Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rebra i kosti na prsima - udubljenje i spuštenost - vježbe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rebra i kosti na prsima - udubljenje i spuštenost - vježbe?

    Pozz svima , rego sam se na forumu jer bildam pomalo a i imam problema

    Pa da krenem od pocetka

    Jedna strana tijela mi je da tako kazem malo fucked up , imam udubljenje na prsima "rupu na prsima" i rebra su mi spustenija nego na drugoj str

    Tu di mi je rupa na prsima , da kazem kako ja vidim , kosti su mi savinute i zato to tako i izgleda ali kad se napuhnem onda to izgleda dobro osim na donjem djelu , kosti se isprave i to izgleda dobro

    radim uski bench da bi ispravio to donekle i svaki put kad gurnem gore ,
    osjetim krckanje u tom djelu prsa , radim vjezbe disanja i trbusnjake ponekad ali ne izgledaju dobro jer su mi rebra spustena i da jos kazem

    Kad igram nogomet , tesko dolazim do zraka , u tom djelu osjetim bol i tu dole di se spajaju prsa i rebra i jbt nemogu igrat zbog toga


    Pa bi vas sad molio da mi kazete sta da napravim? Dali ima neka vjezba s kojom mogu podignut rebra i te kosti na prsima jer je to uzasno za vidit a i boli



    Hvala unaprijed na svim odg

  • #2
    Jesi li išao liječniku?Koja je dijagnoza i najvažnije koja je njegova preporuka?

    Comment


    • #3
      Originally posted by SlySter
      Jesi li išao liječniku?Koja je dijagnoza i najvažnije koja je njegova preporuka?
      iso sam i reko je da se to može ispraviti jer jos ima vremena , preporucio mi je plivanje ali jbg , nevolim to i samo zbog tog neidem ni na bazen , radio sam neke vjezbe koje mi je dao znaci pres bench i vjezbe disanja i ko sta sam reko ispravio se dio ali u sredini je ostalo "udubljeno" , sliku cu stavit poslije jer trenutno nemam od kud

      Comment


      • #4
        Več kad vježbaš onda vježbaj cijelo tijelo tako da se proporcionalno razvijaš a što se prsa tiće sam bench press ti neče baš cjelovito pomoči jer mišić najpotpunije i najbolje raste ako ga se radi sa više različitih vježbi i iz više kutova.
        Baci pogled za početak na ovaj program
        http://www.building-body.com/forum/view ... ight=#1001
        I pogledaj par tehnika disanja i načina vježbanja koja šire i modificiraju prsni koš a spominju se u ovom članku.Nisam siguran da li bi ti ovo moglo pomoči ali pogledaj.
        http://www.t-nation.com/free_online_art ... iction&cr=

        Comment


        • #5
          imaš kakti "pileća prsa". Ta "rupa" će te, nažalost, zauvijek pratiti, no dobra vijest je da se skoro uopće neće vidjeti ukoliko nabacuješ mesa na ta prsa. Znači malo informiranja i trk u teretanu

          Comment


          • #6
            Ak je bezopasno kao to s pilečim prsima onda možeš ovaj problem jako uspješno zamaskirati.
            Ono što mene muči su ti zvukovi krckanja i bol koja se javlja ali ako liječnik kaže da je u redu nema razloga za brigu.

            Comment


            • #7
              ako želiš imat tijelo seksi pumpaj, pumpaj. moraš puno proteina jesti, pumpaj, pumpaj.
              No pain,no gain!

              Comment


              • #8
                Re: Rebra i kosti na prsima - udubljenje i spuštenost - vježbe?

                Ja isto imam problem s prsima!...prsa su mi kao da ih je neki stisnuo sastrane uska su jako i ispada kao da ispršen hodam meni se poravna kada lezim na trbuhu ali je problem sto ne ostane stalno tako nego se vrati za 1h !

                Meni možda može pomoći bench jer kad lezim na leđima uvijek prsa dođu u normalan oblik i osijetim kako mi se vraca kad radim pojedine viježbe za prsne mišile,

                Comment

                Working...
                X