Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbe za gornji dio prsa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Vježbe za gornji dio prsa

    Originally posted by Šimun
    evo ako te ista tjesi, meni su tek sad nakon 8 mjeseci treninga pocela rast prsa...
    Si kupio novi grudnjak

    Moj savjet za prsa je svakako ful koncentracija na mind-muscle vezu.Po meni možda i najteža grupa za izolirat,pogotovo ak imaš jake ruke,ramena ili oboje.Za gornji dio prsa probaj raditi kontrakcije al samo u doljnjem dijelu pokreta,znači nemoj pružati ruke skorz do kraja i zaključavat laktove.

    Comment


    • #77
      Re: Vježbe za gornji dio prsa

      Originally posted by Vladebisi
      Moj savjet za prsa je svakako ful koncentracija na mind-muscle vezu.Po meni možda i najteža grupa za izolirat,pogotovo ak imaš jake ruke,ramena ili oboje.
      Tu imam i ja problem, skužio sam da mi ruke i ramena rastu puno brže od prsa (a i po prirodi imam ruke ko drvosječa).
      Imam za sada samo neke bučice od 10 kg, ali za prsa to mi je ko da dižem perje.
      Da li bi uspio taj minus nekako kompenzirat sa sklekovima, ali da opizdim nekih 20-30 kg utega na leđa i da ih vježbam dva pute tjedno, umjesto samo jednom?
      FORTES FORTUNA ADIUVAT.

      Comment


      • #78
        Re: Vježbe za gornji dio prsa

        ja imam dominatna prsa s obzirom na moje tijelo.. mislim da je to zbog 7godina 3x tjedno vježbanja isključivo sklekova.. tak da mislim - sklekovi pomažu!
        http://www.martinturk.com
        Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

        Comment


        • #79
          Re: Vježbe za gornji dio prsa

          sklekovi sa izdignutim nogama, meni su znacajno popravili taj problem sto ti imas kao i izraženiji donji dio prsa... radim ih svaki dan kod kuće bez obzira na to sto taj dan radim u teretani. 5 serija po 13 ponavljanja, nemogu više pošto imam 105 kg, ako možeš više udri i više...
          http://www.bodybuilding.com/exercise...-feet-elevated

          Comment


          • #80
            Re: Vježbe za gornji dio prsa

            Kosi bench
            Kosi bench bučicama
            Koso razvlačenje
            Sklekovi - noge na povišenom
            vrijeme i strpljenje
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #81
              bench press za gornji dio prsa

              cuo sam za jednu vjezbu,dakle izvodi se na ravnoj klupi i šipka se spusta
              na vrat ili kljucnu kost, šake su udaljene 20-25cm.
              Ta bi vjezba trebala uticat na dio tik ispod kljucne kosti
              danas sam je radio ali nisam skoro nista osjetO
              pa ako neko ima da zna kako se pravilno izvodi zamolio bih da opiše vježbu

              Comment


              • #82
                Re: bench press za gornji dio prsa

                Uhvati sipku malo sire od ramena,spustaj je na kljucne kosti ili vrat.
                Radi kontrolirano i polako.
                Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                Comment


                • #83
                  Re: bench press za gornji dio prsa

                  Originally posted by kordafication
                  cuo sam za jednu vjezbu,dakle izvodi se na ravnoj klupi i šipka se spusta
                  na vrat ili kljucnu kost, šake su udaljene 20-25cm.
                  Ta bi vjezba trebala uticat na dio tik ispod kljucne kosti
                  danas sam je radio ali nisam skoro nista osjetO
                  pa ako neko ima da zna kako se pravilno izvodi zamolio bih da opiše vježbu
                  http://www.exrx.net/WeightExercises/Pec ... Press.html
                  Na ovo si mislio jel?

                  Comment


                  • #84
                    Re: bench press za gornji dio prsa

                    da hvala vam
                    zbunilo me to samo sto sam cuo da treba drzat ruke 20cm udaljene
                    pa nisam nista osjetio

                    Comment


                    • #85
                      Re: bench press za gornji dio prsa

                      Al ja ti nebi tu vježbu preporučio za gornji dio prsa,kosi bench bučicama i koso razvlačenje i nema greške,ak nakon nekog vremena ne vidiš napredak probaj to kombinirat u superserijama,mora raditi i naravno-MIND-MUSCLE veza,znači ak te od benčanja bole ramena i ruke a ne prsa,nekaj krivo radiš odnosno smanji težinu,koncentriraj se na pokret,full range motion,izbaci malo prsa van dok radiš,...itd

