Announcement

Collapse
No announcement yet.

Noge zaostaju - rad na volumenu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Noge zaostaju - rad na volumenu

    mislim da bi svatko prije nego odluči slijepo pratiti neku tvrdnju nekog vježbača (naravno nino ima pozadinu za svoje znanje) ipak trebao isprobati nešto na svojoj koži.

    ono što se trenutno da zaključit; autor radi čučanj do paralele, noge mu zaostaju. Hm...
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #17
      Re: Noge zaostaju - rad na volumenu

      Originally posted by xpress
      @patrickStar
      zašto radiš samo do paralele
      Uglavnom zbog ovoga:
      Originally posted by Archiv3r
      da se nadovezem na cucanj

      Originally posted by Nin0
      Ako čučanj koristiš kao vježbu za jačanje gluteusa, a na štetu razvoja kvadricepsa, onda radi kako si i do sad radio.
      Ako bi ipak želio razviti kvadricepse, onda idi pliće (otprilike do paralele).
      + nakon paralele počnem gubiti formu i pate donja leđa. Ali prvenstveno sam htio smanjiti aktivaciju lože, budući da nju radim u poseban dan. Probat će neko vrijeme, pa ako ne budem zadovoljan, lagano promjenim sistem.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #18
        Re: Noge zaostaju - rad na volumenu

        Originally posted by Mir7a
        mislim da bi svatko prije nego odluči slijepo pratiti neku tvrdnju nekog vježbača (naravno nino ima pozadinu za svoje znanje) ipak trebao isprobati nešto na svojoj koži.

        ono što se trenutno da zaključit; autor radi čučanj do paralele, noge mu zaostaju. Hm...
        U pravu si za prvi dio, ali ovo nisu trening i podjela koje radim već zadnjih godinu dana pa da su upravo oni doveli do slabijih nogu i onda da ih se još slijepo držim, već sam ih uveo prošli tjedan i svakako ću im dati šansu prije nego ih odbacim, a svi vaši savjeti su dobrodošli i uzimam ih u obzir.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #19
          Re: Noge zaostaju - rad na volumenu

          @patrik
          Long femur sqat variation
          ( sipku vise nazad na trapez)
          ledja ti pate zato sto ti je teg suvise napred u dmt tako da te vuce napred a kompenzujes erektorima , teg mora da se krece PRAVOLINIJSKI, dok kod ljudi sa duzim femurom ako ne obrate paznju ispadne sranje! Rock solid, rock botom, posle nekog vremena dodje sve na svoje mesto. Nema tu filozofije, to je samo gvozdje.
          DR. Lonnie Lowery

          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

          Comment


          • #20
            Re: Noge zaostaju - rad na volumenu

            Originally posted by skullHeaD
            @patrik
            Long femur sqat variation
            ( sipku vise nazad na trapez)
            ledja ti pate zato sto ti je teg suvise napred u dmt tako da te vuce napred a kompenzujes erektorima , teg mora da se krece PRAVOLINIJSKI, dok kod ljudi sa duzim femurom ako ne obrate paznju ispadne sranje! Rock solid, rock botom, posle nekog vremena dodje sve na svoje mesto. Nema tu filozofije, to je samo gvozdje.
            Thnx! Pogotovo za "long femur", malo sam progooglao i sada mi je puno jasnije zašto štekam sa klasičnim čučnjevima i iskoracima, a Jefferson varijante jednog i drugog, kao i hack squat su mi predobre vježbe u kojima osjetim NOGE, a ne leđa.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #21
              Re: Noge zaostaju - rad na volumenu

              a sta je s listovima???jel netko od vas imao slabe listove(al bas slabe) i da su mu sada ok ? il je za listove ona: il ih imas ili nemas probao sam svakakvih sranja oko njih,dopizdili su mi,a s ostatkom i nemam problema

              Comment


              • #22
                Re: Noge zaostaju - rad na volumenu

                Originally posted by ibro10
                a sta je s listovima???jel netko od vas imao slabe listove(al bas slabe) i da su mu sada ok ? il je za listove ona: il ih imas ili nemas probao sam svakakvih sranja oko njih,dopizdili su mi,a s ostatkom i nemam problema
                to.
                Chill bro

                Comment

                Working...
                X