Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

    ovako...kad radim biceps pregib sa EZ nema šanse da odradim 5 ponavljanja :S dok moj,malo slabiji pajdo, radi normalno 3 serije po 7-10 ponavljanja. Ja mogu maksimum 3 i onda ko da mi nestane snage u rukama moram zanosit i zabacivat(cheatat) neviđeno da bi podigo uteg,dok bučice dižem teže od njega....ako znate kakav savjet,pomagajte hvala

  • #2
    Re: pomoć oko bic-pregiba

    Smanji tezinu,logicno.. i zar nije pajdo jaci od tebe onda?
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #3
      Re: Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

      ma radim s najmanjom težinom....al mi nije jasno kako tako brzo opadne snaga...a sa težim bučicama radim normalno.... edit: nije (znam da kilaža nema veze sa snagom al on ima deset kila manje od mene pa onda bi moglo imat veze )

      Comment


      • #4
        Re: Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

        Jel ti biceps bude napumpan krvlju dok ti se to desi? To može biti uzrok
        Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

        Comment


        • #5
          Re: Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

          hm...pa samo nekad...ne dobijem uvijek pump...inače pregib radim stojeći i kad vidim da ne mogu,sjednem na scotta al mi previše ograniči pokret pa mi se napinju tetive....a možda jednostavno vježba nije za mene (napomenuo sam i prije da sam krakat da to možad nema veze sa brzim umaranjem) hvala Tomi na trudu

          Comment


          • #6
            Re: Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

            Originally posted by FrenkZejn
            hm...pa samo nekad...ne dobijem uvijek pump...inače pregib radim stojeći i kad vidim da ne mogu,sjednem na scotta al mi previše ograniči pokret pa mi se napinju tetive....a možda jednostavno vježba nije za mene (napomenuo sam i prije da sam krakat da to možad nema veze sa brzim umaranjem) hvala Tomi na trudu
            Može biti problem u dugim rukama,jer obaviš puno više rada pa se ruke umore prije.
            Probaj ubacit i ovu vjezbu medu ostalim jer je skracen opseg pokreta,s time ces moc vise kila dizat: http://www.youtube.com/watch?v=-z38ZCwVsv8
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #7
              Re: Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

              ok fala

              Comment


              • #8
                Re: Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

                Pa nemoj raditi pregib EZ šipkom i pregib bućicama u istom treningu...to je varijacija jedne te iste vježbe. Time izmoriš biceps na isti način i normalno da nemaš snage nastaviti dalje kad bukvalno opet radiš skoro jednu te istu vježbu. 1 tjedan radi EZ šipku, a drugi tjedan bućicama(stojeći ili sjedeći), ubaci još hammer pregib, Scottovu klupu, preacher's curl...neka ti vježbe budu raznolike i na različite načine pogađaju mišić
                You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

                  Originally posted by Tomi
                  Originally posted by FrenkZejn
                  hm...pa samo nekad...ne dobijem uvijek pump...inače pregib radim stojeći i kad vidim da ne mogu,sjednem na scotta al mi previše ograniči pokret pa mi se napinju tetive....a možda jednostavno vježba nije za mene (napomenuo sam i prije da sam krakat da to možad nema veze sa brzim umaranjem) hvala Tomi na trudu
                  Može biti problem u dugim rukama,jer obaviš puno više rada pa se ruke umore prije.
                  Probaj ubacit i ovu vjezbu medu ostalim jer je skracen opseg pokreta,s time ces moc vise kila dizat: http://www.youtube.com/watch?v=-z38ZCwVsv8
                  Točno tako skracen je opseg pokreta na najbitnijem dijelu tako da je linkana vježba potpuno suluda. Nema smisla kad se radi biceps ići do ramena...
                  Po mom mišljenju bilo bi bolje u potpunosti izbaciti šipku jer ograničava puni pokret i veću pozornost obratiti na negativni dio pokreta, osim ako nije cilj isključivo podizanje veće težine od prijatelja.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

                    nije...al otkrio sam da mi odgovoara samo malo širi hvat..i fino pogodim biceps.. fala

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

                      Koliko sam ja mogao primjetit na sebi sa sirim hvatom ramena se dosta ukljucuju . Mislim da je najbolji hvat u sirini ramena.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoć oko biceps pregiba - nesrazmjer snage

                        dada...meni je malo ,skroz maaalllo uži od širine ramena...a radio sam sa 10 cm razmaka izmeeđu dlanova..kako bih pogodio vanjsku glavu bicepsa...al ću uvest nešto s bučicama za to jer je ovo neizvedivo

                        Comment

                        Working...
                        X