Announcement

Collapse
No announcement yet.

10 zgibova jednom rukom!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 10 zgibova jednom rukom!!!!

    ne gledas njega sa stajalista bb. On je free climber i to vjerojatno izvrstan. Ima malo kila, puno snage i izdrzljivosti. Njihove noge u vecini slucajeva nisu pretjerano razvijene, zato sto nema potrebe....
    Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

    Comment


    • #17
      Re: 10 zgibova jednom rukom!!!!

      pa naravno, zato i nema smisla da ova tema uopce postoji na ovom forumu...to kao da ja kazem ko moze stavit vise kava na jednu tacnu, to je do ramena

      Comment


      • #18
        Re: 10 zgibova jednom rukom!!!!

        Ma sve je to ok. Samo ovakvim temama je prije mjesto u offtopic-u nego pod Vjezbe...
        Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

        Comment


        • #19
          Re: 10 zgibova jednom rukom!!!!

          Originally posted by Moi
          Samo ovakvim temama je prije mjesto u offtopic-u nego pod Vjezbe...
          word

          Comment


          • #20
            Re: 10 zgibova jednom rukom!!!!

            a kaj se vi pjenite. OAC je totalni skil i neznam nikog osobno tko to može, zato svaka čast. Inače moraš bit sposoban dić na normalnim zgibovima sebe + pola svoje težine 10ak puta za tako nešto.

            Comment


            • #21
              Re: 10 zgibova jednom rukom!!!!

              Ja još ne mogu nijedan napraviti Imamo u teretani spravu na kojoj se mogu raditi zgibovi i dipsevi(za one koji ne mogu dići svoju težinu). Slab sam na tim vježbama za leđa, a leđa su mi baš jako razvijena
              You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

              Comment


              • #22
                Re: 10 zgibova jednom rukom!!!!

                nijedan s jednom rukom il nijedan normalan, tj. s dvije ruke?

                Comment


                • #23
                  Re: 10 zgibova jednom rukom!!!!

                  Nijedan normalan...recimo dok radim na spravi ako ne pazim na kontrolu pokreta dešava mi se kao da mi rame ispada, gadno zaboli deltoid. Igram tenis inače pa sam imao par ozljeda ramena, ne mogu ni military press raditi
                  You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                  Comment


                  • #24
                    Re: 10 zgibova jednom rukom!!!!

                    Kad sam već pročitao sve.. onda ću neš i napisat iako je stari post
                    Meni se to čini ok vježba za biceps i trbuh al nije mi baš primjenjiva u praksi jer je 90% ekipe ni ne može (jednoručni "zgib"). Mislim da je fascinantnije kad frend od 117kg napravi 5 serija na latu s 90 kg desetke i nakon toga 24 pravilna zgiba na prsa i onda 20 serija po 10 ponavljanja zgibova, i opet za kraj zadnja serija do otkaza 22 zgiba! Meni je besmisleno, pogotovo jer traje min 2 i pol sata al je svejedno impresivno!

                    Comment

                    Working...
                    X