Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trapez: kako ga pogoditi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Trapez: kako ga pogoditi?

    Vucenje do brade i izometrijska kontrakcija ima svrhe, izometrijska kontrakcija i shrugs nema nikakve koristi. U shrugsu jedino je gvozdje bitno, sto je veca tezina s kojom radis to bolje radis. Zasto!? Velika tezina u shrugsima ti smanjuje opseg ( ne setaju ramena zato sto tezina ne da) pokreta tako da dobijes veliko i dobro ciljano opterecenje tamo gde ti treba, na gornjem delu trapeza. Iskreno ja problem kod trapeza nemam, barem ne gornji deo, ali romboideus je poprilicno zaebaniji za ciljanje.
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • #17
      Re: Trapez: kako ga pogoditi?

      Originally posted by skullHeaD
      Vucenje do brade i izometrijska kontrakcija ima svrhe, izometrijska kontrakcija i shrugs nema nikakve koristi. U shrugsu jedino je gvozdje bitno, sto je veca tezina s kojom radis to bolje radis. Zasto!? Velika tezina u shrugsima ti smanjuje opseg ( ne setaju ramena zato sto tezina ne da) pokreta tako da dobijes veliko i dobro ciljano opterecenje tamo gde ti treba, na gornjem delu trapeza.
      ja mislim da si ti malo fulo fudbal.
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #18
        Re: Trapez: kako ga pogoditi?

        ja ovako pogadzam trapez.radim ramena sutra upala trapeza a ramena nista??neznam zbog cega a bas dobro kad radim ramena osjetim ramena a sutra upala trapeza?

        Comment


        • #19
          Re: Trapez: kako ga pogoditi?

          deadlift

          Comment


          • #20
            Re: Trapez: kako ga pogoditi?

            pes
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • #21
              Re: Trapez: kako ga pogoditi?

              Originally posted by skullHeaD
              pes
              fifa rula.
              Chill bro

              Comment


              • #22
                Re: Trapez: kako ga pogoditi?

                svetogrđe
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment

                Working...
                X