Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

    Pošto mi se prsa slabije razvijaju od ruku htio bih se malo više posvetiti njima. Pa bih trebao malo pomoći, ako bi mi netko ukratko mogao reći nekakav program kojim i bih mogao postići neke rezultate

  • #2
    Re: Prsa

    hiljade sklekova...

    Comment


    • #3
      Re: Prsa

      Korisne informacije:
      viewtopic.php?f=66&t=5429
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

        hvala

        Comment


        • #5
          Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

          obični,kosi,kontrakosi bench...sveto trojstvo
          nema bildanja do 9 miseca

          Comment


          • #6
            Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

            kako si rekao, grudi su ti problem, pokusaj bench press kontrakosi, obični press bučicama na kotra kosoj klupi i razvlačenje na kontrakosoj klupi za jedan trening(donji dio grudi), usput da ti kažem većina profi bodybuildera smatra da kontrakosi bench najbolje pogađa grudi u poređenju sa ostalim(kosi i ravni) s obzirom da je smanjen udio prednjeg deltoida radi kosine i tricepa. pozdravvv

            Comment


            • #7
              Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

              Originally posted by kingston View Post
              kako si rekao, grudi su ti problem, pokusaj bench press kontrakosi, obični press bučicama na kotra kosoj klupi i razvlačenje na kontrakosoj klupi za jedan trening(donji dio grudi), usput da ti kažem većina profi bodybuildera smatra da kontrakosi bench najbolje pogađa grudi u poređenju sa ostalim(kosi i ravni) s obzirom da je smanjen udio prednjeg deltoida radi kosine i tricepa. pozdravvv
              Onak, razlika između običnog ravnog benča i bilo koje druge varijante horizontalnog potiska šipkom je mizerna. Sve je to isti pokret i isti mišići sudjeluju, a hoćeš ti više pogodit prsa, prednje rame il triceps, prvenstveno ovisi o građi tijela i dominaciji određenih mišića u pokretu. Ako imaš ogromno prednje rame i dominantan triceps nema te verzije potiska šipkom koja će ti izolirat prsa. Zato je najbolje supersetirat neku običnu izolaciju za prsa u visokom broju ponavljanja i jednu varijantu horizontalnog potiska u low rep rangeu.
              Chill bro

              Comment


              • #8
                Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

                Da imaš rame i triceps ko hebeni texas, ako se ti razvlačiš izmedju serija bilo koje vežbe za grudi,( a da nije neko razvlačenje ) to ima da odvališ pa makar se zemlja otvorila. I ne postoji potreba za ravnim benčem, sve završavaju kosi, kontrakosi.
                DR. Lonnie Lowery

                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                Comment


                • #9
                  Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

                  Doktor Soner ti je sve rekao

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

                    Tko god ima problema sa razvitkom prsa uz benchanje, svakako neka isproba gironda dipse.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

                      dipsi, dipsi i samo dipsi!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

                        Ravni bench pogadja srednji i donji dio prsa, a kosi bench gornji.
                        Ima li neka vjezba koja pogadja cijela prsa, a ne samo jedan dio?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

                          Originally posted by Skakac View Post
                          Ravni bench pogadja srednji i donji dio prsa, a kosi bench gornji.
                          Ima li neka vjezba koja pogadja cijela prsa, a ne samo jedan dio?
                          gironda dips.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

                            svaka vjezba pogadja cijela prsa,samo je mozda lagani naglasak na odredjenim dijelovia i.e. kod kosog na gornji dio..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prsa mi se slabije htio bih se malo više posvetiti njima...?

                              Pa općenito su to "gornja, donja" zapravo sitne nijanse. A sve ovisi o tome u kojem položaju su ruke kod potiska. I gironda dips po meni pogađa najviše donji dio prsa s obzirom da se potisak radi prema dolje.
                              Originally posted by magarac
                              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                              dzaba mu sve

                              Comment

                              Working...
                              X