Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Leptir" šta nije to odlična vježba za prsa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: leptir

    Originally posted by Marijan
    pa peck deck je meni supač stvar; naravno glupavo je uopće na nju misliti kao glavno oruđe u gradnji mase sisa, ali za razvoj mind muscle veze (što onda vodi i boljem benčanju, dipsanju etc.,) neznam za vas, al meni je dobivanje osjećaja u prsima tijekom benčanja bilo gotovo nemoguće u prvih par mjeseci bildanja, a ako nešto može pomoć u tome, to su sigurno pd i crosover. pa zašto ne ;D

    Pa disi Marijane, nema te nešto u zadnje vrijeme..

    Comment


    • #17
      Re: leptir

      Originally posted by filip1990
      Originally posted by Moi
      Ne spominje se zato sto je to jednostavna vjezba, ne ukljucuje puno zglobova i odlicna je za pocetnike, da razviju snagu te da bi mogli krenuti na kompleksnije vjezbe...
      potpuno se slazem.iako meni trener kaze kako je ona isto dobra za radit jer pogada razvija crtu izmedu prsa...
      Šta ti vrijedi crta ako nema ništa sa strana ni nemožeš imat crtu nego malu crticu

      Comment


      • #18
        Re: leptir

        Originally posted by pileća_prsa
        Originally posted by filip1990
        Originally posted by Moi
        Ne spominje se zato sto je to jednostavna vjezba, ne ukljucuje puno zglobova i odlicna je za pocetnike, da razviju snagu te da bi mogli krenuti na kompleksnije vjezbe...
        potpuno se slazem.iako meni trener kaze kako je ona isto dobra za radit jer pogada razvija crtu izmedu prsa...
        Šta ti vrijedi crta ako nema ništa sa strana ni nemožeš imat crtu nego malu crticu
        pa nečeš radit samo tu vježbu...

        znači koncentracijski pregib isto ne valja jer je to vježba oblikvanja???
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #19
          Re: leptir

          Originally posted by pileća_prsa
          Originally posted by Marijan
          pa peck deck je meni supač stvar; naravno glupavo je uopće na nju misliti kao glavno oruđe u gradnji mase sisa, ali za razvoj mind muscle veze (što onda vodi i boljem benčanju, dipsanju etc.,) neznam za vas, al meni je dobivanje osjećaja u prsima tijekom benčanja bilo gotovo nemoguće u prvih par mjeseci bildanja, a ako nešto može pomoć u tome, to su sigurno pd i crosover. pa zašto ne ;D

          Pa disi Marijane, nema te nešto u zadnje vrijeme..
          ev me namoru, nemam baš pristup netu pa se krpam tu i tamo.

          inače vi koji mislite da se može izolirat unutarnji dio prsa pitajte se jeste li ikada vidjeli čovjeka sa razvijenim unutarnjim a nerazvijenim vanjskim djelom sise.

          Comment


          • #20
            Re: leptir

            [quote=pileća_prsa]
            Originally posted by kelly
            Originally posted by "pileća_prsa":3tefo07m
            Ne radim nikakvi leptir, to je više za definiciju, radim bučicama, više je macho
            Ljepota i uspjeh BB-a je u raznovrsnim vježbama, ne možeš stalno iste vježba raditi, a leptir je i meni odlična vježba.


            Je, za onoga koji je izgradio hrpu mišićne mase a ne i za početnika kojemu je bolje vježbati slobodnimm utezima da je više mišićnih skupina uključeno.
            Čak ni Colemana nisam vidio da radi peck dreck neko potisak bučicama, a ne neki tamo žgoljo koji se preserava po spravama umjesto da se primi utega.[/quote:3tefo07m]
            Meni su prsa najbolja mišićna grupa i ovu vježbu radim od svojih početaka.
            Glupa je ta tvoja teorija. Peck deck napravim kao zadnju vježbu u treningu prsiju nakon npr. bencha, kosog sa bučicama i eventualno kontrakosog.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #21
              Re: leptir

              [quote=pileća_prsa]
              Originally posted by rocksoul
              Originally posted by "pileća_prsa":21pgbj5c
              Ne radim nikakvi leptir, to je više za definiciju, radim bučicama, više je macho

              Jesi ti onaj žgoljo pod slike članova..
              Samo ti i dalje radi pek drek pa češ daleko dogurati..[/quote:21pgbj5c]
              Pa šta se rugaš sa momkom???
              Nisu ni tvoja prsa bajna!!!!!!
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #22
                Re: leptir

                Originally posted by Marijan
                Originally posted by pileća_prsa
                Originally posted by Marijan
                pa peck deck je meni supač stvar; naravno glupavo je uopće na nju misliti kao glavno oruđe u gradnji mase sisa, ali za razvoj mind muscle veze (što onda vodi i boljem benčanju, dipsanju etc.,) neznam za vas, al meni je dobivanje osjećaja u prsima tijekom benčanja bilo gotovo nemoguće u prvih par mjeseci bildanja, a ako nešto može pomoć u tome, to su sigurno pd i crosover. pa zašto ne ;D

                Pa disi Marijane, nema te nešto u zadnje vrijeme..
                ev me namoru, nemam baš pristup netu pa se krpam tu i tamo.

                inače vi koji mislite da se može izolirat unutarnji dio prsa pitajte se jeste li ikada vidjeli čovjeka sa razvijenim unutarnjim a nerazvijenim vanjskim djelom sise.

                Točno kažeš Marijane ovo za prsa.

                Kako je na moru , jel dobra voda za kupanje. Možda se i ja zaletim u 8 mj...
                Ajde pozdrav i uživaj.

                Comment

                Working...
                X