Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prednji čučanj: s kojim težinama vježbate i iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Prednji čučanj: s kojim težinama vježbate i iskustva

    Originally posted by Victor
    Puno bolji za kvadriceps od stražnjeg čučnja. Osim toga ne moram stavljati puno kila pa je i rizik od ozljede manji.
    Potpis
    You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

    Comment


    • #17
      Re: Prednji čučanj: s kojim težinama vježbate i iskustva

      Prednji čučanj obožavam radit na kraju treninga za kvadricepse.
      Pošto radim sa manjom kilažom manji je stres na donji dio leđa, a bolje pogađa kvadricepse.

      Comment


      • #18
        Re: Prednji čučanj: s kojim težinama vježbate i iskustva

        Odlicna vjezba, ali zna da bude iritirajuca.

        Comment


        • #19
          Re: Prednji čučanj: s kojim težinama vježbate i iskustva

          da, slazem se i meni je odlicna, ali nikako nemogu šipku namjestit, uvjek mi smeta na ramenima i stvara neugodnu bol
          Dont drink, dont smoke just eat and work

          Comment


          • #20
            Re: Prednji čučanj: s kojim težinama vježbate i iskustva

            Originally posted by dabek777
            uvjek mi smeta na ramenima i stvara neugodnu bol
            Ja sam najgoru upalu ramena ikad dobio od prednjeg čučnja.

            Fora mi je vježba, ali stvarno ne kužim kako ljudi to rokaju a da si ne razvale ramena.

            Comment


            • #21
              Re: Prednji čučanj: s kojim težinama vježbate i iskustva

              moraš višlje staviti kako bi iskljucio rad prednjeg i srednjeg ramena...meni je odlicna vjezba jer bolje pogadja kvadove, ali bas iz razloga sto uspijem iskljuciti ramena, strada vrat, odnosno seriju vrlo često prekinem jer ostanem bez zraka i pocne me sipka gusiti

              a tu je i clean grip front squat kojim se izbjegne i rad ramenom i bol u grkljanu:



              samo sto je meni osobno nezgodno drzati tako ruke
              Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

              Comment


              • #22
                Re: Prednji čučanj: s kojim težinama vježbate i iskustva

                takoder, je i meni nezgodno, probo sam sve varijante i sa prekrizenim rukama, i s rukama ispred tijela, i jos par varijanti al mi nis ne odgovara, ostaje mi samo da tih cca 4x12 ponavljanja stiznem zube malo zesce i izdrzim
                Dont drink, dont smoke just eat and work

                Comment


                • #23
                  prednji cucanj - prelazim preko zamisljene osi prstiju

                  kao sto sam naslov govori imam problema sa cucnjom pa odlucio otvorit novu temu mada ima i previse ostalih...

                  gledao sam kako ovi tip radi
                  http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... ont-squat/

                  samo da napomenem imam 195-197 cm
                  on drzi noge relativno blizu jedna drugoj... ja kad tako stavim noge uvijek mi koljeno prelazi zamisljenu os preko noznih prstiju a da bi ostao u nekoj balansi dam ledja previse napred tako da mislim da tu dosta ledja ostecujem.

                  jedina stvar koju sam probao je staviti noge dosta siroko(stopala su okrenuta prema van) tada mogu napraviti cucanj bez kompromisiranja polozaja ledja.

                  imate li slicna iskustva? sto da radim...tnq
                  Originally posted by Bilderčić
                  Originally posted by Dehydronator
                  sve do grama tjedno je natural
                  gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                  48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                  Comment


                  • #24
                    Re: prednji cucanj - prelazim preko zamisljene osi prstiju

                    Visina je ograničavajući faktor u kontekstu izvođenja čučnja. Obzirom na to, savjetujem ti da se prvotno fokusiraš na stražnji čučanj (drukčija forma pokreta, jel). Stavi neko povišenje pod pete i prilikom realizacije amplitude pokreta čučnja, vizualiziraj situaciju u kojoj sjedaš na wc školjku. Težinu prebaci na stražnji dio stopala, i po tom principu radi par tjedana. Također savjetujem da poboljšaš fleksibilnost ruku, ramenog obruča i listova.
                    Nakon toga kreni na prednji čučanj pa javi kakvo je stanje.
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • #25
                      Re: prednji cucanj - prelazim preko zamisljene osi prstiju

                      imam u gym-u smith spravu...mozda radim na tome dok formu ne savladam..jer cuo sam dosta razlicitih misljenja o tome da se stavlja nesto pod pete.
                      Originally posted by Bilderčić
                      Originally posted by Dehydronator
                      sve do grama tjedno je natural
                      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                      Comment


                      • #26
                        Re: prednji cucanj - prelazim preko zamisljene osi prstiju

                        noge ti moraju biti u sirini ramena i nemoj nist stavljat pod pete jer bus se prevagnul naprijed, radi na smithu
                        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                        Comment

                        Working...
                        X