '8 minutes abs workout' sam imo užasne bolove u donjem dijelu leđa koji su trajali i više od 2 mjeseca. također me prvih tjedan-dva bolio i vrat užasno, nisam se okretat mogo... pa ko voli, nek izvoli; ja neću više u taj grm ić.
    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

    Comment


    • #3
      Re: Youtube video vježbe

      Nije ni čudo...
      Kad pogledam sada koje vježbe imaju za trbušnjake, pa to su skoro sve podizanja do 90° ili rotacije

      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • #4
        Re: Youtube video vježbe

        Zna li itko koju dobru vježbu sa bočne trbušne?
        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

        Comment


        • #5
          Re: Youtube video vježbe

          Originally posted by body123 View Post
          Zna li itko koju dobru vježbu sa bočne trbušne?
          http://www.building-body.com/forum/t...video-prikazom!
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Youtube video vježbe

            Pa nisam vidio da su podizanja iznad 90%, više oko 45% ili 30%. Zabranjene vježbe za trbušnjake za koje ja znam su podizajnje u sjed iz ležanja sa pruženim nogama i trbušnjaci na rimskoj klupi.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment

            Working...
            X