Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje vježbe najbolje pogađaju latove (latissimus dorsi)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kako dobiti jake Latissimus dorse

    Originally posted by Amater1992
    Zanima me koje su dobre vjezbe za povecanje hvala unaprijed

    po meni favorit bench i zgibovi... ne obični bench da se razumijemo...da nebi ovi njubovi pitali-kaj nije on za prsa...

    Comment


    • #32
      Re: Kako dobiti jake Latissimus dorse

      Veslanja - osobni favorit - odlična mind muscle veza, zgibovi i t-bar.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #33
        Re: Koje vježbe najbolje pogađaju latove (latissimus dorsi)?

        jel ima netko odgovor, kako smanjiti "debljinu" tj dubinu leđa? -.-" sve mi ode u dubinu, niš u širinu

        Comment


        • #34
          Re: Koje vježbe najbolje pogađaju latove (latissimus dorsi)?

          Originally posted by small
          jel ima netko odgovor, kako smanjiti "debljinu" tj dubinu leđa? -.-" sve mi ode u dubinu, niš u širinu
          Rješenje tvog problema nije u smanjenju debljine leđa, nego u proširenju latova. Vjerovatno je loš koncept treninga leđa. Okini plan treninga za leđa, na forum.
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • #35
            Re: Koje vježbe najbolje pogađaju latove (latissimus dorsi)?

            Originally posted by DrHouse
            Originally posted by small
            jel ima netko odgovor, kako smanjiti "debljinu" tj dubinu leđa? -.-" sve mi ode u dubinu, niš u širinu
            Rješenje tvog problema nije u smanjenju debljine leđa, nego u proširenju latova. Vjerovatno je loš koncept treninga leđa. Okini plan treninga za leđa, na forum.
            eo imaš ovdje pod mojom temom sa slikama viewtopic.php?f=16&t=5869&start=0

            Comment


            • #36
              Re: Koje vježbe najbolje pogađaju latove (latissimus dorsi)?

              Probaj ovako posložiti: veslanje pod 45 stupnjeva, zgibovi, mrtvo i jednoručno veslanje, samo ne povlačiš uteg prema prsima, nego prema struku, laktovi iza leđa. Tako bolje pogodiš latove.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #37
                Re: Koje vježbe najbolje pogađaju latove (latissimus dorsi)?

                VAŽNO: i kod veslanja dvoručnim, uteg vučeš prema struku uz noge, a ne prema prsima. Jer ako si i kod dvoručnog i jednoručnog veslanja vukao uteg prema prsima, onda je smanjen rad latova.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #38
                  Re: Kako dobiti jake Latissimus dorse

                  Originally posted by teretana555
                  po meni favorit bench i zgibovi... ne obični bench da se razumijemo...da nebi ovi njubovi pitali-kaj nije on za prsa...
                  O čemu ti govoriš???
                  Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                  Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Koje vježbe najbolje pogađaju latove (latissimus dorsi)?

                    Vježbe koje najbolje pogađaju latove su one, u kojima se trudiš ramena dovesti što bliže kukovima u pozitivnom dijelu pokreta, a što dalje u negativnom dijelu pokreta. Veslanje u prijetklonu (Yates style), T-bar rows i Lat pulldown (bez lockouta u laktovima) su vježbe kod kojih se to može lijepo postići.
                    Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                    Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                    Comment

                    Working...
                    X