                      Comment


                      • #86
                        Re: bench press za gornji dio prsa

                        Originally posted by Vladebisi
                        Al ja ti nebi tu vježbu preporučio za gornji dio prsa,kosi bench bučicama i koso razvlačenje i nema greške,ak nakon nekog vremena ne vidiš napredak probaj to kombinirat u superserijama,mora raditi i naravno-MIND-MUSCLE veza,znači ak te od benčanja bole ramena i ruke a ne prsa,nekaj krivo radiš odnosno smanji težinu,koncentriraj se na pokret,full range motion,izbaci malo prsa van dok radiš,...itd
                        txx
                        inače vec neko vrijeme pokusavam da poboljsam odnos gornjeg djela prsa i dojnjeg...
                        kombiniram svasta ,trudim se sto prije da to ispravim

                        Comment


                        • #87
                          Re: Sklekovi

                          Originally posted by Marijan
                          nemožeš povećati visinu.
                          Pa čuo sam da postoje razne hormonske tablete namjenjene tome jel ? pa cak i nekakve injekcije samo kaj su one jako skupo,a posto sam ja visok 1.75 sumnjam da bi mi ih dali jer ta visina nije kategorija tkz patuljastog rasta kad to daju ljudima jel...

                          Ma neko kaze "velik si onolko kolko se osjecas velikim" ma to nije točno,ajde to reci curama...evo citaj malo ove linkve dolje pa ces vidjeti...znas sta sam reko,mozda jesam 1.75,ali kad se ja raz***** onda me ni godzila ne moze zaustaviti,ako ja uzmem PPK 7.62,pa ima da pokokam sve te babetine na cesti ...

                          http://www.croportal.net/forum/zenski-k ... stranica4/

                          http://www.forum.hr/showthread.php?t=430695

                          http://www.forum.hr/showthread.php?t=242083

                          http://www.tportal.hr/lifestyle/obitelj ... -vise.html

                          Puna mi je kapa vise tog podcjenjivanja nekog samo sto je visi...to sto je neko visi od mene npr 20 cm ne znaci da je jaci od mene i da me moze razbiti...a to je od prilike filozofija većine ljudi pogotovo zena uvijek vele ne "joj gle kak je velik i jak"

                          a ti ak si mali npr ko ja ,175 i imas 17 godina,pa makar imao 90 kila lijepih misica i makar znao borilacke vjestine niko ti to nece reci,cista psihologija...nazalost vecina to sazna tek kad dode u sukob sa nekim malim zajebanim tipom i onda dobije po nosu jer ga je podcijenio...

                          al zene su danas kurvetine,to je najveci problem,a ne visoki tipovi...

                          Ali da su visoki ljudi u prednostu u svemu to je cinjenica,ajde uzmimo samu fraz "bodybuilding" ,teretana sta god...covjek od 1.75-80 ili nizi,ne moze nikako,ali nikako na sebe nabaciti tolko kila misica kolko neko od 1.95,185,190 itd...doslovno nema sanse....recimo ja sam aktivan sportas,mogu rec da sam jak za svoje godine,imam 75 kila,al sam jak na svoju visinu od 1.75,dobro sam graden,cvrst sam...a recimo moj frend,on nis ne trenira,bas nis,pusi pije mogao bi ga bacit na zemlju za 2 sekunde,ali ima 95 kila a visok je 1.90 KUZIS ?? u tome je fora,a nije nista pretjerano napunjen,onak normalan covjek,niti mrsav niti jak...

                          a ti ako sa 1.75 na sebe uspijes nabaciti 90 kila,kak ce to izgledat ? pa izgledat ces debelo,bit ces spor i trom...doslovno smijesno bi izgledao...a meni koji se bavi šprintom u atletici i svakvom vrstom trcanja i koji hoce biti specijalac nikako ne moze pasati 90 kila na visinu 1.75...i onda ga jebi ga...

                          Ma di se god okrenem visoki su ljudi uspiješniji uvijek...prije se pričalo "ne bre biti pilot ak je visok"

                          hehe ,pogledajte danas pilote,danas je obrnuto,nema onih od 1.75 i manje,danas su svi vec 1.85-1.90...

                          prema tome,napravit cu sve samo da se povecam,samo mi recite kaj ima na trzistu a da je ucinkovito i da ne steti ?

