Announcement

Collapse
No announcement yet.

Triceps

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Triceps

    evo...aj mi nek neko veli..koje vjezbe da radim..za triceps..biceps mi je stvarno velik i jako sam zadovoljan njime..al triceps mi u pola slabiji....a radim ga kolko i biceps...pa me zanjima..koje vjeze da radim...da ga povecam i ojacam...jer mi radi njega onda trpe i ostali djelovi tjela..kad vecina vjezbi treba triceps..

  • #2
    Re: Triceps

    Evo vježbi:
    http://www.building-body.com/cjeloku...is_vjezbi.html
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Triceps

      zanima me dal sa vojničkim potiskom možemo lijepo i izgraditi triceps osim ramena
      Do not mess with me because I'm The Rock.

      Comment


      • #4
        Re: Triceps

        pa svakako da se aktivira i triceps..ali ima jedna varijanta, ajd recimo vojnickog potiska..koji sam mislim vidio ovde na portalu. A to su parcijalni potisci u gornjem dijelu pokreta, sa nesto uzim hvatom nego kod rada ramena...potrazi na portalu.
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • #5
          Re: Triceps

          hočeš reči da radim vojnički sa užim hvatom
          Do not mess with me because I'm The Rock.

          Comment


          • #6
            Re: Triceps

            meni triceps najbolje pogađa kick back i opružanje s čela! kak se te vježbe izvode možeš pogledat na portalu!

            Comment


            • #7
              Re: Triceps

              Originally posted by Razbijač
              hočeš reči da radim vojnički sa užim hvatom
              heh, ne.. necu to da kazem. Ali moras da isprobas da bi znao dal ce biti efekta...potrazi taj clanak sto sam ti rekao na portalu, ima ta vjezba. Ja sam to pokusao jednom, i nisam odusevljen...ali usavrsavanjem tehnike bi sigurno i bilo vise efekta, ali nemam volje da na to gubim vrijeme...pronasao sam ono sto mi odgovara.
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • #8
                Re: Triceps

                Originally posted by Razbijač
                zanima me dal sa vojničkim potiskom možemo lijepo i izgraditi triceps osim ramena
                Za tricepse rekao bih da vrijedi pravilo kao i kod svih ostalih misica - izvodjenje pokreta u punom opsegu donosi najbolje rezultate. Ako si ti to istezanje-skupljanje sposoban izvesti s vojnickim potiskom samo naprijed (netko recimo benchom odlicno stimulira ramena, pa je to za tog nekoga vjezba za ramena).

                Comment


                • #9
                  Re: Triceps

                  evo imam problem s tricepsom,koja glava tricepsa najviše potpomaže boljem izgledu bicepsu,o koje su vježbe za nju
                  Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Triceps

                    Originally posted by Mata
                    evo imam problem s tricepsom,koja glava tricepsa najviše potpomaže boljem izgledu bicepsu,o koje su vježbe za nju
                    Pokušaj ovako, radi pravilno, pomiči samo podlaktice kao što je na filmiću:

                    Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                    Comment


                    • #11
                      Re: Triceps

                      Odlična je vježba ja sam je radio doma sad dok nisam mogao u teretanu
                      You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Triceps

                        VJEŽBA RAZARA!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Triceps

                          Originally posted by tprohas2
                          meni triceps najbolje pogađa kick back i opružanje s čela! kak se te vježbe izvode možeš pogledat na portalu!
                          istina...pokušajte i sa francuskom extenzijom!
                          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Triceps

                            Originally posted by igor
                            Originally posted by tprohas2
                            meni triceps najbolje pogađa kick back i opružanje s čela! kak se te vježbe izvode možeš pogledat na portalu!
                            istina...pokušajte i sa francuskom extenzijom!
                            meni najbolja!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Triceps

                              na koji vi naćin dodajete kilažu na sebe kad radite propadanje?mi imamo da zavežemo pojas neku žicu i obisimo utege samo šta to dosta priteže i struk
                              ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                              Comment

                              Working...
                              X