Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trebam Pomoc - Jedan lat je veci od drugog...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

    huh jbmu jer to opasno mislim jer cu moc nastavit teretanu kad cu radi te vjezbe ak ima tu sklerozu ili kak se vec pise ffs

    Comment


    • #17
      Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

      Skolioza ne skleroza. Nije opasno ako nije veliko iskrivljenje što mislim da kod tebe nije. Moći ćeš nastaviti sa teretanom, dapače, ali oprezno i sa odabranim vježbama.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #18
        Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

        Evo reko staroj pa cu ic vidjet kaj mi je ajd sad vec ak smo to djelomicno rjesili jer mi moze neko preporucit vjezbe za lat ili opcenito za leda ako nije problem jer htio bi njih nabildat do ljeta sljedecek unapred hvala

        Comment


        • #19
          Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

          Aj ti prvo ustanovi kod ortopeda imaš li skolizou ili ne pa ćemo ti prema tome dati vježbe. A vjerovatno će ti i ortoped dati neke.
          Kod skolioze je uvijek jedna strana jača od druge. Tu jaču će trebat više istezat a slabiju više jačat.
          I javi da li je moja procjena bila točna. Što prije to obavi.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #20
            Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

            ok btw Hvala.

            Comment


            • #21
              Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

              Evo danas uzeo uputnicu... moja doktorica uzela si godisnji pa sam moro ic u Precko po to pa mi je malo dulje trebalo... ali nvm sad imam. Sad ću vidjet kad da idem ali uglavnom ovih dana idem vidjet i da btw malo me je frka posto si reko da imam blagu skoliozu trebo bi onda samo vjezbat ali ak imam srednju trebo bi nosit one aparate cjeli dan a to me malo brine... ali mislim da nemam jaku jer nemam bolova ajd moglo bi se rec ponekad malo ali to je zanemarivo a nista javim se kad obavim do tad zz.
              I puno srece u bildanju

              Comment


              • #22
                Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

                za skoliozu nemora znatno znaciti da ces nositi aparat ili u tezem slucaj ici na operaciju,mozda je samo blagi oblik i on se moze ispraviti sa vjezbama,savjetujem ti da ne treniras dok ne vidis sto je problem!
                Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                Comment


                • #23
                  Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

                  Evo da se javim evo tek jucer bio na pregledu... dugo je trebalo ali jbga da ne duljim imam skoliozu na desnom ramenu tako nesto sad bi trebo ic na vjezbe 2-3 puta tjedno dok ih ne skuzim pa ih mogu doma radit ali problem je kad moram cekat 2 tjedna do tih vjezbi svi su na godišnjem jos N/c -.- . Sad me zanima ima li ko kakvu preporuku u teretani kaj da radim i kako ... i da samo da jos ovo kazem rekla doktorica da sam krata tj nisam rastezljiv a to nije dobro sad bi se trebo i rastezat jer kaj je da je los sam ak neko ima i za to preporuku nek napisi ili nek da neki link xD Evo to je to od mene i da btw da pace teretana dok imas problema s skolizom... Unapred hvala na odgovorima...

                  Comment

                  Working...
                  X