                          Comment


                          • #88
                            Re: Sklekovi

                            Ma dajte pa to su gluposti...Kakva visina, pa niste košarkaši da vam to igra ulogu toliko!
                            Ljudi si međusobno svide u početku fizički a več poslije par dana psiha prevladava! Uostalom zašto se ovdje raspravlja o visini kad je tema sklekovi
                            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                            Comment


                            • #89
                              Re: Sklekovi

                              Pa ono kad je vec to pocelo,samo da nedovezem ,a topic iovak nije bas aktivan pa da ne otvaramo drugi,nego to sam onak usput htel reci kaj me jako zivcira...nije bas lijepo kad prođeš pokraj neke cure koja ti se jako sviđa,a ona te ni ne primjeti ili te ni nece primjetit makar bio lijep ne znam kolko i kolko god dobar sportas bio i makat imao 90 kila misica,nece te gledat radi visine kuzis...uvijek je lakse biti visoka cura,visoki decki i niska cura,nego niski decko...jer svi ovi gore mogu birat i snaci se,ali niski decko uvijek teze...kad danas cak i nize cure vole vise visoke nego one visoke cure kuzis...a po svoj logici ja bi trebal imati curu od 1.60 ,a to opet necu,jer zamisli to ti je opet nova loza patuljaka kuzis...dobis klince i oni budu mali ne...jos manji nego ti...ili da imam curu moje visine znaci 1.74-75 ali pod uvjetom da ne nosi cizme ili bilo kaj sa visokom potpeticom,a to nije demokracija ne...koja ce te cura htjeti kad bi ti njoj nesto uvjetovao kuzis ono...
                              Ma puna mi kita više i sklekova...sve to radim vec dugo ,a kaj mi na kraju sve to znaci kad ionak s tim nikad necu moci biti ozbiljan igrač da se vidi kad idem na cesti da vele frendovi "gle ,ovaj tip je jak,nema kaj" ...pa ako nisam vec visok,da sam bar Filipovic ne...al kolko god radil u teretani opet ne mogu biti tezak kao neko od 1.90 makar taj nis ne trenira,zato kaj je on jednostavno prirodno takav....visok,krupnije gradeni i jbg ga...osim onih od 1.95 i 70 kila...ali takvi su rijetki...vecinom svako ko je visok najmanje 1.90 ima jedno 90 ili više kila...makar nis ne trenirao,a ja treniram ko isus krist,idem u teretanu i sve i opet ne mogu imat vise od *****ih 75 kila...PA NEK SVE IDE da ne velim kud jer necu biti prost....kad meni pukne film i uzmem gun,onda ce vidjet kolko velik mogu biti majke mu....

                              Kaj da ja u zivotu radim da budem velik ako sam vec nizak ? kaj da budem komandant tenkovskog bataljona ? nuklearne podmornice ?? pa cak su i oni visoki danas...a podmornicu u HR mozes zaboraviti,iako mi je to nekad bio san...

                              U ovoj zemlji cak ni dijelima ne mozes biti velik...barem ne u podrucju koje ja volim,a to je policija,vojska,oruzje ....pa specijalci su svi visoki danas...sve je to najmanje 1.85...vecinom su u grupi samo 1-2 ko ja....i to su oni koji bas upadaju kroz prozore ili tak nes...

                              Mene je visina s****** zbog više toga...npr i samim tim kaj sam atleticar i sprinter to mi je smetalo,jer da sam u nozi duzi 5 cm da sam visok ajmo rec jedno 1.75-85 cm i da sam imam eksplozivnost kakvu imam sad,ja ti kazem da bi bio *****o opasan sprinter,a ovak mi je rekord na 100m na digitalnom mjerenju 11:38-40 i ne mogu se maknut s toga...

                              Kaj bus god rekel,koji god sport uzel visina ti je nesto najbolje sto ti moze dati priroda,osim za gimnasticare,a oni su sasvim druga prica...ak nis drugo oni su face jbg ga...

                              a ja sam sada nitko i ništa...običan mali atleticar amater u srednjoj skoli od 1.75 i 75 kila...kojeg ni jedna pičketina na cesti ne zeli pogledati iako nije ruzan samo zato kaj nije visok,pa puna mi je kurcina svih vise...ne mogu vjerovati da u 2010-etoj godini u 21 stoljecu ne postoji rijesenje za tu visinu...pa mora postojati nesto,neka terapija,tablete bilo kaj...

                              Comment


                              • #90
                                Re: Sklekovi

                                a i realno gledano mozes se postaviti na trepavice ali sa takvom visinom ni ne mozes imati ozbiljna i siroka ramena da si bog,jos ako nisi prirodno atletske grade,a ja nisam,ja san normalne onda ga jebi ga...ja sam onak tvrd tip,za svoju visinu dosta jak,ali imam uska ramena jbg ga...nemam mrsava i slaba ramena,ali nisu siroka...i onda kad ja stanem pokraj nekog od 1.90-95 izgledam smijesno makar je taj tip štreber sa cvikerima i nekim *****skim stilom,on je veća faca od mene,izgleda jaće kak god je mozda slabiji...i kak god bi ja zdigel na benču 90 kil,a on mozda ne bi ni 50...TO JE TA FORA....

                                Comment

                                Working...
                                X