Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbe za gornji dio prsa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježbe za gornji dio prsa

    Zanima me koja je najunčikovitija vježba za gornji dio prsa, jer klasičan sklek više pogađa samo donji dio!?

    dali je stvar kako ruke drzat siroko ili uže od ramena il sam noge na stolicu i pumpaj?

  • #2
    Re: Sklekovi

    Originally posted by darac
    Zanima me koja je najunčikovitija vježba za gornji dio prsa, jer klasičan sklek više pogađa samo donji dio!?

    dali je stvar kako ruke drzat siroko ili uže od ramena il sam noge na stolicu i pumpaj?

    Da si čitao portal kako smo ti rekli pronašao bi ovo

    http://www.building-body.com/Prikaz_...simetrije.html

    i tu ti lijepo piše bench kosi - gornji dio prsa, bench kontrakosi - donji dio prsa itd...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Sklekovi

      da al premda neam klupicu, osuđen sam na sklekove sam, pa me znaci zanima kako do gornjeg dijela?

      Comment


      • #4
        Re: Sklekovi

        Digni noge na poviseno, ako imas par bucic ili nesto sto bi ti moglo simulirati razboj, upotrjebi to sa povisenim nogama, vjezbe izvodi polagano i kick ass...

        edit: ako su ti ruke usko, drzi laktove uz tjelo, tako pogadjas vise triceps, ako su ruke i laktovi siroko, pogadjas vise prsa.

        Comment


        • #5
          Re: Sklekovi

          oke..

          Comment


          • #6
            Re: Sklekovi

            Originally posted by darac
            da al premda neam klupicu, osuđen sam na sklekove sam, pa me znaci zanima kako do gornjeg dijela?
            Vremenom ćeš moći raditi sve više sklekova pa bi bilo dobro da nabaviš neki ruksak koji ćeš polako puniti sa opterećenjem tako da nikad ne možeš napraviti više od 12-15 sklekova, ili si stavi uteg-ploču na leđa ili vreću pijeska isl.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Sklekovi

              citao sam negdje da je bolje ruke stavit na nekakvu loptu, a ne noge na više kao na stolicu....

              Comment


              • #8
                Re: Sklekovi

                Da?
                A zasto je to bolje?

                Comment


                • #9
                  Re: Sklekovi

                  pa....zato što je to lopta, očito!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Sklekovi

                    Originally posted by luky91
                    citao sam negdje da je bolje ruke stavit na nekakvu loptu, a ne noge na više kao na stolicu....
                    Sklekovi se mogu raditi na više načina, uži hvat, širi hvat, noge povišene, ruke na lopti, na jednoj ruci itd. Svaki način ima svoju svrhu i zato se ne može reći da je bolje ruke staviti na loptu.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Sklekovi

                      dada.....slažem se u potpunosti nego eto.....procito pa....
                      :

                      Comment


                      • #12
                        Re: Sklekovi

                        VIDIM DA JE NETKO NAPRAVIO TEMU SKLEKOVI IMAM JEDNO PITANJE

                        ruski sklekovi


                        Dali ih itko može napraviti??? Mnogi se žale kako su pre teški...
                        Ako da <<Koliko je sigurno da su dobri za raditi i koje djelove tjela najviše obuhvača???>>
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Sklekovi

                          Ako mislimo na isto, pogadjaju ramena, i da, dobri su dok ne dosegnes snagu preko tjelesne tezine...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Sklekovi

                            koja je tehnika u izvođenju ruskih sklekova? prvi put cujem za to..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Sklekovi

                              Originally posted by _Sphinx_
                              koja je tehnika u izvođenju ruskih sklekova? prvi put cujem za to..
                              Evo ga prijatelju... Negdje na 25-oj sekundi počinje radit ruske sklekove!!! Iako nisu full pravilni jer se prvo diže stražnjim djelom tjela pa tek onda prednjim...Vježba se izvodi tako da cijeli trup dižeš odjednom...
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment

                              Working...
                              X