Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šokirati Bicepse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šokirati Bicepse?

    stao sam sa rastom ručke.. pa kako sam do sad radio 9 serija

    pregib na scottovoj klupi, stojeći pregib , i dizanje na vratilu za biceps.. danas bi ga htio šokirat samo ne znam kako "ono kao potaknuti na rast jače" mislim jel se ono odradi jedan trening sa povećanim borjem serija ili kako vec vi to radite?

  • #2
    Re: Šokirati Bicepse?

    Zgibovi s paralelnim hvatom, mama za biceps.

    Btw, možda nije stvar u treningu, jer 9 serija za bicepsić je i više nego dovoljno da ga stimuliraš na rast. Vjerovatnije je da ti prehrana nije na nivou i da dosadašnji napredak možeš zahvaliti početničkom skoku u mišićima jer se tijelo prilagođava na novi stres izazvan treninzima u teretani. Šta jedeš, kak jedeš, kolko jedeš, raspiši se.
    Chill bro

    Comment


    • #3
      Re: Šokirati Bicepse?

      i koliko si napredovao u kilaži otkad ti biceps "stagnira"..
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #4
        Re: Šokirati Bicepse?

        sto se tice hrane nemam neki izrazit plan ali posto idem na masu nekad se ubere sa strane neke pitice ali to je jednom sedmicno... uglavnom jedem meso, krumpir, tunu u zadnje vrijeme nisam bas nesto jeo puno, bijelo meso je tu, jaja- nema dana a da ih 10 komada u 2 obroka ne skinem.. eh sad ima dana kada od obaveza i sta vec omanjim sa obrocima .. ne mogu da unesem odgovarajuci broj proteina u sebe pa sad sad nabavio whey sebi za pwm ne napredujemi rucka evo 1 mjesec dana mozda koji dan vise a definitivno sam imao jaku podlogu za rast gledajuci sa aspekta ishrane i odmora.. koji joj je Klinac ne znam...
        a sto se tice napretka u kilazi bilo je koja kilica gore .. mozda 2-3 max otkad mi biceps ne raste . da li imate neki savjet ono da ih ubijem na treningu.. mislim preforsiram pa mozda pocnu rast ?

        Comment


        • #5
          Re: Šokirati Bicepse?

          a nejde ti to baš tak...nemožeš baš očekivat sa 2 kg gore neke astronomske promjene, pogotovo na ruci koja je područje gdje se ne skuplja puno sala, pa je rast puno puno sporiji..ali ak ti se da kemijat evo trening koji sam jučer radio

          skot klupa 3 drop serije

          xxkg : 6-8 pon
          xxkg - 30% : 6-8 pon
          xxkg - 60% : 6-8 pon
          x3

          superserija: Curlovi bučicama sa supinacijom 6-8 ponavljanja / curl štangom 20-25 ponavljanja x 4

          zgibovi uski hvat dlanovi prema faci do otkaza, ideš gore samo tolko dok biceps sa podlakticom tvori 90 stupnjeva, i tu se pokušavaš zadržat što više, znači ne se sporo spuštat nego u položaju baš stajat.. 3-4 serije

          odmor nebi smio trajat više od 30ak sekundi nigdje..
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • #6
            Re: Šokirati Bicepse?

            eh hvala otprilike koliko vremenski treba za 1 cm da bi se dobilo na ruci ?

            Comment


            • #7
              Re: Šokirati Bicepse?

              Originally posted by Bilderčić
              eh hvala otprilike koliko vremenski treba za 1 cm da bi se dobilo na ruci ?
              Ovisi, kod nekog će ruka rasti brže, a kod nekog sporije.
              "Neuspjeh nije opcija."

              Comment


              • #8
                Re: Šokirati Bicepse?

                Originally posted by Mir7a
                a nejde ti to baš tak...nemožeš baš očekivat sa 2 kg gore neke astronomske promjene, pogotovo na ruci koja je područje gdje se ne skuplja puno sala, pa je rast puno puno sporiji..ali ak ti se da kemijat evo trening koji sam jučer radio

                skot klupa 3 drop serije

                xxkg : 6-8 pon
                xxkg - 30% : 6-8 pon
                xxkg - 60% : 6-8 pon
                x3

                superserija: Curlovi bučicama sa supinacijom 6-8 ponavljanja / curl štangom 20-25 ponavljanja x 4

                zgibovi uski hvat dlanovi prema faci do otkaza, ideš gore samo tolko dok biceps sa podlakticom tvori 90 stupnjeva, i tu se pokušavaš zadržat što više, znači ne se sporo spuštat nego u položaju baš stajat.. 3-4 serije

                odmor nebi smio trajat više od 30ak sekundi nigdje..
                Bome "siluješ" taj biceps! Koliko traje taj trening? Inače meni je valjda biceps najdosadnija skupina za trenirati.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #9
                  Re: Šokirati Bicepse?

                  A silujem ga jer inače ne radim previše pull vježbi tijekom treninga u ostatku tjedna, a triceps dobiva hrpu rada..ma bidža rula, tj i meni je dosadno kad radim onak konvencionalno, al ovak neke fore su kul i fun fun fun. a traje ne dugo, 15ak minuta. kažem, pauze traju 4-5 minuta sveukupno
                  ne repam o politici možda bi trebo,
                  politika je mala ljadro još je nisam jebo

                  Comment

                  Working...
                  X