Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cifoza - Treneri u teretanama u Zg!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cifoza - Treneri u teretanama u Zg!

    Pozdrav ekipa!

    Evo ovako... htio bih poceti vjezbati, dovesti se u red... ali imam cifozu i neznam koje vjezbe da izvodim... htio bih se i ispraviti, imam neke osnovne vjezbe za cifozu koje sam skinuo s neta.... e sad, htio bih se savjetovati s nekim od vas, koliko sam skuzio po postovima ima vas koji ste treneri u teretanama... nisam iz Zg, niti ima nitko oko mene tko bi me mogao uputiti u ciljane vjezbe... pa sam mislio, ako je moguce, ovaj cetvrtak dolazim u Zg i dosao bih do nekog tko je voljan da me uputi u vjezbe... evo sam u Isusovim godinama (33.) i stvarno je vec vrijeme da se pokrenem....
    uglavnom, nadam se da ce se netko od vas javiti, dosao bih u teretanu u cetvrtak i ovaj put otvorio usi i zatvorio usta... ma placam clanarinu, znam da znanje ni besplatno.... ili kako god se dogovorimo...

    Decki nadam se da ce se netko od vas javiti... posaljite poruku, pa se dogovorimo...

    Ekipa veliki pozdrav!

  • #2
    Re: Cifoza - Treneri u teretanama u Zg!

    tu imaš sve lijepo napisano u pdf-u, a naj pametnije ti je da se savjetuješ kod liječnika
    pedagoskapraksa.ucoz.com/load/0-0-0-42-20
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #3
      Re: Cifoza - Treneri u teretanama u Zg!

      ej, thanks na odg... upravo to imam! to je to sto sam skinuo s neta... ali htio bih povecat ramena, leda... ugl, htio bih narasti u širinu... i zato me i zanima koje vjezbe mogu,koje trebam raditi, a koje ni slucajno... nasao sam da dosta teretana pomaze, ali imaju vjezbe koje se trebaju izvoditi i one koje ne... i zato bi mi dobro došlo kad bi mi netko rekao e stari radi to i to i to je to... i zato tražim nekog tko je voljan pomoci....

      Comment


      • #4
        Re: Cifoza - Treneri u teretanama u Zg!

        ovdje ima dosta ljudi koji bi ti htjeli pomoći oko razvijanja ledja, ramena, prsa i trušnog zida, ali kod tih vježbi dosta je važno pravilno držanje tj treba imat ravna ledja da bi se pogadjao odredjeni mišić koji želiš raditi inače sve ide na kičmu i to dovodi samo do večih problema
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #5
          Re: Cifoza - Treneri u teretanama u Zg!

          Originally posted by Amstel
          imam cifozu i neznam koje vjezbe da izvodim...
          Bilo bi najbolje da posjetiš fizijatra i posavjetuješ se sa njim.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X